Slovník pojmů a FAQs do 1 minuty

Jak sdílet 360° fotku?

30 července 2023


Nafotili jste krásné 360° panorama s dronem nebo akční kamerou a teď dumáte, co se s takovou 3D fotkou dá dělat? Pro sdílení 360° fotky existuje několik možností:

  • Sociální sítě jako Facebook nebo Twitter umožňují sdílet 360° fotografie jako běžnou fotku a ostatní uživatelé budou moci otáčet pohled pomocí myši nebo dotyku.
  • 360° fotografické platformy jako například 360Cities nebo Kuula umožňují nahrát svou 360° fotku a sdílet ji s komunitou.

Kam nahrát 360° fotku?

Pokud máte 360° fotografii zajímavého místa, můžete ji nahrát do služby Google Street View. Pomocí aplikace "Street View" na mobilním zařízení nebo na webu můžete přidat svou fotografii do mapy a umožnit ostatním procházet se tímto prostorem online.

I na svůj web můžete nahrát 360° fotografii a vložit ji do interaktivní prezentace, což je hodně oblíbené u e-shopů, kde si zákazník potřebuje produkt prohlédnout ze všech stran.

Při sdílení 360° fotky se ujistěte, že je formát obrázku kompatibilní s danou platformou, aby ostatní uživatelé mohli plně využívat interaktivního 360° efektu. Různé platformy mohou požadovat různé formáty, například JPEG nebo speciální formáty pro 360° fotografie, jako je například equirectangular (equirect) projekce.

Dokonalé 360° fotografie

360° foto a video od dronpro

Pomohl vám tento článek?

Počet hvězdiček: 0/5

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den