Letecká škola na drony

Nový dreamjob? Rozhodně pilot dronu! Ať už se chcete dronům věnovat jen ve volném čase, nebo se propracovat až k pilotnímu průkazu na dron, letecká škola DronPro vám bude průvodcem. Naši certifikovaní piloti vás naučí létat od samotných základů až po připravu na pilotní zkoušky od ÚCL (povolení k létání a povolení k leteckým pracím). Létejte s vlastním strojem, nebo vám půjčíme náš dron. Jestli vás zajímá spíš teorie, jako jsou pravidla pro létání s drony, nebo tipy na vlastní droní business plán, jsou tu pro vás naše semináře a online kurzy.

Nový dreamjob? Rozhodně pilot dronu! Ať už se chcete dronům věnovat jen ve volném čase, nebo se propracovat až k pilotnímu průkazu na dron, letecká škola DronPro vám bude průvodcem. Naši certifikovaní piloti vás naučí létat od samotných základů až po připravu na pilotní zkoušky od ÚCL (povolení k létání a povolení k leteckým pracím). Létejte s vlastním strojem, nebo vám půjčíme náš dron. Jestli vás zajímá spíš teorie, jako jsou pravidla pro létání s drony, nebo tipy na vlastní droní business plán, jsou tu pro vás naše semináře a online kurzy.

Nabídka našich školení

Podívejte se na nejbližší semináře pro širokou veřejnost. Přednášíme o podnikání s drony, kdy se můžete poučit z našich chyb a načerpat inspiraci pro rozjezd vlastního droního byznysu. Věnujeme se také droní legislativě a pravidlech pro drony a samozřejmě nesmí chybět ani semináře o technice létání s dronem, natáčení filmečků, focení z dronu nebo odborných metodách sběru dat. V seminářích najdete i přípravku na zkoušky u ÚCL a pokud se vám nechce trmácet do Prahy, většinu seminářů také pořádáme online.

od 500 Kč

Chcete pilotovat těžší drony, nebo využívat dron jako pracovní nástroj pro natáčení nebo sběr dat? Budete potřebovat Povolení k létání a leteckým pracím. S námi ho získáte na 100 % a rychleji než po vlastní ose. Připravíme vám potřebnou dokumentaci, proškolíme vás ohledně pravidel pro létání s drony a orientace v letecké mapě a samozřejmě potrénujeme i na praktickou zkoušku, abyste měli létání s dronem v malíčku. Naši lektoři nalétali tisíce hodin a pomohli k „řidičáku na dron“ už stovkám nadšených dronařů.

od 1 500 Kč

Připravili jsme pro vás online verze nejoblíbenějších droních školení a seminářů i 2 zbrusu nové kurzy. Chytrá volba, pokud jste z daleka, nebo se prostě rádi vzděláváte z pohodlí svého obýváku. Budete potřebovat jen svůj počítač, připojení k internetu a někdy taky mikrofon, abyste se mohli ptát lektorů a využít interaktivitu online školení o dronech na maximum. Pro hobby piloty doporučujeme kurz základní legislativy pro bezpilotní letouny, abyste létali beze strachu z porušování pravidel pro drony, a těm, kteří touží po profesionální kariéře droního pilota, pomůžeme online vyřídit byrokracii spojenou se získáním pilotní licence na dron.

od 500 Kč

Jak poprvé odstartovat a neskončit hned na krovkách? Svěřte se do rukou našim zkušeným pilotům, kteří z vás udělají droního mazáka. Nejzákladnější školení, které získáte k vybraných dronům zdarma a neměl by ho vynechat nikdo, kdo se seznamuje se svým prvním dronem, je První start. Až si osaháte základní funkce, můžete pokračovat kurzem Režimy funkcí, kde ošéfíte automatické režimy i manuální vychytávky, a kdykoliv můžete s našimi lektory potrénovat na kondičním létání. Nekomplexnějším úvodem do světa dronů je ovšem 80hodinový kurz Pilot dronu, kde si osaháte vše od hobby dronů až po fotogrammetrii s průmyslovými drony.

od 2 000 Kč

Chcete si vyzkoušet triky profesionálů i pár nebezpečných manévrů? Vše potrénujeme na kondičním létání, nebo poradíme s naprosto konkrétní technikou, co si chcete osvojit. Plánujete se natáčením a focením z dronu živit? Pomůžeme vám získat pilotní průkaz na dron – tzv. Povolení k létání a leteckým pracím, a to na váš vlastní dron, nebo na dron z naší stáje, který si pak můžete výhodně půjčovat, než zainvestujete do svého bezpilotního letounu. Naši lektoři z vás udělají profíky, nalétali tisíce hodin a mají za sebou stovky proškolených pilotů dronu.

od 3 000 Kč

Chcete se létání s dronem věnovat profesionálně a vydělávat si pilotáží bezpilotního letounu? Pak je podmínkou získání pilotní licence na dron – tzv. Povolení k létání a leteckým pracím. Rádi vám pomůžeme s papírováním v základním kurzu pro získání licence na dron, který je k dispozici i online, nebo si vyberte nabušené kombo s kondičním létáním a přípravou na získání Povolení k létání a leteckým pracím v jednom. Pro každého z vás připravíme individuální plán. Už povolení máte, ale potřebujete vedle natáčení a focení také sbírat data pro fotogrammetrii nebo 2D a 3D modelování? Přihlaste se na kurz s naším dronařským geodetem.

od 5 000 Kč

Staňte se pilotem dronu!

S našimi kurzy to zvládnou úplní začátečníci i pokročilí nadšenci do dronů, kteří chtějí svoje pilotní skills vypilovat na nejvyšší úroveň. Jestli vás zajímá, jak létat s dronem, prohlédněte si naše kurzy s drony pro začátečníky, pokročilé kurzy, kde se naučíte různé triky a specialitky, a kurzy pro létání s drony pro profíky. Kurzy jsou nabité praxí, ale pokud dáváte přednost teorii, mrkněte na naše semináře o pravidlech pro létání s drony, droním businessu a dalších možnostech využití bezpilotních prostředků.

Jak se stát pilotem dronu?

Můžete začít naším speciálním 80hodinovým rekvalifikačním kurzem, který vás uvede do světa dronů v opravdu velkém stylu, a pak se rozhodnout, zda se vaší doménou stanou hobby drony s kamerou, nebo profesionální kvadrokoptéry. S těmi si můžete i vydělávat –⁠ věnovat se fotogrammetrii z dronu, monitorovat plodiny pro zemědělství nebo pomáhat záchranným složkám. Potřebujete k tomu tzv. řidičák na dron – povolení k létání a leteckým pracím, což je takový pilotní průkaz na dron. A až se budou blížit zkoušku u Úřadu pro civilní letectví, máme pro vás i předzkouškové opáčko a praktické online kurzy.

Nevíte, jaké školení vybrat? Nevadí, zavolejte nám a my vám poradíme

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky

776 86 88 86 (Po–Pá 9–18h)

Vyjádření našich klientů

Díky vám všem, kteří jste mne dovedli k úspěšně završeným zkouškám. Jste absolutní profíci, nadšenci - jak v teorii, tak v praxi. I má pochybení jste zvládli bez mrknutí a reagovali vstřícně, ochotně a konstruktivně. Bez vás bych zkoušky nikdy neudělala. Nebyli jste první, u kterých jsem absolvovala kurz, proto mohu zodpovědně říct: Jste nejlepší!

Iveta Kopicová Fotografka

Dnes a denně se vzděláváme, ale dnešní školení naprosto překonalo mé očekávaní, perfektní příprava na závěrečné testy. Děkuji moc Alexovi za získání cenných informací.

Oldřich Humpolec RE/MAX, Realitní makléř

Na starosti nás měl Alex. Od první chvíle až do konce proškolení vše probíhalo bez problému a s profesionálním přístupem a nad naše očekávání. Vše bylo vysvětleno dopodrobna tak, že to musí pochopit každý. Pokud budu v budoucnu cokoliv okolo dronu kupovat, tak určitě u vás a všem tento eshop doporučuji. Jinde pošlou balíček a nic je nezajímá, u vás je to s all-inclusive :-)

Vojta Kvapilík

Se společností DronPro spolupracuji od března letošního roku. Jsou to profesionálové na svém místě. Nejenom, že vše, co je domluvené, platí (což ani v dnešní době není samozřejmostí), ale kromě toho je možné se na ně kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a pomohou vám. Třešničkou na dortu je chování, s jakým k vám přistupují. Prostě se těšíte, že je zase uvidíte, ať už se jedná o cokoliv...

Martin Veleta

Nabídka našich dalších služeb

Letecká škola

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

776 86 88 86

(Po–Pá 9–18h)

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky