Dron DJI Inspire 2

Seznamte se s Inspire 2 – profesionálním dronem, který s dedikovanou kamerou točí až 5,2K videa a zrychlí na 80 km/h během 5 vteřin. Je odolný vů... Více o dronech...

author-polygon-nikola

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Inspire 2

Seznamte se s Inspire 2 – profesionálním dronem, který s dedikovanou kamerou točí až 5,2K videa a zrychlí na 80 km/h během 5 vteřin. Je odolný vůči extrémně nízkým teplotám, má záložní senzory a 2 baterie. Přidejte k tomu polohovatelná ramena, díky kterým získáte ničím nerušený, 360° pohled z kamery, a pochopíte, proč si dron DJI Inspire 2 tak oblíbili filmaři. Vzlétne až se 4kg hmotností, takže unese i těžší profesionální kamery. Dron si můžete pořídit bez licence, tedy bez aktivačního klíče CinemaDNG & Apple ProRes, nebo s licencí, ale téměř vždy bez kamery. Cena dronu DJI Inspire 2 odpovídá tom, že jde o sofistikovaný nástroj pro profesionály z oblasti audiovizuální tvorby.

Proč si Inspire 2 zamilovali filmaři a profesionální fotografové?

Hlavně ze 3 důvodů – kvůli schopností zachytit neuvěřitelné záběry, rychlosti a chování za nepříznivých povětrnostních podmínek. Filmaři si pochvalují kombinaci dronu s kamerou Zenmuse X5S a Zenmuse X7, a i když se vám z ceny dronu DJI Inspire 2 můžou na začátku protočit panenky, věřte, že z helikoptéry, klasického letadla nebo jeřábu by natáčení z ptačí perspektivy vyšlo ještě dráž. Navíc záběry natočíte během pár minut oproti komplikovaných filmovým setupům.

Chystá se dron DJI Inspire 3?

Filmařská veřejnost už netrpělivě vyhlíží 3. generaci dronu DJI Inspire včetně nových kamer Zenmuse, ale v avizovaném roce 2020 to neklaplo, tak uvidíme, co přinesou roky příští. Mezi očekávaná lákadla patří např. 8K video při 30fps.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení