Hybridní kamera Zenmuse H20T Quad-Sensor Solution + DJI Enterprise Shield BASIC

Parťák, který umí všechno naráz! To je multifunkční kamera Zenmuse H20T se 4 senzory pro zvládnutí i té nejzapeklitější mise. Jde o první hybridní kameru z dílny DJI, speciálně navrženou pro zavěšení na dron Matrice 300 RTK. Má širokoúhlou 12MP kameru, 20MP zoomovací kameru, laserový dálkoměr s dosahem 1200 m a 640×512px radiometrickou termální kameru – to vše integrované v jednom elegantním těle. Ke kameře získáte také automaticky záruční balíček DJI Enterprise Shield Basic pro 2 výměny poškozeného stroje během 1 roku natáčení.

Více informací

Vyberte variantu:

299 990 Kč s DPH

247 926 Kč bez DPH

ks

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI1362C

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Hybridní kamera Zenmuse H20T Quad-Sensor Solution + DJI Enterprise Shield BASIC

Váha:
828 g
Typ kamery:
Hybridní
Foto rozlišení:
20 Mpx
Rozlišení termokamery:
640x512 px
Video rozlišení:
4K
Stabilizace:
3osá
Způsob stabilizace:
Mechanická, Elektronická
Zorné Pole Termokamery:
40,6 °
Optický Zoom:
23x
Formát souborů:
R-JPEG, JPEG, MP4
Rozsah provozní teploty:
-20°C až 50°C
Odolnost proti vodě a prachu:
IP44
Kompatibilita:
Matrice 300 RTK
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Hybridní kamera Zenmuse H20T Quad-Sensor Solution + DJI Enterprise Shield BASIC

23násobný hybridní zoom

Potřebujete si „posvítit“ na vzdálený detail? Zoomovací kamera vám přiblíží bod vašeho zájmu až 23krát pomocí hybridního optického zoomu a dále až na 200násobné zvětšení. Snímky pak pořizujete v 20MP kvalitě díky 1/1.7” CMOS senzoru, video natáčíte ve 4K/30fps.

Širokoúhlá kamera se 82.9° zorným polem

Podívejte se na scénu zeširoka s 82.9° zorným polem a 24mm ohniskovou vzdáleností. A když chcete pořídit snímek, záda vám kryje 1/2.3” CMOS senzor pro fotografie v 12MP kvalitě.

Laserový dálkoměr s rozsahem 3–1200 m

Pro precizní měření se v hybridní kameře Zenmuse H20T skrývá ještě laserový dálkoměr s přesností ± (0.2 m + D×0.15%).

Snadné přepínání v novém intuitivním rozhraní

Nové uživatelské rozhraní vám dovolí mezi jednotlivými kamerami pohodlně přepínat a označit si přesně ten bod nebo scénu, kterou potřebujete nasnímat nebo změřit. V širokoúhlém nebo termálním módu můžete zkontrolovat náhled FOV při zazoomování.

Vyzkoušejte s kamerou několik inteligentních režimů pro revize, monitorování, sledování nebo pátrání:

AI Spot-Check uloží objekt zájmu při zkušebním letu a při ostrém letu automaticky zreplikuje nastavení dronu i kamery pro budoucí mise – ideální pro sledování vývoje v čase např. na stavbách.

PinPoint funkci využijete pro označení objektu zájmu a odeslání souřadnic pozemnímu týmu i dalším ovladačům skrze DJI FlightHub – hodí se pro záchranné akce.

Smart Track umí detekovat a sledovat pohybující se objekt i na velké vzdálenosti v synchronizaci s pozemním týmem. Automaticky zazoomuje na sledovanou osobu nebo vozidlo a kontinuálně zaznamenává jeho polohu.

Vysoce kvalitní fotky získáte pomocí mřížky – označte oblast zájmu v širokoúhlém módu a kamera automaticky nasnímá jednotlivé 20MP obrázky v mřížce. Ty se uloží současně s celkovým snímkem, a vy si tak můžete posléze přiblížit i ten nejmenší detail.

Odolnost a noční vidění pro širokou škálu využití

Přidejte k tomu ještě odolnost IP44 a operační teplotu od -20°C do 50°C a nic vás nepřekvapí, ať už létáte na Sibiři, nebo v Údolí smrti. O plynulý záznam se vždy postará aktivní obrazová stabilizace a elektronická obrazová stabilizace (EIS). Jako bonus se novinka od DJI chlubí režimem pro noční scény, což ocení zejména bezpečností složky nebo týmy profesionálů operující po setmění.

K hybridní kameře Zenmuse H20T automaticky DJI Enterprise Shield Basic

V rámci programu DJI Enterprise Shield Basic získáte po dobu 1 roku od aktivace možnost 2 výměn své poškozené kamery Zenmuse H20T za mírný poplatek. První výměna vyjde na 719 € druhá na 819 €.

Přesné měření teploty díky integrované termální kameře

Radiometrická termální kamera v těle Zenmuse H20T vám nabídne 40.6° zorné pole a rozlišení 640×512 px při 30 Hz. Její citlivost DJI udává ≤ 50mk@f1.0 (NEDT). Změřte teplotu konkrétního bodu se „spot meterem“ nebo vyberte oblast, kde chcete vidět nejnižší, nejvyšší a průměrné teploty.

Termální kamera přináší i několik inteligentních funkcí – tzv. temp alarm vás v aplikaci DJI Pilot upozorní, když dojde k překročení vámi nastaveného teplotního limitu. Funkce Isotherm vám zvizualizuje určité teplotní pásmo, Color Palettes zase překryje data vybranými barvami pro lepší přehlednost. Gain modes vám dovolí nastavit teplotní rozsah, který chcete zaznamenávat: High Gain Mode pokryje menší rozsah teplot, ale při větší citlivosti, Low Gain Mode právě naopak.

Kamera zaznamenává termální snímky ve formátu R-JPEG s vyznačenými teplotními informacemi. Ty pak můžete importovat do DJI Thermal Analysis Tool a dále s nimi pracovat.

Zrozená pro Matrice 300 RTK

Zenmuse H20T Quad-Sensor Solution v kombinaci s profesionálním dronem Matrice 300 RTK tvoří dream tým, který zastane těžkou práci v terénu a maximálně usnadní práci operátorům.

person-polygon

Recenze na Hybridní kamera Zenmuse H20T Quad-Sensor Solution + DJI Enterprise Shield BASIC

V nejnovějším YouTube videu jsme si posvítili na aktuální novinku ze stáje DJI – inspekční dron DJI Matrice 300 RTK. S cenovkou okolo 600 000 Kč jde o drahého, ale velice šikovného “létajícího obra”. Podívejte se, co všechno umí, a jak pomůže droním profíkům a firmám v kombinaci s hybridní kamerou, která v sobě spojila termokameru, laserový zaměřovač, optickou kameru a zoom kameru.

Alex Specialista na drony a pravidla létání

Víte, že v ČR je úplně zakázán létat s drony v noci s výjimkou osvětleného prostoru letiště?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky