Slovník pojmů a FAQs 1 minuta čtení

Kolik stojí dron?

29 července 2023


Levné drony, které můžeme brát vážně a nejde jen o létající hračky, začínají na ceně kolem 3000 Kč. Z naší nabídky jde o dron Tello, který má HD kameru a vydrží na jedno nabití ve vzduchu až 13 minut. Je ale vhodný spíše na trénink do interiéru nebo pro studium programování v jazyce SCRATCH.

Cena dronu do 20 000 Kč

Drony pro začátečníky, které jsou určené pro venkovní létání a natáčení, reprezentuje nejlépe řada dronů DJI Mini. V té koupíte např. dron DJI Mini 2 SE za necelých 9 000 Kč, nejnovější model DJI Mini 3 Pro pak za necelých 20 000 Kč. V kategorii kolem 20 000 Kč se pohybují i FPV drony, jako je DJI FPV nebo DJI Avata, nebo drony Autel Nano+.

Cena dronu od 20 000 Kč výše

Cenově pak na řadu Mini plynule navazuje řada Air a Autel Lite+ pohybující se kolem 30 000 Kč a řada Mavic 3, kde se cenovky pohybují od 40 000 za model Mavic 3 Classic až po 120 000 Kč za Mavic 3 ve verzi Cine. Tady už se dostáváme cenově do kategorie profesionálních dronů pro průmyslové a jiné využití, kde figurují termokamery, velká nosnost a další prémiové vlastnosti. 

Přečtěte si v rozsáhlém článku vše o tom, za kolik koupit dron, jestli si vybrat spíš levný, nebo drahý dron, s jakými počítat náklady a jak si vybrat dron co nejlépe pro svůj účel využití. Hodit se bude i článek o tom, co ovlivňuje cenu a hodnotu dronu.

Autel-evo_ii-dual-s-termokamerou

drony

Pomohl vám tento článek?

Počet hvězdiček: 0/5

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den