Ruční stabilizátory DJI Osmo Mobile SE

Limitovaná edice ručních stabilizátorů DJI Osmo Mobile SE vyšla současně se 6. generací gimbalů Osmo – modelem DJI Osmo Mobile 6. Stejně jako pos... Více o stabilizátoru DJI Osmo Mobile SE

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Rozložte, zaklapněte a začněte používat. Lehké skládací tělo 3osého ručního stabilizátoru na mobil Osmo Mobile SE s magnetickým rychloupínacím designem vám usnadní focení a natáčení z vašeho smartphonu. S nově přidaným stavovým panelem můžete přepínat režimy gimbalu stisknutím jednoho tlačítka. Řada inteligentních funkcí vám pomáhá natáčet like-a-boss. Sledujte objekty s Active Track 5.0 a přepínejte v mžiku mezi natáčením na výšku a na šířku s Quick Roll. Vše pak spojte do božího filmečku v aplikaci DJI Mimo.

2 899 Kč 2 590 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

Ruční stabilizátory DJI Osmo Mobile SE

Limitovaná edice ručních stabilizátorů DJI Osmo Mobile SE vyšla současně se 6. generací gimbalů Osmo – modelem DJI Osmo Mobile 6. Stejně jako poslední řady DJI Osmo se Osmo Mobile SE chlubí rychloupínacím magnetickým designem, kdy naklapnete telefon, rozložíte stabilizátor a jste ready do akce. Největším lákadlem tohoto stabilizátoru na smartphony je Active Track 5.0 pro automatické sledování objektu a rychlé přepínání mezi natáčením na výšku a na šířku s funkcí Quick Roll.

Recenze ručního stabilizátoru DJI Osmo Mobile SE

Osmo Mobile SE je solidní stabilizátor, který kombinuje všechny osvědčené technologie z předchozích řad – OM 4 a OM 5 – a k tomu přidává pár libůstek, jako je nejnovější generace režimu Active Track nebo stavový indikátor, abyste na jeden pohled měli přehled o stavu baterie a aktuálním režimu natáčení. V DJI vylepšili i energonomii joysticku. Osmo Mobile SE má jinou bateriovou technologii než Osmo Mobile 6, takže je trochu těžší, ale zase déle vydrží v provozu.

Srovnání Osmo Mobile SE a Osmo Mobile 6

Vyšly současně, ale který si vybrat? Nejmarkantnější je samozřejmě cenovka, verze SE je o 1500 Kč levnější než Osmo Mobile 6. Osmo Mobile SE je také krapánek těžší než OM 6, ale zase má 2násobnou kapacitu baterie. Oba stabilizátory jsou nabité podobnými funkcemi, ale Osmo Mobile 6 přidává mj. ještě praktické zoomovací/ostřicí tlačítko a vestavěnou selfie tyč. Oba modely také nabízí kreativní tipy, které vás v reálném čase provedou tvorbou nejčastějších scénářů. Oba stabilizátory běží na aplikaci DJI Mimo.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení