Dron DJI Mavic 2 Enterprise

Oblíbený spotřebitelský model Mavic 2 můžete nyní proletět i ve verzi pro komerční dronaření ve verzi DJI Mavic 2 Enterprise Dual s 2 kamerami – ... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Mavic 2 Enterprise

Oblíbený spotřebitelský model Mavic 2 můžete nyní proletět i ve verzi pro komerční dronaření ve verzi DJI Mavic 2 Enterprise Dual s 2 kamerami – optickou a termální, nebo ve verzi DJI Mavic 2 Enterprise Zoom s vestavěným dynamickým zoomem. Novinkou v řadě je model Mavic 2 Advanced, vylepšená verze předchozích 2 modelů, který nabízí ještě vyspělejší optické a termální kamery a 32násobný zoom, který z novinky dělá takového hybrida mezi starší verzí Dual a Zoom. Který z nich se stane vaším parťákem pro profesionální droní mise, které vyžadují absolutní přesnost?

Nejnovější počin z řady Mavic 2 Enterprise: DJI Mavic 2 Enterprise Advanced

Dron řady Mavic s přídomkem Advanced patří k tomu nejlepšímu, co sjelo z linek DJI pro profesionály nejen z průmyslu. Ve výbavě zůstává RTK modul pro na centimetr přesnou fotogrammetrii, monitorování průběhu staveb a celou řadu průmyslových aplikací. Na dronu trůní optická kamera s rozlišením fotoaparátu 48 MP a termální kamera s rozlišením 640 × 512 px, což je další pokrok oproti starším modelům této řady. Termální kamera navíc zvládne až 15násobný zoom a měří s přesností na 2 °C.

Zainvestujte do profesionálního ovladače Smart Controller v sadě s DJI Mavic 2 Enterprise

Profesionální dron si žádá i profesionální ovladač. Přece to nebudete patlat na mobilu 😊 DJI Smart Controller je profesionální ovladač s krystalicky čistým obrazem a možností nastavení dedikovaných tlačítek, který povýší vaši droní misi na novou úroveň. Mějte dokonalý přehled o letu i snímcích a využijte výhodné balíčky starších modelů Dual a Zoom v kombu se Smart Controllerem.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení