Dron DJI Phantom 4 Pro + DJI Goggles

Kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Pro vybavená inovovanou verzí 4K kamery DJI s 1palcovým 20megapixelovým CMOS snímačem a mechanickou závěrkou vám umožní zaznamenat každý okamžik v té nejvyšší kvalitě. O stabilitu kamery se stará 3osý závěs. Samozřejmostí je integrovaný systém Lightbridge pro přenos obrazu, video poziční systém, antikolizní čidla a 3 letové režimy. Užijte si super polet „like a pro“ navíc v balíčku s FPV brýlemi DJI Goggles.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

50 990 Kč s DPH

42 141 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Phantom 4 Pro + DJI Goggles

Váha:
1388 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. výška nad mořem:
6000 m
Datový tok:
100 Mbps
Světelnost pevného objektivu:
2.8
Kapacita baterie:
5870 mAh
Maximální čas letu:
30 min.
Rozměry složeného dronu:
289,5x289,5x196mm
Rozsah provozní teploty:
0°C - 40°C
Provozní frekvence:
2,4GHz / 5,8GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Poloprofesionální
Ovládání:
Ovladačem
Podporované SD karty:
microSDHC
Doporučený věk:
15+

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Phantom 4 Pro + DJI Goggles

Dron DJI Phantom 4 Pro + first person view brýle DJI Goggles

Phantom 4 Pro je elegantní a šikovný dron ze slitin titanu a hořčíku, což snižuje jeho hmotnost. Dron s kamerou disponuje systémem Flight Autonomy, rozšířeným o sadu stereo-vizuálních obrazových senzorů s vysokým rozlišením. Phantom 4 Pro vnímá překážky v 5 směrech a ve 4 směrech se jim vyhýbá.

DJI Goggles jsou virtuální brýle vyvinuté speciálně pro pokročilé kvadrokoptéry DJI. Vestavěné Full HD obrazovky nabízí 1920 x 1080 rozlišení. FPV náhled je z kamery dronu přenášen prostřednictvím vyspělé technologie OcuSync. Brýle jsou vybaveny integrovaným Touchpadem pro přímý přístup k jejich klíčovým funkcím a vysokokapacitní baterií s až 6hodinovou výdrží. Zařízení je plně kompatibilní s DJI Mavic Pro, prostřednictvím vyhrazeného USB portu však můžete připojit také drony Spark, Phantom 4, Phantom 4 Pro, Phantom 4 Advanced, Inspire 1 a Inspire 2. DJI Goggles podporují standardní letové režimy ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic a Tripod. Novinkou je inteligentní funkce Fixed-Wing. V režimu Head Tracking lze kameru dronu polohovat pouhými pohyby hlavou.

DJI kamera s palcovým 20MP CMOS snímačem

Koncept kamery kvadrokoptéry DJI Phantom 4 Pro byl přepracován pro použití 1palcového 20MP CMOS snímače. Objektiv sestává z 8 prvků rozložených do 7 skupin a utváří tak první DJI kameru uzpůsobenou pro užívání mechanické závěrky eliminující zkreslení obrazu, které může nastat při snímání rychle se pohybujících objektů, anebo při rychlém letu dronu.

Ve výsledku je kamera dronu DJI Phantom 4 Pro stejně výkonná, jako mnoho „pozemních“ kamer. Pořizuje sekvenční fotografie při 14 snímcích za vteřinu, podporuje H.264 4K videa při rychlosti 60 snímků za vteřinu a H.265 4K videa při 30snímcích za vteřinu – oboje s datovým tokem 100 Mbps. Pokročilé senzory a procesory zajišťují detailnější obrazový záznam a pořizují obrazová data potřebná pro post-produkci.

Rozsah ISO citlivosti kamery je 100 – 3200 (automat) a 100 – 12800 (manuální). DJI kamera dronu podporuje formáty jpeg, dng (raw), jpeg + dng a MP4/MOV (AVC/H.264, HEVC/H.265). Protože pro kvalitu obrazu je rozhodující rozlišení a kontrast objektivu, je nová kamera kvadrokoptéry DJI Phantom 4 Pro vybavena letecky optimalizovaným F2.8 širokoúhlým objektivem s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24 mm.

Vnímání překážek v 5 směrech

Stávající sada stereo-vizuálních senzorů systému Flight Autonomy, umístěná na přední části dronu a infračervená čidla po jeho stranách, byla doplněna o další sadu senzorů s vysokým rozlišením, která je umístěna na zadní části dronu. Tato síť dohromady vytváří celek, díky kterému je kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Pro při letu schopna detekovat překážky v 5 směrech a vyhýbat se jim ve 4 směrech. Dron je tedy lépe chráněn a poskytuje filmařům více jistoty při pořizování složitějších záběrů.

DJI dálkový ovladač

Dálkový ovladač kvadrokoptéry DJI Phantom 4 Pro využívá modernizovaný Lightbridge HD video přenosový systém, který nově podporuje i přenos dat na 5.8 GHz frekvenci. Můžete volit mezi 2.4 GHz a 5.8 GHz frekvencí, což vám umožní vyhnout se rušení a eliminovat zpoždění v přenosu obrazu, které by mohlo vzniknout při létání v oblastech s většinovým pokrytím 2.4 GHz frekvencí. Lightbridge HD video přenosový systém kvadrokoptéry DJI Phantom 4 Pro využívá pro komunikaci TDM (Time Division Multiplexing), což dovoluje vysílat řídící signály a přijímat video přenosové signály na stejné frekvenci. Po zapnutí dron vyhodnotí místní úrovně a automaticky vybere frekvenci s nejnižším stupněm rušení. Tímto je za optimálních podmínek zajištěn bezproblémový přenos videa až do vzdálenosti 7 km.

Výkon a spolehlivost

Propracovaný systém zabezpečení a dílčí prvky nejvyššího stupně spolehlivosti se v průběhu celého až 30minutového letu starají o jeho hladký průběh – vy si tak můžete svá vzdušná dobrodružství bezstarostně vychutnat a soustředit se na pořizování originálních leteckých záběrů.

Letové vlastnosti dronu DJI Phantom 4 Pro

Každá kvadrokoptéra disponuje individuálními letovými vlastnostmi. Výbava dronu s kamerou DJI Phantom 4 Pro zahrnuje 3 základní letové režimy – P, A a S., díky kterým může pilot průběh letu uzpůsobovat svým aktuálním potřebám. V pozičním režimu jsou k dispozici režimy a funkce TapFly, ActiveTrack, vyhýbání se překážkám, funkce pozicování a sportovní režim, při němž kvadrokoptéra získává více mrštnosti a rychlost až 72 km/h. Letový režim Atti vypíná satelitní stabilizaci a udržuje stálou letovou výšku - je vhodný především pro zkušené piloty preferující plynulejší záznam. Letový režim Tripod (Stativ) zpomaluje rychlost dronu až na 7 km/h a umožňuje tak ultra přesné ovládání, které je zapotřebí pro získání kvalitního záběru nebo létání v interiéru. Pro vyšší bezpečnost letu jsou v těchto režimech aktivní infračervené i vizuální senzory.

Video přenosový systém s dosahem až 7 km

Technologie nového DJI Lightbridge HD video přenosového systému nabízí přenos obrazu až do vzdálenosti 7 km*. DJI Phantom 4 Pro před každým letem skenuje rozsah všech dostupných frekvencí a vyhledá tu s nejnižším stupněm rušení. Díky propojení s aplikací DJI GO vysílá Lightbridge v reálném čase letová data a můžete ho použít i k rychlému stažení fotografií a videí do připojených zařízení. DJI Lightbridge systém je schopen automatické adaptace okolním podmínkám, což zajištuje vysokou kvalitu a nízkou latenci v přenosu obrazu.

*v oblasti bez překážek, rušení signálu, v souladu s FCC.

2 sady senzorů pro bezpečnější let

Spolehlivost kvadrokoptéry DJI Phantom 4 Pro je zajištěna duálním kompasem a zdvojenými IMU jednotkami. DJI Phantom 4 Pro neustále vyhodnocuje data přijatá z obou párů senzorů a v případě, že nalezne nepřesné informace, automaticky je smaže – tento proces však nemá žádný vliv na průběh letu a jeho stabilitu.

DJI inteligentní baterie

Čím delší je doba letu, tím snáze vznikají profesionální letecké záběry. Maximální doba letu dronu DJI Phantom 4 Pro je 30 minut - během letu aplikace DJI GO zobrazuje informace o stavu baterie a v přímé závislosti na uražené vzdálenosti propočítává zbývající dobu letu. V případě, že zbývající výdrž baterie dosáhne minimální hladiny potřebné pro bezpečnou cestu zpět, aplikace upozorní pilota. Pokročilý systém pro správu baterie zabraňuje jejímu přebití i úplnému vybití. Je-li baterie dlouhodoběji skladována a nepoužívána, automaticky se vybije, aby zachovala svou životnost.

Aplikace DJI GO

O většinu fyzických úkonů spojených s tvorbou leteckých snímků se stará dálkové ovládání, ale ty náročnější záběry již vyžadují pokročilejší nastavení, která jsou tradičně prováděna prostřednictvím chytrých zařízení. Aplikace DJI GO 4 je optimalizována pro letecké snímky a aktualizována zároveň s dronem, čímž je zajištěna podpora všech dostupných funkcí. DJI GO 4 nabízí bezpočet inteligentních funkcí a režimů, zpřístupňuje manuální ovládání kamery včetně nastavení ISO, clony, rychlosti závěrky, formátu obrazu, zobrazuje letová data, stav video přenosu a mnohem více. Součástí aplikace DJI GO 4 jsou funkce pro editaci, sdílení na sociálních sítích a živé streamování. Letová data a trasy jsou po každém letu automaticky synchronizovány a nahrávány do přidruženého DJI GO účtu. Aplikaci lze integrovat do monitoru DJI CrystalSky.

Chytré funkce pro větší radost z letu

Pro váš větší komfort, usnadnění pilotování dronu a možnost maximálního přizpůsobení letu vašim aktuálním potřebám je k dispozici 5 inteligentních režimů.

Draw

V režimu Draw jednoduše nakreslíte požadovanou trasu na obrazovku a DJI Phantom 4 Pro ji bude za stálé letové výšky následovat. Vy se tak můžete plně soustředit na ovládání kamery a pořizování těch nejsložitějších záběrů. Dle potřeby můžete volit ze dvou variant:

Forward / Standard – dron při stálé rychlosti následuje stanovenou trasu, kamera je natočena po směru letu.

Free – dron se po trase pohybuje pouze po zadání povelu, kamera může být natočena kterýmkoliv směrem.

Active Track

V režimu Active Track kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Pro automaticky rozeznává subjekty a v pohybu je následuje a natáčí, čímž usnadňuje tvorbu komplexních záběrů. Díky pokročilým rozpoznávacím algoritmům je dron schopen rozeznat více předmětů - od lidí, vozidel až po zvířata - a dle potřeby uzpůsobit dynamiku letu tak, aby zajistil plynulost záběru. K dispozici jsou 3 způsoby sledování:

Trace – sledování před anebo za subjektem, dron se automaticky vyhýbá překážkám.

Profile – dron letí souběžně se subjektem a pod různými úhly pořizuje z profilu jeho snímky.

Spotlight – během libovolného letu udržuje kameru stále nasměrovanou na subjekt.

TapFly

V režimu TapFly postačí pro určení směru letu dronu pouhé poklepání na kterékoliv místo na obrazovce. Po celou dobu přesunu do určené pozice se DJI Phantom 4 Pro automaticky vyhýbá překážkám*. Zadaný směr lze snadno změnit opětovným poklepáním na obrazovku, popřípadě použitím ovládacích pák. Nová funkce AR trasa v reálném čase zobrazuje směr letu dronu. TapFly Free vám umožňuje kvadrokoptéru DJI Phantom 4 Pro ve vzduchu libovolně otáčet, popřípadě naklánět její kameru a to bez toho, aby se změnil přednastavený směr letu. K dispozici jsou 3varianty režimu TapFly:

TapFly Forward – pro let vybraným směrem poklepejte na obrazovku.

TapFly Backward – poklepejte pro let opačným směrem, např. pro přesun pozpátku směrem k levému hornímu rohu obrazovky klepněte do dolního pravého rohu.

TapFly Free – uzamkne pohyb kvadrokoptéry směrem vpřed bez aretace kamery a umožňuje její volné otáčení během letu. *V tomto režimu není dostupná funkce vyhýbání se překážkám.

Návrat Domů

Vylepšená verze režimu pro Návrat domů umožňuje dronu DJI Phantom 4 Pro automatický výběr nejvhodnější trasy v závislosti na okolních podmínkách. Během letu dron zaznamenává svou trasu a i v případě ztráty signálu se stejnou cestou navrátí do své výchozí pozice. V průběhu návratu se DJI Phantom 4 Pro automaticky vyhýbá překážkám.

V závislosti na letové výšce v momentě ztráty signálu je DJI Phantom 4 Pro schopen upravit trasu tak, aby se vyhnul překážkám, které zaznamenal během svého letu. Při vzlétnutí dron nahrává obraz pod sebou a tato data porovnává se scenérií, kterou vidí při svém návratu, čímž zajišťuje preciznější přistání. DJI Phantom 4 Pro je také schopen skenovat zem, aby vyhodnotil vhodnost místa pro přistání. Pokud je zjištěna nějaká překážka, nebo pokud je na zemi voda, upozorní dron pilota a přejde do režimu vznášení ve vhodné výšce, čímž napomůže k bezpečnějšímu přistání.

Režim Gest

V tomto režimu lze za pomoci gest a bez použití dálkového ovládání snadno vytvářet originální selfie. Pokročilá vizuální technologie umožňuje kvadrokoptéře DJI Phantom 4 Pro přijímat pokyny prostřednictvím gest. Snímaný subjekt se natočí na kameru a jednoduše zvedne paže - dron tento pohyb rozpozná, osobu zaměří a uzamkne ji ve středu záběru. Když je snímaný subjekt připraven, vydá dronu signál roztažením paží. Začne 3vteřinový odpočet, což je prostor pro zapózování… a originální selfie je na světě.

TIPPotřebujete Phantoma do svého pracovního týmu? Třeba na monitorování stavby? Přečtěte si o novém Phantomu 4 Pro s technologií RTK.

Obsah balení

 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení dron 1x Dron DJI Phantom 4 Pro s kamerou
 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení vysílač 1x Vysílač
 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení baterie 1x Akumulátor
 • DJI Phantom 4 vrtule 4x Vrtule (pár)
 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení nabíjecí adaptér 1x Nabíječ
 • DJI Phantom 4 AC kabel 1x Napájecí kabel
 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení otg kabel 1x OTG kabel
 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení microUSB kabel 2x Micro USB kabel
 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení chránič gimbalu 1x Chránič gimbalu
 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení 16GB karta 1x Micro SD karta (16GB)
 • DJI Phantom 4 Advanced:Pro - obsah balení kufr 1x Přepravní box
 • DJI Goggles hlavní 1x FPV brýle DJI Goggles s čelenkou
 • DJI Goggles Racing Edition HDMI kabel 1x HDMI kabel
 • DJI Goggles Racing Edition kabelová spona 1x Kabelová spona
 • DJI Goggles Racing Edition hadřík na displej 1x Hadřík na displej
 • DJI Goggles Racing Edition USB nabíječ 1x USB nabíječ

Naši specialisté na drony a droní legislativu za sebou mají přes 6500 odškolených hodin.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-nikola

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky