Dron DJI Mavic 2 Enterprise Advanced

Přivítejte vylepšenou verzi dronu Mavic 2 Enterprise – Mavic 2 Enterprise Advanced s duální kamerou, se kterou zachytíte viditelné i neviditelné,... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Mavic 2 Enterprise Advanced

Přivítejte vylepšenou verzi dronu Mavic 2 Enterprise – Mavic 2 Enterprise Advanced s duální kamerou, se kterou zachytíte viditelné i neviditelné, a to ve vysokém rozlišení. Snímejte klasicky – opticky, nebo termálně a těšte se z hromady nových funkcí a vylepšení, které vás podrží při vašich profesionálních misích. Jednou z novinek je až 32násobný digitální zoom pro detailní výškové inspekce, lepší rozlišení fotoaparátu i kamery a delší přenos signálu. Profíky potěší, že k profesionálním dronům DJI nově získáváte v ceně také záruční balíček DJI Enterprise Shield Basic pro 2 výměny poškozeného stroje během 1 roku létání.

Vezměte k sobě do týmu nejvyspělejší profesionální dron řady Mavic 2

První model řady Mavic 2 Enterprise způsobil na poli profesionálních dronů v roce 2018 revoluci. Postavený na bází dosud nepřekonaného spotřebitelského dronu DJI Mavic 2 předal do profi odvětví snadnou ovladatelnost, skladnost, spolehlivost a vyspělé technologie DJI, ke kterým přidal funkce pro detailní letecké inspekce a speciální port, na který můžete nasadit světlomet, antikolizní majáček nebo tlampač. Dalším vývojovým stupněm se stal Mavic 2 Enterprise Dual s duální kamerou pro termální snímkování. O termální čip se postarali švédští experti na termografické kamery a zobrazovací systémy ze společnosti FLIR. Dron DJI Mavic 2 Enterprise se pak stává takovou kombinací toho nejlepšího z prvního modelu Enterprise a modelu Dual.

Na pravidelnou údržbu už nezapomenete díky DJI Maintenance

O profesionální techniku je potřeba pečovat, aby stále dodávala přesná data. Proto DJI spustilo službu DJI Maintenance ve 3 variantách pravidelného servisu Basic, Standard a Premium, kde se postarají o čistění, uprgrady, kalibraci, výměnu dílů a případně i výměnu pohonného systému. Určitě se vyplatí o něm uvažovat.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení