Dron DJI Inspire 1 V2.0 s kamerou DJI Zenmuse X3

DJI Inspire 1 je profesionální kvadrokoptéra vybavená 4K kamerou X3 Zenmuse, 3osou stabilizací a polohovatelnými rameny z materiálu na bázi karbonových vláken, která pro kameru vytváří ničím nerušené 360⁰ zorné pole. Multikoptéra disponuje vyspělým vizuálně-pozičním systémem VPS, 3 letovými režimy a mnoha dalšími přidruženými funkcemi, které činí létání ještě snazší. Pokročilá video přenosová technologie DJI Lightbridge je zabudována přímo do dálkového ovládání a má dosah až 5 km. Celková doba letu dronu je až 18 minut, nejvyšší rychlost 22 m/s.

Více informací

 • Váha 3060 g
 • Max. dosah (CE) (např. ČR) 3500 m
 • Max. rychlost 79 km/h
 • Foto rozlišení 12 MP
 • Video rozlišení 4K
 • Maximální čas letu 18 min.

Toto zboží už nemáme v nabídce

45 990 Kč s DPH

38 008 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0602

dji@2x Další zboží značky: DJI

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den

Parametry pro Dron DJI Inspire 1 V2.0 s kamerou DJI Zenmuse X3

Váha:
3060 g
Max. dosah:
5000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. výška:
500 m
Max. výška nad mořem:
4500 m
Max. rychlost:
79 km/h
Kamera:
Externí
Foto rozlišení:
12 MP
Video rozlišení:
4K
Stabilizace:
3osá
Datový tok:
60 Mbps
Zorné pole:
94 °
Živý přenos obrazu:
ano
CMOS senzor:
1/2.3”
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Formát souborů:
JPEG, MOV, MP4, DNG
Audio záznam:
ne
Kapacita baterie:
5700 mAh
Maximální čas letu:
18 min.
Doba nabíjení:
60 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ne
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Velký
Rozsah provozní teploty:
0° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4 GHz / 5,8 GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Profesionální, Pro filmový průmysl
Oficiální aplikace:
DJI GO
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Inteligentní režimy funkcí:
Waypoints, Point of Interest, Course lock, Home Lock
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
S kamerou, Barometr, GPS
Podporované SD karty:
microSDHC, microSDXC
Doporučený věk:
18+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Inspire 1 V2.0 s kamerou DJI Zenmuse X3

Flexibilní dron s polohovatelnými rameny

DJI Inspire 1 byl navržen tak, aby i při své nízké hmotnosti dosahoval vysoké výkonnosti. Je tou nejvyspělejší kompletní sestavou DJI, jejíž flexibilita poskytuje pilotům potřebnou stabilitu a umožňuje pořizovat letecké záběry nezávisle na směru letu. Dron s kamerou DJI Inspire 1 v sobě snoubí nejmodernější letecké technologie - jeho konstrukce má aerodynamický tvar, polohovatelná ramena se transformují dle aktuálně žádaného rozsahu záběru a poskytují kameře až 360⁰ nerušený výhled – tato úžasná tvárnost také celkově usnadňuje manévrování ve vzduchu.

Vrtule v Z-blade tvaru

Zbrusu nové 13palcové vrtule jsou aerodynamicky tvarované, jejich instalace i demontáž je snadná díky systémem rychlého uvolnění (Quick-release). Odolnost vrtulí je celkově zesílena využitím nového kompozitního materiálu na bázi karbonových vláken, což dronu DJI Inspire 1 propůjčuje excelentní letový výkon a zvyšuje jeho stabilitu.

Zesílené motory

Využívání střídavých motorů je již v bezpilotním leteckém průmyslu standardem, DJI však v této oblasti znovu získává prvenství a posouvá rozvoj  o další krok vpřed – do rotorů dronu Inspire 1 integruje zakřivené magnety, které vyrovnávají nesourodost cirkulace vzduchu uvnitř motorů, a zvyšují tak jejich výkon. Namísto několika měděných vláken využívají motory dronu DJI Inspire 1 jediný vodič s vyšší hustotou, proto je uspořádání cívky hladší a těsnější, což snižuje odpor a zvyšuje účinnost každého motoru.

Nové zařízení ESC

Kvadrokoptéra DJI Inspire 1 je vybavena novým regulátorem rychlosti (ESC) s revolučním sinusovým pohonem. Pokročilé algoritmy ESC byly vyladěny a na míru platformě DJI Inspire 1, celý systém je nyní efektivnější a spolehlivější.

DJI inteligentní systém správy napájení

Integrovaná inteligentní baterie je prakticky samosprávná, během letu dronu v reálném čase zobrazuje svou zbývající výdrž a pilot je tak průběžně informován o čase, po který ještě může létat. Pokročilé algoritmy v poměru ke vzdálenosti dronu neustále propočítávají čas potřebný k bezpečnému návratu a v okamžiku, kdy je třeba letět zpět, pilota informují. Baterie zobrazuje hodnoty napětí v jednotlivých článcích, celkový počet nabití/vybití a informace o svém současném i celkovém stavu, což přispívá k dlouhodobě udržitelné letové výkonnosti dronu DJI Inspire 1.

Hlavní řídící jednotka a IMU

Hlavní řídící jednotka přijme každou vteřinu tisíce bitů informací, které během letu proměňuje v akci. Je hlavou celého systému, mistrem, který každé části dronu DJI Inspire 1 říká, co má dělat, a v reálném čase propočítává letové podmínky v daném prostředí, čímž zajišťuje bezprostřední reakci dronu na pokyny pilota. Pokročilý DJI inerciální měřící systém (IMU) využívá k monitorování i těch nejnepatrnějších změn ve sklonu a pohybu 6osý gyroskop a akcelerometr, což dronu umožňuje okamžité vyvážení a udržení pozice.

4K kamera a stabilizace Zenmuse X3

Kvadrokoptéra DJI Inspire 1 využívá lehkou kompaktní kameru X3 s 1/2.3” CMOS snímačem, která natáčí 4Kp30 nebo HD 1080p60 videa a pořizuje 12megapixelové statické fotografie. Kamera je osazena F2.8 objektivem, sestávajícím z 9 členů, se zorným úhlem 94° a ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 20 mm. Rozsah ISO citlivosti je 100 – 3200 pro video a 100 – 1600 pro fotografii, kamera podporuje formáty JPEG, DNG a MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264).

Do stabilizátoru Zenmuse X3 se promítly veškeré klíčové technologie DJI, díky nimž je kamera ve vzduchu držena vždy pevně a umožňuje vám pořizovat plynulé záběry na profesionální úrovni nezávisle na tom, jak rychle a jakým způsobem se dron pohybuje. 3osý stabilizovaný závěs je vybaven ultra rychlým speciálně navrženým procesorem, který řídí motory na všech 3 osách zároveň. Motory stabilizátoru pracují s ±0.03° přesností, při rychlostech až 120°/s pro náklon a 180°/s pro rotaci. Závěs dronu DJI Inspire 1 je otočný o 360° a umožňuje náklon v úhlovém rozsahu -90°/+30°. DJI Inspire 1 je kompatibilní s volitelnými stabilizátory Zenmuse X5, Zenmuse X5R, Zenmuse XT a Zenmuse Z3.

Kompatibilita se stabilizátorem DJI Osmo.

Dálkové ovládání s integrovanou technologií Lightbridge

Dálkový ovladač kvadrokoptéry DJI Inspire 1 disponuje USB, microUSB, mini-HDMI a CAN-Bus porty, dedikovanými tlačítky pro zahájení/ukončení natáčení videa a pořizování statických fotografií, ovladači pro změnu náklonu stabilizátoru a nastavení kamery, jedním tlačítkem pro návrat domů, přepínači letových režimů a 2 tlačítky, kterým můžete přiřadit libovolnou funkci. DJI ovladač pro dron Inspire 1 je vybaven integrovanou 6000 mAh 2S LiPo baterií. Vestavěný HD video přenosový systém DJI Lightbridge s dosahem až 5 km zprostředkovává živý náhled právě snímaného obrazu.

Ovladač kvadrokoptéry Inspire 1 v sobě skrývá tu nejsofistikovanější řídicí technologii DJI a podporuje obsluhu druhého operátora – režim Master/Slave pilotovi umožňuje soustředit se na ovládání dronu, zatímco druhý operátor obstarává polohování stabilizátoru a směrování kamery. Oba ovladače přijímají data a živý video náhled z dronu - dron však může řídit pouze Master operátor. Ovladače se k obě připojují pomocí bezpečnostního hesla a pracují ve frekvenčních pásmech 5.8 GHz a 2.4 GHz.

Inteligentní funkce pro hladký průběh letu

DJI duální systém pozicování kombinuje technologie GLONASS s GPS a během letu dronu průběžně identifikuje a nahrává jeho aktuální polohu. Integrovaný DJI vizuální poziční systém (VPS) poskytuje stabilitu při létání v interiéru nebo při létání na místech bez signálu GPS, umožňuje bezpečný návrat do výchozí pozice v případě ztráty signálu nebo nedostatečné kapacity baterie, okamžitý přechod do režimu vznášení ve chvíli, kdy pilot pustí řídící páky ovladače, a urychluje proces vyhledávání satelitů.

Systém sestává z dolů směřují kamery a dvojice ultrazvukových senzorů. Kvadrokoptéra DJI Inspire 1 během letu neustále zaznamenává změny v letové výšce a strukturu země – získané informace rychle zpracovává pomocí inteligentního CPU čipu a následně je využívá ke stabilizaci i k automatickému polohování ramen.

Variabilita letových režimů a přidružených funkcí

3 inteligentní letové režimy umožňují přizpůsobit chování dronu s kamerou individuálním potřebám pilota a rozšiřují možnosti letecké filmařské tvorby.

Režim P (Positioning)

Tento režim pracuje nejlépe se silným GPS signálem. K dispozici jsou 3 různé varianty režimu, ze kterých kvadrokoptéra DJI Inspire 1 sama vybírá dle síly GPS signálu a senzorů VPS.

P-GPS – tato varianta je zvolena v případě, že je dostupné GPS i vizuální pozicování. Dron pro určení své polohy využívá GPS.

P-OPTI – tuto variantu zvolí dron v případě, že nemá k dispozici signál GPS, ale je dostupné vizuální pozicování. Pro vznášení na určité pozici dron využívá VPS.

P-ATTI – k dispozici není ani signál GPS ani vizuální pozicování, dron pro určení polohy využívá pouze barometr a regulovaná je tak jen letová výška.

Režim A (Attitude)

Pro stabilizaci není využíváno ani GPS, ani VPS, ale pouze barometr. Je-li úspěšně nahrán bod vzletu (Home Point), může se dron v případě ztráty spojení s dálkovým ovladačem automaticky navrátit do své výchozí pozice.

Režim F (Function)

V režimu F je aktivováno IOC, které pilotovi umožňuje třemi způsoby uzamykat orientaci dronu, dále jsou k dispozici inteligentní funkce Follow Me a Waypoints.

Course Lock (CL) – udržuje přímý kurz letu nezávisle na směrování kamery. V praxi to znamená, že až dronu v aplikaci vyberete kurz, zahájí přímý let daným směrem a během přesunu se bude dle vašich pokynů volně otáčet kolem své osy. Umožní vám tak pořídit zcela komplexní letecké záběry.

Home Lock (HL) – přivolá DJI Inspire 1 přímou čarou zpět do výchozí pozice nezávisle na tom, jakému směru čelí a kam je nasměrována kamera. Po aktivaci funkce Home Lock stačí pouze zvolna přetáhnout páčku ovladače dolů a dron se začne vracet - pro let dál od místa vzletu je třeba páčku naopak přetáhnout nahoru. Home Lock funkci snadno ukončíte opětovným přepnutím do režimu P.

Point of Interest (POI) –  dron krouží kolem předem vybraného objektu a natáčí jej. Po nahrání objektu nebo místa zájmu do aplikace začne dron kolem objektu kroužit a bude na něj neustále směřovat kameru. Přednastavenou rychlost letu, letovou výšku a vzdálenost dronu od vybraného objektu lze manuálně upravovat.

Follow Me – tento režim mění dron DJI Inspire 1 ve vašeho skvělého parťáka na cesty i sportovní dobrodružství. Dron vás při každém pohybu následuje a neustále udržuje v záběru, můžete tak detailně zdokumentovat všechny své akce, anebo získat originální selfie záběry z ptačí perspektivy.

Waypoints – umožňuje předem rozplánovat letovou trasu dronu Inspire 1. V režimu Waypoints přednastavujete celkovou letovou dráhu dronu a to buď prostřednictvím GPS bodů nebo Waypointů (trasových bodů). Dron se bude po vyznačené trase autonomně pohybovat, a vy se tak můžete zcela soustředit na ovládání kamery.

Aplikace DJI GO

Všestranná mobilní aplikace DJI GO umožňuje komplexní nastavení kamery a všech letových parametrů, zobrazuje důležité informace o stavu dronu a jeho baterie, síle signálu, aktuálním letovém režimu, celkovém počtu letů, letovém čase a nalétaných kilometrech. Zpřístupňuje také nastavení i ovládání jednotlivých inteligentních letových funkcí a v průběhu letu zprostředkovává pilotům živý HD náhled právě snímaného obrazu, který se zároveň automaticky ukládá v mobilním zařízení.

Všechny své záběry snadno naleznete v knihovně médií, můžete je libovolně upravovat v DJI editoru a prostřednictvím sítí Facebook, Twitter a Tumblr sdílet s celým světem. Svou tvorbou se můžete pochlubit i na platformě SkyPixel, která sdružuje letecké fotografy a filmaře ze všech koutů světa. A pokud se už už nemůžete dočkat, až vaše záběry uvidí přátelé, je k dispozici i živé streamování přímo na YouTube.

Osvoboďte svou kreativitu a vytvářejte úžasně ostré letecké záběry na profesionální úrovni – DJI Inspire 1 mění vaše sny v realitu.

TIPHledáte dron pro leteckou fotogrammetrii? Přečtětě si, jak ho vybrat, u nás na blogu.

Obsah balení

 • Dron DJI Inspire 1 1x Dron DJI Inspire 1 V2.0
 • Kamera DJI Zenmuse X3 pro Inspire 1, Matrice 100, Matrice 600, Matrice 600 Pro - hlavní 1x Kamera DJI Zenmuse X3
 • 1x Dálkový ovladač
 • 4x Pár vrtulí 1345T
 • 1x Inteligentní baterie TB47 LiPo 6S/4500 mAh
 • 1x Nabíječ akumulátoru 100W
 • 1x Micro USB kabel
 • Micro SD karta (16GB) 1x Micro SD karta 16 GB
 • 1x Přepravní box

V našem servisu už jsme pomohli vzlétnout více než 1500 opravených dronů.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky od ÚCL.

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Letecká škola

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

776 86 88 86

(Po–Pá 9–18h)

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky