Ukázky práce s dronem: Nemovitosti

Profesionální natáčení dronem se těší stále větší oblibě. Dost možná se k vám dostaly ukázky práce z natáčení svateb dronem, nebo jste se zaujetím sledovali filmy a reklamy natáčené dronem. Drony s kamerou se běžně využívají v armádě, své uplatnění nachází také na realitním trhu a ani v energetice nejsou žádným nováčkem. Věděli jste například, že řecké větrné elektrárny hlídají drony DJI? A to je jen začátek. Bezpilotní letouny a amatérské nebo profesionální natáčení dronem mají před sebou zářivou budoucnost.

  • 1000+ Spokojených klientů
  • 100+ Dokončených projektů
  • 5000+ Nalétaných hodin
  • 2000+ Odškolených hodin

Naši spokojení klienti

  • 8499-loga-klientu-ministerstvo-vnitra-dronpro.cz
  • 8500-loga-klientu-narodni-pamatkovy-ustav-dronpro.cz
  • 8498-loga-klientu-fn-motol-dronpro.cz
  • 8503-loga-klientu-cvut-dronpro.cz
  • 8501-loga-klientu-ceske-drahy-dronpro.cz
  • PČR_seal_CMYK.svg

O dronech a jejich využití víme téměř vše. Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Prezentační video na zakázku

Prodáváte dům nebo byt? Zejména kvadrokoptéry jsou v posledních letech využívány také při prezentaci nemovitostí. Tento typ videoprezentací dnes využívají developeři, realitní makléři, ale i ti, kteří se rozhodnou pro prodej nemovitosti na vlastní pěst. Zajímá vás, jak může výsledek takového natáčení zakázkového videa z dronu vypadat? Mrkněte se na videomedailonek RE/MAX, který natočil tým DronPro pro realitního makléře v rámci jeho osobní prezentace. Toužíte po podobném propagačním videu?  Odešlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře na webu, nebo nám napište či zavolejte, a my pro vás vytvoříme nabídku na míru.

Drony: Budoucnost prohlídek výškových budov

Natáčení nemovitosti pomocí dronu ale nemusí nutně sloužit jen při prodeji domu nebo bytu. Pohled z ptačí perspektivy poslouží také stavařům a profesionální natáčení dronem nachází své využití také při inspekci nemovitostí. Drony s termokamerou spolehlivě odhalí slabá místa nemovitosti. Na základě natáčení videa dronem je pak odborník například schopen jednoznačně určit, jestli dochází k teplotním únikům. Droní pomocník se navíc bez problémů dostane i do těžko přístupných míst. Skvěle se tedy hodí třeba pro inspekci výškových budov.