Multispektrální kamery MicaSense

Společnost MicaSense se specializuje na hi-tech pomocníky a multispektrální senzory v zemědělství. V jejím týmu jsou vědci, inženýři, odborníci n... Více o multispektrálních kamerách MicaSense

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Altum-PT je profesionální multispektrální kamera 3v1 vyvinutá speciálně pro nasazení nejen v zemědělství a lesnictví, která v technických parametrech násobně překonává svého předchůdce – kameru MicaSense Altum. Má dvojnásobné rozlišení multispektrální kamery a ultrakvalitní panchromatický senzor, které doostřuje (pan-sharpening) multispektrální snímky tak, abyste dosáhli přesnosti až 1,2 cm při letu v 60metrové výšce. Stejně jako první generace má i Altum-PT termální senzor od společnosti FLIR, ale novinka se chlubí 2násobným rozlišením (320 × 256), abyste získali pozemní rozlišení 17 cm ve výšce 60 m.

473 990 Kč s DPH

Na objednávkuZa 1-4 týdny u vás

Multispektrální kamery MicaSense

Společnost MicaSense se specializuje na hi-tech pomocníky a multispektrální senzory v zemědělství. V jejím týmu jsou vědci, inženýři, odborníci na geografické informační systémy i na zpracování dat, a proto jsou jejich doménou lehké a praktické kamery, které v jednom těle skrývají hned několik druhů senzorů. Vyberte si profesionální kameru MicaSense, která snímá 5 světelných spekter, nebo takovou, která v sobě vedle multispektrálního obsahuje i termální senzor.

Historie profesionálních kamer pro zemědělství MicaSense

Původně založená v roce 2014 v Seattlu a po roce přestěhovaná do Californie, stala se společnost MicaSense po finanční injekci od výrobce dronů Parrot synonymem pro multispektrální kamery a senzory na drony v zemědělství. Ambice však MicaSense ženou i do průmyslových aplikací a droní autonomie, která by v důsledku vedla až k doručování nákladu pomocí dronů v blízké budoucnosti.

Sestava VTOL dronu a multispektrální kamery MicaSense

Kompletní sestavy dronů s multispektrální kamerou najdete v sekci VTOL dronů, které se hodí pro nalétávání rozsáhlejších oblastí.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení