Dron DJI Phantom 4 RTK

Představujeme vám nejkompaktnější a nejpřesnější malý dron pro digitální snímkování v nízkých výškách. Pokud jste stavař, oceníte nový Phantom RT... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Phantom 4 RTK

Představujeme vám nejkompaktnější a nejpřesnější malý dron pro digitální snímkování v nízkých výškách. Pokud jste stavař, oceníte nový Phantom RTK, radiometrickou verzi legendárního dronu Phantom 4, při návrhu staveb, mapování projektů, plánování i vyhodnocování. Přečtěte si case-study, jak s Phantomem pracuje firma STRABAG, která při monitorování staveb ušetřila 75 % času. Pokud potřebujete vytvářet 3D modely nebo 2D orthofotomapy, Phantom 4 RTK do vaší profesionální letky rozhodně patří. Pro plánování misí můžete využít i profesionální software pro drony.

RTK verze legendárního dronu Phantom

Phantom se stále vyvíjí a v říjnu 2018 společnost DJI představila verzi Phantom 4 RTK – parťáka pro stavaře a další profíky, kteří potřebují precizně monitorovat své projekty z ptačí perspektivy. Dron Phantom 4 RTK přináší vestavěnou, na centimetr přesnou satelitní navigaci a poziční systém s podporou RTK i PPK technologie a snadnou integraci do vašeho prostředí díky DJI SDK. V kombinaci s GNSS Mobile Station si poradíte i při špatném signálu. Přečtěte si více o tom, jak využít drony v průmyslu.

Phantom 4 se pro zemědělce zhmotnil v modelu Multispectral

Jste profík, ale vaší doménou jsou spíš lesy a lány, než betonová džungle? Prohlédněte si nový zemědělský dron vyvinutý na platformě dronu Phantom. Phantom 4 Multispectral má také vestavěný RTK modul pro precizní pozicování a navíc snímá pomocí 6 spektrálních kamer – vy tak můžete zkoumat zdraví rostlin, zavlažování nebo změny na listech, které mohou indikovat napadení škůdci. Přečtěte si více o tom, jak využít drony v zemědělství.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení