Ze zákulisí světa dronů 1 minuta čtení

Designová provozovna DronPro – vizualizace vs realita

3 května 2017

Alex

Naše provozovna se již pomalu „klube“ :). Originálně koncipovaná a luxusně zařízená, zkrátka profi. Prohlédněte si naší fotogalerii a přijďte ji v den D porovnat se skutečností – předčí realita vizualizaci? Za přátelskou atmosféru ručíme :).

Obsah článku

Jsme stejně zapálení dronaři jako vy a proto víme, co létání s bezpilotními systémy obnáší a jaký servis je třeba zákazníkům poskytovat. Stoprocentní. V naší provozovně se setkáte s příjemnou profesionální obsluhou, která vám s úsměvem na tváři vždy ochotně poradí.

Profi servis DronPro

V naší provozovně vám osvětlíme vlastnosti i možnosti té které kvadrokoptéry a pomůžeme vám vybrat takovou, která nejlépe vyhoví vašim individuálním potřebám. Smluvíme s vámi termín pilotního výcviku, vybavíme náležitosti potřebné k pojištění a poskytneme poprodejní profi servis. Budete chtít funkce dronu názorně předvést? I zde vám rádi vyjdeme vstříc a domluvíme případnou předváděčku. Naším cílem je vaše spokojenost :).

Jděte na to s klidem

V designové provozovně DronPro vás nebude tlačit čas :). Víme, že velká rozhodnutí vyžadují velké soustředění a proto si u nás budete moci vše v klidu promyslet. Shoďte ze sebe stres všedního dne a chvíli u nás poseďte, vždyť není kam spěchat…:).

DronPro lifestyle

Dáváme kamerám křídla – stylově :). Provozovna DronPro jde ruku v ruce s naším přesvědčením, že mocnou firemní vizitkou je i dobře zvolený design. Překročte hranici představ a vejděte do mikrokosmu moderních technologií. Unikátní provozovna DronPro pro vás připravuje zcela originální a netradiční prostředí plné těch nejmodernějších bezpilotních platforem.

Kdy to vypukne :)?

Dovolíme si ještě chvilku „mlžit“ a trochu vás napínat :). Sledujte nás na facebooku, DJI experti DronPro – novinky ze světa DJI, informace o našich akcích a progresu provozovny.

Děkujeme za vaší přízeň a těšíme se na shledanou, již brzy na Praze 5 ;)

 

👋✈ #LetuZdar

🐲 Drak_Alex

Štítky

Pomohl vám tento článek?

Počet hvězdiček: 0/5

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Alex
Specialista na drony a pravidla létání

776 86 88 86 (Po–Pá 9–18h)

Sonduju, analyzuju, vyhodnocuju a nikdy nepřestávám lovit! Svoje stopy zanechávám ve vzduchu a v onlinu. Jsem droní Gee :))

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den