DJI Ronin-SC - ruční stabilizátor

DJI Ronin-SC je 3osý ruční gimbal pro bezzrcadlovky vyvinutý v DJI pro nadšené amatéry i profíky, aby se nezalekli žádné filmařské výzvy – a to h... Více o stabilizátoru DJI Ronin-SC

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

DJI Ronin-SC - ruční stabilizátor

DJI Ronin-SC je 3osý ruční gimbal pro bezzrcadlovky vyvinutý v DJI pro nadšené amatéry i profíky, aby se nezalekli žádné filmařské výzvy – a to hlavně v terénu! Ronin-SC má tělo ze slitiny hořčíku a hliníku, pověsíte na něj až 2kg kameru a s vlastní vahou jen 1,1 kg zvládne i profesionální, robustní úkoly. Na jedno nabití vydrží až 11 hodin a využít můžete několik automatických režimů pro precizní nasnímaní panoramat nebo časosběrných snímků. V Pro Combo balíčku navíc k tomu stabilizátoru pro bezzrcadlovky získáte Focus Motor a Focus Wheel pro preciznější ostření. Objevte neskutečné možnosti, které přináší řada profi stabilizátorů DJI Ronin.

Lehký stabilizátor pro bezzrcadlovky do terénu 

Stabilizátor Ronin-SC vyvinuli designéři a inženýři DJI hlavně pro situace, kdy natáčíte sami v terénu a potřebujete gimbal, který se nepronese a pamatuje si nastavení z minula, aby stačilo jen zapnout a mohli jste točit. Přidejte vychytávky, jako je ovládání přes mobilní telefon, obraty kamery o 360 stupňů, sportovní mód, kdy je gimbal mnohem citlivější, nebo inovovaný design, díky kterému vždy vidíte na celý displej bezzrcadlovky, a máte spolehlivého parťáka, který „vyrovná“ každou situaci. Prozkoumejte také novou generaci tohoto kousku – gimbal DJI RSC 2.

Další gimbaly DJI Ronin

Pokud potřebujete gimbal s vyšší nosností, prohlédněte si stabilizátor na zrcadlovku Ronin-S, který unese až 3,6kg zátěž. Hodí se tedy pro těžší techniku a komplikovanější setupy ve studiu nebo v exteriéru, oblíbené je uchycení stabilizátoru Ronin-S na jedoucí vozidlo. Pro ještě vyšší zátěž, max. 4,5 kg, mrkněte na stabilizátor DJI RS 2.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení