Akční a sportovní kamery Insta360 X3

Vodotěsné kamery se k dronům dokonale hodí. A nejen k nim. Můžete s nimi natáčet cokoli vás jen napadne. Pořídíte dechberoucí záznamy či dokonalé... Více o dronech...

Akční 360° kamera Insta360 X3 s robustní konstrukcí je vodotěsná do 10 m a chlubí se dvojicí objektivů s celkovým rozlišením 5,7K při 30 fps. Outdoorová kamera nabízí velký dotykový displej, 4 mikrofony pro prostorové audio, automatické stříhání a úpravy v mobilní aplikaci Insta360, stabilizaci FlowState, ovládání hlasem a 81 minut natáčení na jedno nabití. Natáčejte všude kolem sebe v bezprecedentní kvalitě a když chcete změnit úhel, můžete tak klidně udělat i v postprodukci díky funkcím pro reframing.

11 790 Kč s DPH

Skladem > 10 ks čtvrtek 18. 7. u vás

Akční a sportovní kamery Insta360 X3

Vodotěsné kamery se k dronům dokonale hodí. A nejen k nim. Můžete s nimi natáčet cokoli vás jen napadne. Pořídíte dechberoucí záznamy či dokonalé fotografie, a to i za nepříznivého počasí. S outdoorovými a akčními kamerami Insta360 X3 můžete zvládnout vše, na co si jen vzpomenete. Nezapomeňte se také vybavit potřebným příslušenstvím pro Insta360 X3.

Proč si vybrat outdoorové kamery Insta360 X3

V případě, že milujete natáčení především venku, je outdoorová kamera naprosto nezbytnou součástí vaší výbavy. Kamery jako Insta360 X3 jsou odolné, zvládají nepřízeň počasí a nerozhází je ani prach, který je prakticky všudypřítomný. Přečtěte si náš článek, jak vybrat outdoorovou kameru.

Dopravní kamera je taky řešení, jak využít sportovní kameru

Kamera Insta360 X3 nemusí fungovat pouze jako doplněk pro dron. Hodí se také jako dopravní kamera na váš motocykl. Díky vodotěsnosti a outdoorovým vlastnostem ji nerozhází vůbec nic. Vlastnosti Insta360 X3 tuto kameru zkrátka předurčují k univerzálním použití!

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení