Letecká škola na drony a kurzy létání s dronem

Nový dreamjob? Rozhodně pilot dronu! Ať už se chcete dronům věnovat jen ve volném čase, nebo se propracovat až k pilotnímu průkazu na dron, letecká škola DronPro vám bude průvodcem. Naši certifikovaní piloti vás naučí létat od samotných základů až po přípravu na pilotní zkoušky od ÚCL. Jestli vás zajímá spíš teorie, jako jsou pravidla pro létání s drony, nebo tipy na vlastní droní business plán, jsou tu pro vás naše semináře a online kurzy.

Nový dreamjob? Rozhodně pilot dronu! Ať už se chcete dronům věnovat jen ve volném čase, nebo se propracovat až k pilotnímu průkazu na dron, letecká škola DronPro vám bude průvodcem. Naši certifikovaní piloti vás naučí létat od samotných základů až po přípravu na pilotní zkoušky od ÚCL. Jestli vás zajímá spíš teorie, jako jsou pravidla pro létání s drony, nebo tipy na vlastní droní business plán, jsou tu pro vás naše semináře a online kurzy.

Nabídka našich školení

Podívejte se na nejbližší semináře a workshopy pro širokou veřejnost. Přednášíme o podnikání s drony, kdy se můžete poučit z našich chyb a načerpat inspiraci pro rozjezd vlastního droního byznysu. Věnujeme se také droní legislativě a pravidlech pro drony a samozřejmě nesmí chybět ani semináře o technice létání s dronem, natáčení filmečků, focení z dronu nebo odborných metodách sběru dat. V seminářích a workshopech najdete i přípravku na zkoušky u ÚCL a pokud se vám nechce trmácet do Prahy, většinu seminářů také pořádáme online.

Podle nové bezpilotní legislativy se bez „řidičáku na dron“ neobejdete – pokud tedy neplánujete létat s hračkami. Chcete létat s lehčími drony nebo mimo zástavbu? Pak je pro vás ideální bez ohledu na hobby nebo komerční provoz řidičák na dron pro kategorie OPEN A1, A3. Pokud už chcete létat v městské zástavbě, ale nikoliv s těžšími stroji, ideální je řidičák na dron do kategorie OPEN A2. Pro všechny ostatní případy letů v „běžnému smrtelníkovi zapovězených oblastech“ je tu královské oprávnění k provozu ve SPECIFICké kategorii. Do budoucna s transportem zásilek a osob pomocí dronů očekávejme i spuštění nejrobustnějšího oprávnění k provozu dronů v tzv. CERTIFIED kategorii.

Připravili jsme pro vás online verze nejoblíbenějších droních školení a seminářů. Chytrá volba, pokud jste z daleka, nebo se prostě rádi vzděláváte z pohodlí svého obýváku. Budete potřebovat jen svůj počítač, připojení k internetu a někdy taky mikrofon, abyste se mohli ptát lektorů a využít interaktivitu online školení o dronech na maximum. Pro hobby piloty doporučujeme První start, abyste s novým dronem hned nehavarovali, a těm, kteří touží po profesionální kariéře droního pilota, pomůžeme online vyřídit byrokracii spojenou se získáním pilotní licence na dron.

Jak poprvé odstartovat a neskončit hned na krovkách? Svěřte se do rukou našim zkušeným pilotům, kteří z vás udělají droního mazáka. Nejzákladnější školení, které získáte k vybraných dronům zdarma a neměl by ho vynechat nikdo, kdo se seznamuje se svým prvním dronem, je První start. Až si osaháte základní funkce, můžete pokračovat kurzem Režimy funkcí, kde ošéfíte automatické režimy i manuální vychytávky, a kdykoliv můžete s našimi lektory potrénovat na kondičním létání. Nekomplexnějším úvodem do světa dronů je ovšem 80hodinový kurz Pilot dronu, kde si osaháte vše od hobby dronů až po fotogrammetrii s průmyslovými drony.

od 2 000 Kč

Chcete si vyzkoušet triky profesionálů i pár nebezpečných manévrů? Vše potrénujeme na kondičním létání, nebo poradíme s naprosto konkrétní technikou, co si chcete osvojit. Plánujete se natáčením a focením z dronu živit a potřebujete létat blíže k lidem a budovám? Pomůžeme vám získat pilotní průkaz na dron v kategorii SPECIFIC. Naši lektoři z vás udělají profíky, nalétali tisíce hodin a mají za sebou stovky proškolených pilotů dronu.

Chcete se létání s dronem věnovat profesionálně a vydělávat si pilotáží bezpilotního letounu? Pak se určitě chcete pohybovat blízko budov a osob a potřebujete odpovídající řidičák na dron. Už řidičák máte, ale potřebujete vedle natáčení a focení také sbírat data pro fotogrammetrii nebo 2D a 3D modelování? Přihlaste se na kurz fotogrammetrie s naším dronařským geodetem. Máte specifické potřeby pro svou droní misi? Pro každého z vás připravíme individuální plán.

Nevíte, jaké školení vybrat? Nevadí, zavolejte nám a my vám poradíme

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

216 216 022 (Po–Pá 9–18h)

Staňte se pilotem dronu!

S našimi kurzy to zvládnou úplní začátečníci i pokročilí nadšenci do dronů, kteří chtějí svoje pilotní skills vypilovat na nejvyšší úroveň. Jestli vás zajímá, jak létat s dronem, prohlédněte si naše kurzy s drony pro začátečníky, pokročilé kurzy, kde se naučíte různé triky a specialitky, a kurzy pro létání s drony pro profíky. Kurzy jsou nabité praxí, ale pokud dáváte přednost teorii, mrkněte na naše semináře o pravidlech pro létání s drony, droním businessu a dalších možnostech využití bezpilotních prostředků.

Jak se stát pilotem dronu?

Můžete začít naším speciálním 80hodinovým rekvalifikačním kurzem, který vás uvede do světa dronů v opravdu velkém stylu, a pak se rozhodnout, zda se vaší doménou stanou hobby drony s kamerou, nebo profesionální kvadrokoptéry. S těmi si můžete i vydělávat –⁠ věnovat se fotogrammetrii z dronu, monitorovat plodiny pro zemědělství, pomáhat záchranným složkám a mnoho dalšího. Budete k tomu potřebovat tzv. řidičák na dron – což je takový pilotní průkaz na dron pro vybranou kategorii provozu podle nové legislativy (A1 a A3, A2, nebo SPECIFIC). Ať už řádí pandemie, nebo se jen chcete vzdělávat z pohodlí domova, v naší letecké škole najdete i praktické online kurzy.

Vyjádření našich klientů

Díky vám všem, kteří jste mne dovedli k úspěšně završeným zkouškám. Jste absolutní profíci, nadšenci - jak v teorii, tak v praxi. I má pochybení jste zvládli bez mrknutí a reagovali vstřícně, ochotně a konstruktivně. Bez vás bych zkoušky nikdy neudělala. Nebyli jste první, u kterých jsem absolvovala kurz, proto mohu zodpovědně říct: Jste nejlepší!

Iveta Kopicová Fotografka

Dnes a denně se vzděláváme, ale dnešní školení naprosto překonalo mé očekávaní, perfektní příprava na závěrečné testy. Děkuji moc Alexovi za získání cenných informací.

Oldřich Humpolec RE/MAX, Realitní makléř

Na starosti nás měl Alex. Od první chvíle až do konce proškolení vše probíhalo bez problému a s profesionálním přístupem a nad naše očekávání. Vše bylo vysvětleno dopodrobna tak, že to musí pochopit každý. Pokud budu v budoucnu cokoliv okolo dronu kupovat, tak určitě u vás a všem tento eshop doporučuji. Jinde pošlou balíček a nic je nezajímá, u vás je to s all-inclusive :-)

Vojta Kvapilík

Se společností DronPro spolupracuji od března letošního roku. Jsou to profesionálové na svém místě. Nejenom, že vše, co je domluvené, platí (což ani v dnešní době není samozřejmostí), ale kromě toho je možné se na ně kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a pomohou vám. Třešničkou na dortu je chování, s jakým k vám přistupují. Prostě se těšíte, že je zase uvidíte, ať už se jedná o cokoliv...

Martin Veleta

Nabídka našich dalších služeb

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky