Dron DJI Matrice 600

Drony řady Matrice 600 zůstávají od svého prvního uvedení v roce 2016 absolutní špičkou mezi hexakoptérami DJI. Jsou jako dělané pro filmaře a mi... Více o dronech...

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Tato kategorie je už bohužel vyprodaná, ale koukněte na droní novinky, co nám právě přišly.

Droní novinky

Dron DJI Matrice 600

Drony řady Matrice 600 zůstávají od svého prvního uvedení v roce 2016 absolutní špičkou mezi hexakoptérami DJI. Jsou jako dělané pro filmaře a mise, kdy potřebujete na dron pověsit extrémní zátěž. Unesou až 6kg kameru nebo senzor a samozatahovací podvozek zajistí, že kameře nebude nic překážet v krásném 360° záběru. Posledním modelem řady Matrice 600 je dron DJI Matrice 600 Pro, který se v DronPro stal naším spolehlivým parťákem pro náročné výškové mise. Díky DJI Onboard SDK a Mobile SDK si totiž můžete dron naprogramovat pro jakýkoliv úkol.

Pověsili jsme reklamu na DJI Matrice 600 Pro

Že Matrice 600 hodně využíváme, hlavně když je na dron potřeba něco pověsit, se můžete přesvědčit v ukázkách naší práce. Pro firmu SKANSKA jsme točili spot propagující nový developerský projekt Port Karolína, kdy DJI Matrice 600 nesl ve vzduchu reklamní poutač. Podívejte se, jak to dopadlo.

Pomohli jsme protáhnout lano vysokého napětí s dronem Matrice 600

Jak si Matrice 600 poradí s tažením lanka, aby ulehčil práci desítce statných elektrikářů z CB GRID? Mrkněte na video na našem YouTube kanále. Z původního záměru použít air-dropping system bohužel sešlo, ale i tak jsme si poradili s demonstrací efektivity využití dronů v průmyslu prostřednictvím jednoduchého provizorního řešení pomocí lanka, karabin a malířské lepenky.       

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení