DJI Goggles jsou virtuální brýle vyvinuté speciálně pro pokročilé kvadrokoptéry DJI. Vestavěné Full HD obrazovky nabízí 1920 × 1080 rozlišení. FPV náhled je z kamery dronu přenášen prostřednictvím vyspělé technologie OcuSync. Brýle jsou vybaveny integrovaným Touchpadem pro přímý přístup k jejich klíčovým funkcím a vysokokapacitní baterií s až 6ti hodinovou výdrží. Zařízení je plně kompatibilní s DJI Mavic Pro, prostřednictvím vyhrazeného USB portu však můžete připojit také drony Spark, Phantom 4, Phantom 4 Pro, Phantom 4 Advanced, Inspire 1 a Inspire 2. DJI Goggles podporují standardní letové režimy ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic a Tripod. Novinkou je inteligentní funkce Fixed-Wing. V režimu Head Tracking lze kameru dronu polohovat pouhými pohyby hlavou.

Odpoutejte se na okamžik od reality všedního dne a pohlédněte na svět z „droní“ perspektivy. Virtuální brýle DJI Goggles obohatí vaše vnímání světa o nový rozměr :).

Více informací

Produktové číslo:
DJIG0250

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro DJI Goggles

Váha:
Goggles: 495 g
Headband: 500 g
Kapacita baterie:
9440 mAh
Výdrž baterie:
360 min.
Doba nabíjení:
90 min.
Rozměry v cm:
Goggles: 195×155×110 mm
Headband (Folded): 255 × 205 × 92 mm
Kompatibilita:
Spark, Mavic Air, Mavic Pro, Mavic Pro Platinum, Mavic 2 Zoom, Mavic 2 Pro, Mavic 2 Enterprise, Mavic 2 Dual, Phantom 4, Phantom 4 Advanced, Phantom 4 Pro, Phantom 4 RTK

Popis pro DJI Goggles

Přenos Full HD obrazu díky technologii OcuSync

Virtuální brýle DJI Goggles zobrazují FPV (first-person-view) náhled v rozlišení 720p/60fps nebo 1080p/30fps, oboje s extrémně nízkou latencí. V případě natáčení s dronem DJI Mavic Pro je přenosová prodleva pouhých 110 ms. Prostřednictvím vyspělé technologie OcuSync lze ke dronu DJI Mavic Pro připojit až 4 zařízení najednou. Antény, které jsou zabudovány přímo do čelenky brýlí, zajišťují 360° pokrytí, což podmiňuje naprostou spolehlivost spojení a to i v případě, že dron právě létá za vámi.

DJI Goggles využívají k zobrazování dat v obou 1920 x 1080 obrazovkách speciální rozdělovač paprsků. Pracují také s polarizací, která zamezuje jakémukoliv překrývání obrazu. Při použití asférického objektivu s větší clonou je pro každé oko vytvářeno až 85° zorné pole. Obě obrazovky DJI Goggles poskytují více než dvojnásobné množství pixelů standardních single 2K obrazovek.

Vestavěný DJI touchpad

Pomocí integrovaného Touchpadu můžete snadno vstupovat do rozhraní brýlí DJI Goggles a ovládat jejich klíčové funkce. Aby se zabránilo náhodnému kontaktu s Touchpadem, lze jeho dotykovou plochu uzamknout.

Ať už toužíte pouze prozkoumat nové možnosti leteckého snímkování a zkvalitnit tak svou tvůrčí činnost, nebo prahnete po mimořádně vzrušujícím vzdušném dobrodružství, které se vám dostane „až pod kůži“, snadno ovladatelné virtuální brýle DJI Goggles si vás rychle získají :).

6hodinová výdrž baterie

DJI Goggles jsou poháněny vysokokapacitní 9440 mAh baterií. Jednotka vydrží až 6 hodin na jedno nabití a poskytuje vám tak úžasný prostor k plnému vychutnání netradičních leteckých zážitků.

Ergonomický design

Virtuální brýle jsou navrženy tak, aby při nošení poskytovaly maximální komfort. Pevná ergonomicky tvarovaná čelenka rozkládá celkovou hmotnost zařízení po celém obvodu hlavy a minimalizuje tlak na obličej. Díky promyšlené konstrukci umožňují DJI Goggles nošení přes dioptrické brýle. Část s obrazovkami je odnímatelná a při používání ji lze snadno zvednout – kdykoliv tak můžete mrknout na reálný svět :).

DJI funkce Head Tracking

DJI Goggles podporují inteligentní letové režimy ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic, Tripod a novou funkci Fixed-Wing. V režimu Fixed-Wing dron nezatáčí doleva ani doprava, ale namísto toho letí stále vpřed, přičemž je umožněna jeho rotace – realisticky tak napodobuje letovou simulaci. V kombinaci s inteligentní funkcí Head Tracking lze dron s kamerou ovládat prostřednictvím pohybů hlavy. Tato funkce je rozdělena do dvou verzí – Head Tracking Flight, při níž řídíte otáčení dronu i naklánění kamery a Head Tracking Gimbal, při níž bez ovlivnění polohy dronu ovládáte pouze jeho gimbal. Bezpečnost letu v komplexním prostředí při režimu Fixed-Wing zajišťuje funkce AR trajektorie.

Široká konektivita

Kvadrokoptéra DJI Mavic Pro se prostřednictvím přenosové technologie OcuSync k virtuálním brýlím připojuje bezdrátově. Díky řadě vestavěných rozhraní lze však DJI Goggles používat i s dalšími platformami.

Micro USB – umožňuje připojení kompatibilních dronů ze sérií Phantom 4 a Inspire 2 a zpřístupňuje sledovací funkce vč. Head Tracking. Tento vstup je třeba propojit s dálkovým ovladačem kvadrokoptéry. Využívá se rovněž k aktualizacím firmwaru.

HDMI – zprostředkovává živý náhled obrazu přenášeného z kamer dronů Phantom 4 Pro+/Advanced+ a série Inspire. Při tomto připojení nejsou k dispozici letové režimy ani Head Tracking. Propojením s video zařízením je umožněno rovněž sledování filmů nebo hraní her.

Micro SD port – tento vstup umožňuje přehrání souborů z SD karty dronu do virtuálních brýlí. Můžete si je tak prohlížet i zpětně, v pohodlí domova :).

Audio – umožňuje připojení sluchátek a náslech zvukového záznamu při sledování videí přehrávaných skrze HDMI port. DJI Goggles jsou vybaveny také vestavěnými reproduktory.

Přečtěte siLétejte s nohama na zemi díky brýlím DJI Goggles. Přečtěte si o nich více na blogu.

person-polygon

Recenze na DJI Goggles

Výborná zpráva nejen pro majitele dronů DJI Mavic Pro! Dlouho očekávané virtuální brýle DJI Goggles konečně spatřily světlo světa :). A čím vším se mohou pochlubit? Zprostředkovávají Full HD náhled právě snímaného obrazu, disponují integrovaným Touchpadem pro přímý přístup ke klíčovým funkcím a umožňují polohování kamery dronu prostřednictvím pohybů hlavou. Nahlédněte s námi do fantastického světa virtuální reality – budoucnost začíná právě teď :).

Alex Specialista na drony a pravidla létání

Obsah balení

  • DJI Goggles hlavní 1x FPV brýle DJI Goggles s čelenkou
  • DJI Goggles Racing Edition micro USB kabel 1x Micro USB kabel
  • DJI Goggles Racing Edition HDMI kabel 1x HDMI kabel
  • DJI Goggles Racing Edition kabelová spona 1x Kabelová spona
  • DJI Goggles Racing Edition hadřík na displej 1x Hadřík na displej
  • DJI Goggles Racing Edition USB nabíječ 1x USB nabíječ

Víte, že stroj těžší než 0,91 kg musí mít od výrobce zabudován tzv. fail-safe systém?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky