Drony Parrot

Drony Parrot pocházejí z Francie a najdete mezi nimi především profesionální drony s kamerou, jako jsou modely Parrot ANAFI Ai nebo Parrot USA s ... Více o dronech...

Dron Parrot ANAFI USA je profesionální letoun pro bezpečností a záchranné složky se 3 senzory. Chlubí se telekamerou se 32× zoomem, širokoúhlým optickým senzorem a termálním senzorem. Samozřejmostí je odolný design a vysoký důraz na bezpečný přenos vašich dat. V balíčku Parrot ANAFI USA GOV nadesignovaném pro státní organizace dostanete vedle dronu ještě 3 chytré baterie, ovladač Skycontroller USA s 8palcovým displejem a nabíječkou ovladače, 1 multi-port nabíječku, sadu náhradních vrtulí, 3 USB-A/USB-C kabely, 1 USB-C/USB-C kabel, pevný obal na dron, stínítko a popruh na krk.

na dotaz

Parrot ANAFI Ai je robotický 4G dron, který se chlubí bezprecendentním dosahem signálu (dokonce neomezeným), takže můžete létat i mimo dohled. Má 48MP kameru a autonomně zvládá fotogrammetrické mise. Díky robotické platformě se nekladou meze vašim specifickým aplikacím a samozřejmostí je zásadní důraz na bezpečnost vašich dat. A zajímavost – design dronu byl inspirován kudlankou nábožnou :-)

119 990 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

Dron Parrot ANAFI USA je profesionální letoun pro bezpečností a záchranné složky se 3 senzory. Chlubí se telekamerou se 32× zoomem, širokoúhlým optickým senzorem a termálním senzorem. Samozřejmostí je odolný design a vysoký důraz na bezpečný přenos vašich dat.

207 490 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

Drony Parrot

Drony Parrot pocházejí z Francie a najdete mezi nimi především profesionální drony s kamerou, jako jsou modely Parrot ANAFI Ai nebo Parrot USA s termální kamerou. Společnost je známá i pro mini drony Parrot, jako jsou Parrot Rolling spider, Parrot Jumping Sumo (jde spíše o robotickou hračku) nebo Parrot Hydrofoil. Z minulosti jsou známe také drony Parrot Bebop nebo Parrot Disco FPV, což je jedno z mála FPV křídel, které známe. Čistokrevným FPV dronem z dílny Parrot pak byl model Parrot ANAFI FPV.

Robotické drony parrot s kamerou

Revolučním dronem Parrot je model ANAFI Ai, který se chlubí neomezeným dosahem signálu a přezdívá se mu „první 4G dron na světě“. Zvládá plně autonomní lety, a proto jde o volbu č. 1 pro automatickou leteckou fotogrammetrii. Stačí zadat trasu letu v některém podporovaném software pro drony a létající robůtek se postará o zbytek.

Parrot drony s termální kamerou

Vlajkovou lodí dronů s termální kamerou Parrot je model ANAFI USA – průzkumný dron, který využívá i americká armáda. Snímá přesně na 1 cm z výšky 40 m a na vzlet je připraven během 55 sekund. Termální kameru pohání senzor FLIR Bosson – 60Hz mikrobolometr. Je vybaven mechanickou závěrkou, která umožňuje automatickou rekalibraci snímače tak často, jak jen potřebujete.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení