Příslušenství a náhradní díly pro armádní drony Threod

Výběr vhodného armádního dronu pro průzkumné, špionážní nebo dokonce bojové účely je jedna věc, ale osadit ho vhodnými senzory a příslušenstvím, ... Více o příslušenství pro armádní drony

Model

Zobrazit všechny
author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Potřebuje váš dron rekonstrukci? Tak to se vám určitě bude hodit univerzální sada nářadí. Sada 24v1 má jeden hlavní šroubováček, který různě kombinujete s dalšími nástavci podle koncovky, kterou zrovna potřebujete. Nářadí využijete na drony ze série Mavic, Mini, Air nebo jiné stroje.

299 Kč s DPH

Skladem > 2 ks čtvrtek 18. 7. u vás

bxRVT je pozemní dálkový video terminál k nošení na těle, který se chlubí nízkou hmotností a velkou výdrží. Operátor skrze něj může sledovat živý přenos z kamery na dronu a zároveň slouží jako 2směrný přístup do MESH sítě. Skládá se z touchpadu Panasonic, náhlavní soupravy, baterie, rádia s omnisměrovou anténou a tašky. Terminál je kompletně voděodolný, kompatibilní s většinou OEM data-linků, připravený rychle k provozu a lze na něj napojit další ovladače např. pro samostatné ovládání gimbalu kamery. Jde o modulární řešení, které si můžete upravovat podle povahy vaší mise. Radiomodul můžete připevnit i na vozidlo. Doporučeno v kombinaci s bezpilotní platformou EOS C VTOL.

na dotaz

GDT50 je pozemní data terminál 2v1, který je kompatibilní s platformou dronu EOS C VTOL od Threod systems. Můžete si u něj vybrat mezi 2 set-upy: jedno koncové zařízení sbírá data ze všech směrů, druhé z konkrétního směru podle rádiusu vaší mise. S jednotkou pro konkrétní směr se chlubí dosahem až 50 km, dosahem 20 m zase při omnidirectional nastavení. Terminál je kompletně voděodolný a rychle ho uvedete do provozu.

na dotaz

Orca130 je 4senzorová FullHD kamera stabilizovaná gyroskopem pro špionážní, průzkumné a pátrací mise. V jejím těle najdete integrovanou optickou FullHD kameru, LiDAR, laserový zaměřovač a dlouhovlnou termální kameru s rozlišením 640 × 512 px.

na dotaz

Příslušenství a náhradní díly pro armádní drony Threod

Výběr vhodného armádního dronu pro průzkumné, špionážní nebo dokonce bojové účely je jedna věc, ale osadit ho vhodnými senzory a příslušenstvím, aby mohl na jedničku splnit svou misi, je věc druhá. A právě kamery, gimbaly, pozemní stanice, přenosné ovládací stanice, startovací a odpalovací systémy nebo profesionální ovladače najdete v této kategorii. Vaše drahé vybavení si pak zaslouží i profesionální a odolné obaly. Nesmíme zapomenout ani na šťávu, takže tu najdete i armádní nabíjecí stanice a další vybavení do zázemí pro podporu mise.

Armádní kamery Orca 130 a Orca 220  

Vlajkovou lodí příslušenství pro bezpilotní letouny Threod jsou elektro-optické kamery Orca. Orca 130 je se svými 1,1 kg nejlehčí kamerou na armádní drony vůbec a skrývá v sobě hned 3 senzory – optickou kameru s 30násobným zoomem, termální kameru s rozlišením 640 x 512 a LiDAR. Orca 220 se zase chlubí výkonem 4osého gimbalu, i když je zavěšen jen na 2 osách, a 3 senzory integrovanými v jednom těle – optickou kamerou s 30násobným zoomem, MWIR infračerveným senzorem a LiDARem.

Startovací systém CATA

Průzkumné drony nejčastěji startují z jakési startovací rampy a takovou nabízí i Threod Systems. Jejich rampa CATA je moderní, vysoce výkonný kompaktní a lehký odpalovací systém pro středně velké UAV a terčové drony (na kterých si trénujete sestřelování). Odpalovací zařízení můžete snadno přepravovat pomocí různých vozidel na silnici i mimo ni, má výškově nastavitelnou tažnou tyč a 4 velké pneumatiky. Uživatelsky přívětivý panel rozhraní vám dává přehled o diagnostice, předává zpětnou vazbu odpalovacího zařízení v reálném čase, umožňuje protokolování dat a nastavení parametrů, jako je hmotnost letadla a rychlost odpalu, a to vše z bezpečné vzdálenosti až 20 m od odpalovacího zařízení.

Náhradní díly pro drony Threod

Z náhradních dílů pro drony Threod pro vás máme náhradní kameru nebo pozemní terminály, další náhradní díly chystáme.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení