DJI Spark Fly More Combo (Alpine White)

V nabušené sadě DJI Spark Fly More Combo (Lava Red) získáváte kromě mini dronu také praktickou brašnu přes rameno, nabíječ pro 3 akumulátory, ochranné oblouky, 4 páry vrtulí a jednu 1480 mAh baterii navíc. Se Sparkem tak budete moci létat o 16 minut déle, s jedinou přestávkou – na výměnu baterie. Díky ochranným obloukům jste navíc perfektně chráněni při PalmControl režimu, v němž dron vzlétá i přistává přímo z vaší dlaně. Pro vaše záběry je k dispozici Full HD kamera, která pořizuje 12megapixelové fotografie a plynulá 1080p videa.

Široký výběr fotografických i letových režimů, intuitivní ovládání, hmotnost pouhých 300 gramů a souhrn pokročilých funkcí pro bezpečný let činí ze Sparku naprosto ojedinělou bezpilotní mini platformu. Bez problému se vejde do vašeho příručního zavazadla. Skládací vrtule není před transportem třeba odmontovávat, což znatelně šetří čas. Po zapnutí se během pár vteřin dostává do vzduchu a stejně jako vy je okamžitě připraven k akci. Tento kompaktní, chytrý a samostatný dokumentarista s vámi „udrží vrtuli“ při každém cestovatelském či sportovním dobrodružství.

Zvěčněte své TADY A TEĎ, kdykoliv vás osvítí inspirace – každý okamžik je jedinečný, každý okamžik stojí za to!

Více informací

 • Foto rozlišení 12 MP
 • Video rozlišení Full HD
 • Váha 300 g
 • Max. dosah (CE) (např. ČR) 500 m
 • Maximální čas letu 16 min.
 • Max. rychlost 50 km/h

Toto zboží už nemáme v nabídce

16 990 Kč s DPH

14 041 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIS0200C

Další zboží značky: DJI

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den

Parametry

Foto rozlišení:
12 MP
Možnost napájení přes power banku:
ano
Doba nabíjení:
60 min.
Audio záznam:
ne
Formát souborů:
JPEG, MP4
CZ manuál:
ano
Skladnost:
Neskládací
Video rozlišení:
Full HD
Živý přenos obrazu:
ano
ISO rozsah:
100 - 3200
Max. výška:
500 m
Inteligentní režimy funkcí:
Active Track, Quick shot, Tap Fly, Tripod mode, Sportovní mód, Ovládání gesty
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální, Hračky, Mini , Pro začátečníky, Pro cestování, Pro děti
Doporučený věk:
12+
CMOS senzor:
1/2.3”
Světelnost pevného objektivu:
2.6
Zorné pole:
81.9 °
Datový tok:
24 Mbps
Stabilizace:
2osá
Senzory proti překážkám:
Ne
Váha:
300 g
Maximální síla větru:
10 m/s
Rozměry rozloženého dronu:
143 × 143 × 55 mm
Rozměry složeného dronu:
143 × 143 × 55 mm
Rozměry:
Malý
Max. dosah (CE) (např. ČR):
500 m
Max. dosah:
2000 m
Max. výška nad mořem:
4000 m
Kapacita baterie:
1480 mAh
Vlastnosti:
Wi-Fi, S kamerou, K FPV brýlím, Barometr, GPS
Ovládání:
Ovladač s mobilem nebo mobil
Provozní frekvence:
2,4 GHz / 5,8 GHz
Rozsah provozní teploty:
0° až 40° C
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Oficiální aplikace:
DJI GO 4
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Podporované porty:
Micro USB
Podporovaný souborový systém:
NTFS, FAT32
Maximální čas letu:
16 min.
Max. rychlost:
50 km/h
Kamera:
Integrovaná

Více parametrů Méně parametrů

Popis produktu

Dron DJI Spark Alpine White + brašna přes rameno + nabíječ pro 3 akumulátory + ochranné oblouky + 4 páry vrtulí + 1480mAh baterie navíc

DJI Spark Fly (Alpine White) je se svými rozměry 143 x 143 x 55 mm perfektně skladný. Navzdory své kompaktnosti a nízké hmotnosti je až překvapivě výkonný a akceschopný. Kdykoliv pocítíte potřebu zaznamenat dění ve svém životě, postačí jej vyslat vzhůru a vše podstatné bezprostředně zdokumentuje. Každičký neopakovatelný moment tak můžete zvěčnit rychle, snadno a bez námahy.

Aerodynamický tvar

Aerodynamický tvar spolu s propracovaným designem činí ze Sparku mrštného a výkonného letce. Ve sportovním režimu se dokáže pohybovat 50 km/h rychlostí. Své úžasné vlastnosti zachovává až do nadmořské výšky 4 000 metrů.

Inteligentní baterie 1480 mAh

DJI Spark využívá inteligentní baterii s kapacitou 1480 mAh, která jej pohání až 16 minut* na jedno nabití. 12 ochranných funkcí, jimiž je akumulátor vybaven, zajišťuje bezpečný průběh letu. Spark navíc v závislosti na uražené vzdálenosti a zbývající kapacitě baterie dokáže odhadnout čas potřebný k bezpečnému přistání.

*v bezvětří a při konstantní rychlosti 20 km/h. Může se lišit v závislosti na aktuálních letových podmínkách.

Přenos HD videa
Dálkový ovladač dronu je vybaven vyspělou Wi-Fi technologií, která umožňuje real-time přenos právě snímaného obrazu v rozlišení 720p. Maximální dosah vysílače je 2 km.

*FCC: 2 km, CE: 0.5 km. Měřeno v prostředí bez překážek a mimo dosah elektromagnetického rušení. Podléhá místním předpisům.

Výkonný (nejen) selfie dron

Mini dron Spark je vybaven kompaktní kamerou s 1/2.3″ CMOS snímačem. Natáčí plynulá 1080p videa a pořizuje statické fotografie v rozlišení 12 MP – veškeré snímky vynikají ostrostí a živými barvami. Širokoúhlý f/2.6 objektiv s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 25 mm sestává z pěti členů uspořádaných do jedné skupiny. Stabilizaci obrazu zajišťuje mechanický dvouosý závěs ve spolupráci s technologií UltraSmooth.

Široký výběr fotografických režimů
DJI Spark Fly More Combo (Alpine White) přejímá fotografické režimy z DJI rodiny svých droních předchůdců a rozšiřuje tuto řadu o dva nové módy – Pano a ShallowFocus.

PANO: prostřednictvím automatického polohování stabilizátoru pořizuje dron horizontální nebo vertikální panorama.
SHALLOW FOCUS: pokročilá 3D vizuální technologie umožňuje vnímat hloubku subjektu v rámci scény a napomáhá pořizovat fotografie s nižší hloubkou ostrosti.

Létání hrou

Dron s kamerou DJI Spark  (Alpine White) nabízí všechny letové režimy, na něž jste u produktů DJI zvyklí. Výběr zahrnuje TapFly, ActiveTrack a Gesture. Nově přibývá režim QuickShot, který usnadňuje pořizování selfie snímků a umožňuje bezprostředně zaznamenat aktuální dění dne.

TapFly
V režimu TapFly se stačí soustředit pouze na kompozici – Spark pořídí záběr za vás. Po poklepání na obrazovku vašeho telefonu dron zahájí let daným směrem a v průběhu svého přesunu nepřetržitě vnímá překážky.

COORDINATE: kliknutím na obrazovku volíte pozici. Dron automaticky přelétne na vybrané místo, v průběhu letu zachovává svou letovou výšku.
DIRECTION: kliknutím na obrazovku volíte směr. Dron se samostatně přesouvá předem vytyčeným směrem.

ActiveTrack
V režimu ActiveTrack dron automaticky rozpoznává objekty různých tvarů a rozměrů a v závislosti na jejich podstatě i rychlosti pohybu je následuje. Tato inteligentní funkce značně usnadňuje sledování a činí jej spolehlivějším než kdy předtím.

TRACE: vybraný subjekt je sledován z pozic před ním anebo za ním. Kolem subjektu lze také kroužit.
PROFILE: vybraný subjekt je sledován z určitého úhlu.

Režim gest
Funkce rozpoznávání gest vám umožňuje pořizovat selfie záběry z ptačí perspektivy prostřednictvím pár jednoduchých pohybů rukou. Ve variantě PalmControl svými gesty ovládáte dokonce samotné pohyby dronu – za novým dobrodružstvím tak můžete poprvé vyrazit bez dálkového ovladače nebo telefonu :).

SELFIES: pozvedněte paže, zamávejte anebo z prstů utvořte obrazec rámečku, dron vás zaměří a pořídí snímek.
PALM CONTROL: dron následuje pohyby vašich rukou, dokáže dokonce vzlétnout z vaší dlaně a poté na ní zase přistát*.

*opatrnosti není nikdy dost a proto doporučujeme používat ochranné kryty vrtulí.

QuickShot
Pomocí režimu QuickShot je pořizování profi záběrů snazší než kdykoliv předtím – jediné, co musíte udělat vy, je přirozeně zapózovat.

ROCKET: dron souvisle stoupá, přičemž směřuje kameru dolů.
DRONIE: dron se pozpátku pohybuje vzhůru, kamera je zaměřena na vybraný subjekt.
CIRCLE: dron kolem vybraného subjektu krouží.
HELIX: dron letí vzhůru, přičemž se kolem vybraného subjektu ve spirále otáčí.

FPV LET

Sportovní režim rozvazuje rychlostní potenciál Sparku. Stabilizátor přechází do FPV módu, takže se kamera pohybuje v souladu s pohybem dronu. Nechte se naplno vtáhnout do děje a objevte úžasný svět VR, Spark bude v brzké době kompatibilní také s DJI Goggles :)*.

*prosíme, létejte v souladu s místními předpisy.

Bezpečnostní funkce

Tak jako ostatní DJI drony je i Spark vyslán do světa s promyšlenými bezpečnostními funkcemi. FlightAutonomy systém využívá VPS, GPS, GLONASS, pokročilou IMU jednotku, 24 výpočetních jader a inovativní systém pro 3D vidění. Systém dronu umožňuje přesnější držení pozice a především – propůjčuje mu schopnost vnímat překážky před sebou a to až na vzdálenost 5 metrů.

Návrat do výchozí pozice

Při dostačujícím signálu GPS se DJI Spark Fly More Combo (Alpine White) dokáže samostatně navrátit do přednastavené domovské pozice. Tento proces se automaticky spouští při ztrátě spojení s dronem, nízké zbývající kapacitě baterie a samozřejmě také po stisknutí dedikovaného tlačítka RTH (návrat domů). V průběhu celého přeletu zpět je aktivní funkce rozpoznávání překážek.

Asistence systému GEO

Systém GEO vás spolehlivě informuje o místech, na kterých je létání s drony rizikové. Upozorní vás například na blízkost letiště či stadiónu. Tato pokročilá funkce efektivně napomáhá k bezpečnému a zodpovědnému provozu vašeho bezpilotního systému.

Aplikace DJi GO

Pomocí aplikace DJI GO 4 můžete snadno a rychle upravovat vaše video záznamy a bezprostředně je sdílet na vašich oblíbených sociálních sítích. Ukažte světu, co ve vás dříme a podělte se s ním o své letecké zážitky. DJI GO 4 je tou nejkratší cestou :).

Vyberte si jeden z nejoblíbenějších dronů na trhu ve výhodném balíčku. 

Přečtěte siNemůžete se rozhodnout, přečtěte si, jak vybrat dron.

Recenze našeho specialisty

Příznivci elektro vychytávek a moderních technologií, dronaři a piloti, konečně jsme se dočkali :). Společnost DJI oficiálně představila svůj nový počin – dlouho diskutovaný mini dron DJI Spark. Must-have pro všechny akční jedince a dobrodruhy, intuitivní kapesní dokumentarista vašich rodinných výletů, školních akcí a cestovatelských zážitků.

Alex Specialista na drony a pravidla létání

Obsah balení

 • 1x Dron DJI Spark (Alpine White) s kamerou
 • 1x Vysílač 2,4Ghz/5,8GHz
 • 2x Akumulátor (Li-Pol)
 • 4x Vrtule (pár)
 • 1x Ochranné oblouky (sada)
 • 1x Kabel micro USB
 • 1x Nabíjecí stanice pro 3 aku
 • 1x Nabíječ
 • 1x Napájecí kabel
 • 1x Přepravní box
 • 1x Přepravní batoh

Naši specialisté na drony a droní legislativu za sebou mají přes 6500 odškolených hodin.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

Doplněk X je pro vás novinkou?

Naučíme vás, jak se jím řídit.

Staňte se certifikovanými piloty v našem kurzu, kde ovládnete teorie i praxi.

Předáme vám maximum našich znalostí, dovedností a provedeme vás úspěšně celým procesem vyřízení povolení k létání a povolení k leteckým pracím.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Letecká škola

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

776 86 88 86

(Po-So 9-18h)

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky