Novinky ze světa dronů do 1 minuty

DJI Phantom 4 – konec produkce

20 dubna 2017

Alex

Společnost DJI oznámila konec produkce Phantoma 4 a to ke dni 30.4. 2017. Skvělé vlastnosti tohoto dronu se však neztratí. Nově je přebírá jeho nástupce, DJI Phantom 4 Advanced :).

Pokročilá kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Advanced svým uživatelům nabízí vylepšený 20 Mpx čip a až 30ti minutový let. K dispozici je rovněž verze DJI Phantom 4 Advanced+, jejíž dálkový ovladač disponuje integrovanou 1080p obrazovkou. 5,5″ displej při létání nahrazuje mobilní telefon nebo tablet. Umožňuje bezprostřední sdílení všech záběrů na vašich oblíbených sociálních sítích, popřípadě živé streamování přímo na YouTube. Díky 1000 cd/m2 svítivosti je navíc výborně čitelný i na přímém slunečním světle :).

Stávajícím vlastníkům kvadrokoptéry DJI Phantom 4 bude samozřejmě nadále poskytována profesionální poprodejní podpora. A protože při použití mobilní aplikace DJI GO 4 bude s modelem DJI Phantom 4 stále možné létat, mnoho se pro ně ve výsledku nezmění.

Tímto se s Phantomem 4 pomalu loučíme i my a zároveň vítáme jeho nástupce, opravdu pokročilý dron – DJI Phantom 4 Advanced :).

 

👋✈ #LetuZdar

🐲 Drak_Alex

Pomohl vám tento článek?

Počet hvězdiček: 0/5

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Alex
Specialista na drony a pravidla létání

776 86 88 86 (Po–Pá 9–18h)

Sonduju, analyzuju, vyhodnocuju a nikdy nepřestávám lovit! Svoje stopy zanechávám ve vzduchu a v onlinu. Jsem droní Gee :))

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den