Drony DJI Phantom

Drony řady Phantom jsou naprostou legendou mezi modelovými řadami společnosti DJI. Jeho první řada sjela z výrobních linek už v roce 2013 a zname... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Drony DJI Phantom

Drony řady Phantom jsou naprostou legendou mezi modelovými řadami společnosti DJI. Jeho první řada sjela z výrobních linek už v roce 2013 a znamenala opravdovou revoluci – v podstatě založila kategorii finančně dostupných spotřebitelských dronů. Od Phantomu 1 jsme se postupně prolétali přes DJI Phantom 3 a DJI Phantom 3 Standard až k DJI Phantom 4 a jeho dalším vylepšením, jako DJI Phantom 4 Pro nebo Phantom 4 Pro V2.0. Zamilujte se do této legendy s elegantním tělem ze slitin titanu a hořčíku.

Cena dronu DJI Phantom 4

I když byl poslední spotřebitelský Phantom 4 představen už před nějakou dobou, cena Phantomu 4 Pro+ V2.0, což je poslední model, se stále drží na stabilní hladině 50 tis. korun. To dokazuje, že o Phantom s jeho typickým rozložením motorů je stále zájem, i když se DJI rozhodlo šlápnout spíše do svých skládacích kvadrokoptér typu Mavic. Phantom je prostě láska a spolehlivý parťák pro volný čas i práci ve výškách. 

Drony DJI Phantom pro profesionály

Zatímco na poli spotřebitelských dronů jsme dlouho žádnou inovaci postavenou na platformě kvadrokoptéry Phantom nezaznamenali, na poli dronů pro profesionály se vyrojilo hned několik zajímavých novinek. První je DJI Phantom 4 RTK pro přesné monitorování prostředí a digitální snímkování s centimetrovou přesností. Druhou peckou je pomocník pro zemědělce, lesníky a ekology – DJI Phantom 4 Multispectral s 6 spektrálními kamerami pro snímání zdraví plodin a další aplikace, kde potřebujete rozlišit vegetační svahy.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení