Dron DJI Mini SE

Je tady DJI Mini SE – nová edice legendárního Miniho. Jde o mini skládací dron, který dobře znáte, ale s mnohem nižší cenovkou a drobnými vylepše... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Mini SE

Je tady DJI Mini SE – nová edice legendárního Miniho. Jde o mini skládací dron, který dobře znáte, ale s mnohem nižší cenovkou a drobnými vylepšeními z obou předchozích generací. Zůstává kompaktní a přenosné tělo, které je lehké jako chytrý telefon, takže se už nikdy nebudete rozhodovat, jestli se vyplatí s sebou „tahat“ dron. Mini SE prostě hodíte do kabelky nebo strčíte do kapsy a můžete létat, fotit a natáčet, aniž byste byli zkušenými dronaři. Appka DJI Fly se jako vždy postará o efektní automatické záběry a easy peasy postprodukci.

Mini SE: Mavic Mini v kabátu Mini 2

Podle naší recenze dronu DJI Mini SE je DJI Mini SE vlastně Mavic Mini v kabátu Miniho 2. Zůstávají parametry 1. generace, jako je natáčení až v 2,7 K, 12MP fotografie, flight-time 30 minut, přenos signálu až na 2 km pomocí Enhanced Wi-fi a oblíbené automatické režimy pro natáčení i postprodukci. Z vylepšení má Mini SE vytuněný plášť po vzoru DJI Mini 2, což znamená méně viditelných šroubků a větší bytelnost. Inženýři z DJI  vylepšili i další konstrukční prvky – Mini SE má silnější ramena a výkonnější motory pro vyšší stabilitu ve větru. Účinnější jsou rovněž inteligentní baterie a pro nabíjení můžete nově využít USB-C port.

Jako vždy můžete Mini SE získat samostatně, nebo ve Fly More Combo

Ve verzi DJI Mini SE Fly More Combo získáte navíc 2 náhradní baterie, 2 páry náhradních vrtulí, obousměrný nabíjecí hub, přepravní tašku a spoustu náhradních šroubků. Překvapivě v něm ale nenajdete ochranné oblouky, které ve Fly More Combo měly jeho předchůdci DJI Mavic Mini a DJI Mini 2.

Je příslušenství pro DJI Mini SE kompatibilní s příslušenstvím ze starších modelů?

Je i není, přečtěte si článek u nás na blogu, kde jsme před oficiálním releasem novinky DJI Mini SE spekulovali, v čem bude lepší, v čem hořší a jak to bude s interkompatibilitou příslušenství pro jednotlivé generace Miniho. 

TIP

Podařilo se vám svůj nový DJI dron hned rozstřelit? Nebojte se a pošlete ho k nám do servisu DJI dronů v Praze.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení