Stabilizátor DJI Ronin-S

Gimbaly DJI Ronin si mezi profíky získaly respekt pro svou skvělou ovladatelnost a nízkou váhu. Ani stabilizátor DJI Ronin-S není výjimkou – hodí... Více o stabilizátoru DJI Ronin-S

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Stabilizátor DJI Ronin-S

Gimbaly DJI Ronin si mezi profíky získaly respekt pro svou skvělou ovladatelnost a nízkou váhu. Ani stabilizátor DJI Ronin-S není výjimkou – hodí se pro digitální zrcadlovky a bezzrcadlovky a je vybaven dokonalou stabilizací, precizním řízením a ručním ostřením. Maximální provozní rychlost 75 km/h, nosnost 3,6 kg a provozní doba baterie až 12 hodin vám dá jistou ruku při natáčení v pohybu. Objevte neskutečné možnosti, které přináší řada profi stabilizátorů DJI Ronin, a prohlédněte si další modely ručních stabilizátorů od DJI, např. levnější DJI Ronin-SC, který unese až 2kg zátěž.

Základní set DJI Ronin-S, nebo Premium Combo?

DJI Ronin-S můžete pořídit v základním setu, nebo v setu Pro Combo, kde najdete mnohem více příslušenství, propojovacích kabelů a některé součástky jsou z prémiového materiálu oproti základu.  Např. tripod je v prémiovém setu z kovu, zatímco v Essentials setu je z plastu.

Rozdíl mezi Ronin-S a Ronin-SC

Zatímco Ronin-S je robustnější a unese až 3,6 kg zátěže, Ronin-SC je lehčí, unese „jen“ 2kg zátěž, a hodí se proto hlavně pro natáčení v terénu. Ronin-SC je tedy o 38 % menší a o 41 % lehčí než Ronin-S.  Rozdíl jedné hodiny najdeme také v provozní době na jedno nabití ve prospěch Ronin-S. Filmaři si celkově pochvalují lepší přenositelnost a skladnost lehčí varianty nehledě na to, že se pod nižší vahou tak rychle neunaví. Zatímco designéři DJI vymýšleli Ronin-S především pro zrcadlovky a složitější filmařské setupy, Ronin-SC naopak vyvíjeli hlavně pro bezzrcadlovky a moderní tvůrce, kteří jsou stále v pohybu a potřebují hlavně rychle začít natáčet ve svém oblíbeném nastavení. Oběma stabilizátorům je ale společná kompatibilita se širokou nabídkou příslušenství 3. stran a profesionální stabilizační mechanismy.    

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení