Naše značky

ADAM Elements

ADAM Elements

Společnost ADAM Elements vás potěší stylovým příslušenstvím včetně zlepšováků s motivem Star Wars. Jejich série FLEET obsahuje příslušenství speciálně navržené pro drony.

Agisoft

Agisoft

Společnost Agisoft vznikla v roce 2006 v Petrohradu. Specializuje se na vývoj software pro drony, který má pomoci provozovatelům se zpracováním leteckých snímků a fotogrammetrií.

Airpixel

Airpixel

Značka AirPixel se specializuje na příslušenství pro drony, které oceníte nejen při fotogrammetrii. V DronPro využíváme hlavně jejich dálkové ovládání fotoaparátu dronu Air Commander pro kamery řady Sony A9 a Sony A7. S dálkovým ovladačem můžete ovládat přídavné fotoaparáty na dronu na vzdálenost až 1 km.

AirWood

AirWood

Řadu dřevěných DIY dronů AirWood vyvíjí čínská firma UAVI Technology ze „Silicon Valley východu“ Shenzhenu. Svými výrobky se zaměřuje na STEM – tedy vzdělávání v oblasti vědy, technologií, inženýrství a matematiky.

Atmos UAV

Atmos UAV

V Atmos UAV se specializují na profesionální drony pro mapování a snímkování. Mezi vlajkové lodi patří hybridní VTOL dron Marlyn.

Autel

Autel

Objevte drony Autel Robotics, které šlapou na paty dronům od DJI. Vyberte si z modelů EVO Lite, EVO Nano nebo EVO II a EVO Pro.

BMD

BMD

Specialisté na video z Black Magic design vám přinášejí kamery, post-produkční techniku, software pro zpracování surového materiálu a příslušenství.

Canon

Canon

Společnosti Canon je synonymem pro experty na fotografi, tisk a tonery do tiskárny. Proto i v DronPro.cz najdete příslušenství a kamery „od Canonu“ – experta na technologie obrazu od roku 1937.

Case Logic

Case Logic

Legendární obaly Case Logic znají hlavně fotografové, ale u nás najdete od této značky i batohy na vaše droní miláčky.

DJI

DJI

DJI je zkratkou pro Dà-Jiāng Innovations – čínskou technologickou společnost se sídlem ve známé ekonomické oblasti Shenzhen – a zároveň synonymem pro nejpopulárnější drony na trhu. Stejně jako DJI je nyní Čína centrem droních inovací a nabízí kvalitní drony pro zábavu i byznys. K nejpopulárnějším modelům patří DJI Mavic nebo DJI Spark.

Dronavia

Dronavia

Francouzská firma specializující se na bezpečnostní systémy a příslušenství pro drony DJI & Yuneec – u nás od nich v nabídce najdete padáky pro drony a engine shut-down systémy pod značkou IDRsys.

DronPro

DronPro

I my vám přinášíme drony a droní příslušenství, které navrhujeme na základě našich vlastních zkušeností. Chybí vám v nabídce nějaká droní vychytávka? Napište nám a zkusíme ji vyvinout.

EcoFlow

EcoFlow

Společnost EcoFlow sice založili v roce 2017 droní nadšenci, ale jejich chytré, ekologické baterie a powerbanky vám budou krýt záda nejen při létání, ale i v přírodě při kempování a outdoorových akcích.

FLIR

FLIR

Společnost FLIR vyvíjí pro DJI termokamery ZenMuse. Ty patří k nejcitlivějším na trhu a zaznamenají i ty nejmenší změny v teplotě. Proto pomáhají odhalit poškození střech a budov, hledají ztracené osoby nebo odhalují nefunkční solární panely.

Flyability

Flyability

Flyability jsou švýcarští odborníci na droní inspekce v interiéru, úzkých prostorách nebo všude tam, kde dron přichází do úzkého kontaktu s lidmi a budovami. Jejich nejznámější dron je ELIOS a ELIOS 2, který létá v nezaměnitelné ochranné kleci.

FreeFly

FreeFly

Odborníci na stabilizátory z FreeFly umí stabilizovat vše od vašeho smartphonu až po tu největší profesionální kameru. Prozkoumejte jejich systém Movi pro mobily a menší drony, nebo systém ALTA pro droní obry.

Freewell

Freewell

Značka Freewell Gear je synonymem pro ND filtry na objektivy klasických fotoaparátů i kamer dronů. V našem e-shopu najdete Freewell filtry na Osmo Pocket, filtry pro Mavic Mini, kompletní sady filtrů i speciální nastavitelné VND filtry na dron DJI Air 2S, které snižují rychlost závěrky o různý počet stop.

Galaxy GRS

Galaxy GRS

Česká firma z Liberce, která ma zase sebou 30letou tradici a po americkém BRS je druhým největším výrobcem záchranných balistických systému ve světě.

Gremsy

Gremsy

Společnost Gremsy se specializuje na gimbaly a chlubí se tím, že své produkty vyvíjí a vyrábí v souladu s ekologickými postupy. Nabízí několik modelových řad od malých a lehkých gimbalů až po profi macky.

Hasselblad

Hasselblad

Legendární značka Hasselblad úzce spolupracuje s DJI, a proto najdete čipy Hasselblad třeba v nejoblíbenějším dronu pro fotografy DJI Mavic 2 Pro. Nově jsme pro vás do nabídky DronPro přidaly také středoformáty Hasselblad včetně oblíbeného modelu Hasselblad H6D s rozlišením 100 MP pro ty nejnáročnější letecké fotografy.

Hover

Hover

Za drony Hover stojí Zero Zero Robotics založené v roce 2014 spoluzakla­dateli s doktorátem ze Stanfordu, MQ Wangem a Tonym Zhangem, a specializuje se na vestavěnou technologii AI pro inteligentních zařízení charakterizovaná strojovým viděním a systémy s vysokou přesností řízení.

Insta360

Insta360

Čínská firma specializující se na 360stupňové kamery pro koncové spotřebitele i firmy. V nabídce najdete akční kamery, mini kamery i high-endovou VR a 3D techniku. Vedle čínského Shenzhenu má pobočky v Tokyu a Los Angeles.

Manfrotto

Manfrotto

Severoitalská společnost Manfrotto vyrábí praktické pomocníky pro fotografování, natáčení a osvětlování. Nejznámější jsou její tripody, stativy a batohy, kam v pohodě strčíte droníka i s příslušenstvím.

MicaSense

MicaSense

Odborníci na termální a multispektrální kamery, které se chlubí malou hmotností a snadnou obsluhou. Specializují se na oblasti zemědělství a lesnictví, kde vám drony pomohou odhalit škůdce nebo přehnojená místa.

Multinnov

Multinnov

Značka Multinnov se sídlem ve Francii se specializuje na pomocníky pro drony, roboty a vozítka, které se potřebují pohybovat ve stísněných prostorách.

NANUK

NANUK

Super odolné obaly na drony a jejich příslušenství? Rozhodně NANUK! Patentovaný způsob zavírání, voděodolnost, nárazuvzdornost a super design, který si můžete personalizovat.

Parrot

Parrot

Nejznámějším dronem ze stáje Parrot je jejich křídlo, které se hodí pro mapování větších území. Věnují se také klasickým kvadrikoptérám, tak se mrkněte, jak jim to jde a jestli mají šanci ohrozit borce z DJI.

PGYTECH

PGYTECH

Společnost PGYTECH se specializuje na příslušenství pro drony a bezpilotní letouny, které vám pomůže natáčet ve vzduchu, na zemi i třeba pod vodou. Příslušenství si sami navrhují, vyrábějí i testují.

PolarPro

PolarPro

Málo světla nebo špatné světlo? PolarPro vám přináší kolekci filtrů pro co nejlepší fotky a videa z vašeho dronu. V nabídce najdete i filtry pro mobilní telefony, takže každá vaše fotky bude prostě k pomilování.

RyzeTech

RyzeTech

Společnost stojící za oblíbeným selfie micro-dronem Tello začínala jako čínský start-up v roce 2017 a na začátku roku 2018 vyvinula ve spolupráci se značkou DJI a Intel tento zábavný a sladký droník za pár tisíc.

SanDisk

SanDisk

Paměťové karty SanDisk zná asi každý, kdo v posledních 20 letech používal počítač. Jejich kvalitu prověřila léta i miliony uživatelů, a proto je najdete i na DronPro.cz jako záznamové médium pro vaše videa a fotky z dronu.

ScanFly

ScanFly

Italská společnost 3D target, která stojí za značkou Scanfly, vznikla v roce 2008 ve městě Brescia v severní Itálii. Specializuje se na laserové skenery na drony a 3D laserové skenery.

senseFly

senseFly

senseFly byla součástí Parrot Group, dnes společností AgEagle, a specializuje se na profesionální drony pro průmysl, zemědělství a další obory – nejznámější je jejich dron eBee, ale známe jsou i jejich kamery pro 3D mapování a fotogrammetrii a software pro drony.

Sony

Sony

Na DronPro.cz najdete příslušenství a kabeláž od Sony – legendární japonské společnosti založené roku 1946. Specializuje se na elektroniku, zábavní průmysl a polovodiče.

Tattu

Tattu

Tattu je sesterská značka brandu Gens Ace. Zaměřuje se na baterie s vysokou kapacitou a výkonem pro drony a bezpilotní letouny. LiPo baterie pro pohánění těch nejtěžších kvadrokoptér, oktokoptér a hexakoptér se vyrábějí v Číně.

Threod Systems

Threod Systems

Threod Systems z Estonska vyvíjí vlastní průzkumné bezpilotní letouny a armádní drony včetně souvisejícího příslušenství, jako je přenosný nebo pozemní data terminál, speciální špionážní kamery s gyroskopem a další. Drony od Threod systems mají fixní křídla nebo jsou konstruuovány jako VTOL drony.

Thule

Thule

Kdo nejel na lyže se střešním nosičem Thule, jako by nebyl. Od Thule ale u nás máme hlavně batohy, se kterými pohodlně a bezpečně přenesete své drony a droní příslušenství.

UGcS

UGcS

Za swarmovacím software pro drony UgCS stojí lotyšská společnost SPH Engineering. Vznikla v roce 2013 a profiluje se jako multiproduktová softwarová společnost pro drony a poskytovatel služeb integrace UAV.

UniOEM

UniOEM

Od čínské značky UniOEM dodáváme zákazníkům příslušenství DJI, Yuneec nebo Parrot a náhradní díly.

Workswell

Workswell

Společnost Workswell stojí za vysoce hodnocenými termokamerami Workswell 2. generace i menší sestřičkou WIRIS mini a co je překvapivé, je z České republiky! V roce 2015 získala 3. místo v soutěží Firma roku.

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den