Novinky ze světa dronů 1 minuta čtení

Ruční stabilizátor DJI Osmo Mobile 3 je tu!

14 srpna 2019

Alex

Právě dnes, 13. srpna, představila společnosti DJI nový ruční stabilizátor z oblíbené řady Osmo Mobile – stabilizátor 3. generace Osmo Mobile 3. Co se skrývá v tomhle kousku s 3osou stabilizací po vybalení z obalu, který svou mini velikostí na první pohled klame?

Obsah článku

Vyndat, 1 pohybem rozložit, nacvaknout mobil a točit!

Fakt je to takhle jednoduché - 2 zacvaknutí a jste ready natáčet ta nejstabilnější videa ze svého smartphonu. Osmo Mobile 3 se pohybuje spolu s vámi – pro hodně svižnou akci nabízí Sport mód, pro sledování pohybujícího se objektu je tu oblíbený, avšak vylepšený ActiveTrack 3.0, který natočí i podmanivá HyperLapse videa.

Držte Osmo Mobile 3 horizontálně, nebo vertikálně

Prostě tak, jak vám jde nejlíp do ruky – je totiž úžasně ergonomický a váží jen 405 g. Přidejte rychlé recentrování na 2 kliky a přepínání mezi přední a zadní kamerou na 3 kliky. Pro působivé záběry objektů v pohybu vyberte mód Panorama – získáte 180° obrázek, nebo spojení 3 fotek z různých pozic v jednu. Nové Osmo Mobile umí i oblíbený TimeLapse nebo videa ve Slow Motion. Kdykoliv pohodlně zoomujte pomocí posuvníku akorát na váš palec. Vyzkoušejte taky filmaři milovaný Dolly Zoom.

Chytré módy pro max zábavy a minimum nastavování

  • Landscape mód na šířku, nebo Portrét mód na výšku se vystřídá během sekundy díky funkci Quick Roll.
  • Ovládejte svoje Osmo Mobile gesty v Gesture módu. Na gesta reaguje přední i zadní kamera. Ideálka pro selfíčka nebo skupinovky na časovanou spoušť.
  • Story mód vám dá do ruky zkušenosti filmařských harcovíků. Vyberte z přednastavených scénářů, abyste natočili pecky i bez diplomu z FAMU. Pár pokliky vyberte template, který se vám zamlouvá, přidejte hudbu nebo speciální efekty a klip je na světě.

Svůj materiál pak vmžiku sdílejte přes aplikaci DJI Mimo, kde najdete i tutoriály a další inspiraci. A když zrovna netočíte, ale chcete zůstat ready, kdyby něco? Ve Standby módu můžete mít svůj stabilizátor Osmo Mobile 3 složený, a přitom stále připojený k telefonu – ten můžete přitom používat, jako by se nechumelilo.

TIP
Porovnejte rozdíly mezi jednotlivými generacemi: Porovnání Osmo Mobile 13 nebo mrkněte rovnou na nejnovější generaci ručního stabilizátoru Osmo Mobile: OM 4.

 

👋✈ #LetuZdar

🐲 Drak_Alex

Výhody

  • Landscape mód na šířku a Portrét mód na výšku vystřídáte během sekundy díky funkci Quick Roll.
  • Ovládání gesty v Gesture módu – na gesta reaguje přední i zadní kamera.
  • Story mód s přednastavenými scénáři pro natáčení i postprodukci

Nevýhody

  • Starší model, který už vystřídal stabilizátor OM 4.

Pomohl vám tento článek?

Počet hvězdiček: 5/5

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Alex
Specialista na drony a pravidla létání

776 86 88 86 (Po–Pá 9–18h)

Sonduju, analyzuju, vyhodnocuju a nikdy nepřestávám lovit! Svoje stopy zanechávám ve vzduchu a v onlinu. Jsem droní Gee :))

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den