Dron DJI Matrice 210

Profesionální kvadrokoptéra DJI Matrice 210 pro průmyslové využití splní i ty nejnáročnější požadavky. Hravě se adaptuje na extrémní podmínky, odolá dešti a přestojí teploty v rozsahu –20° až 45° C. Propracovaná konstrukce umožňuje připojení dvou stabilizátorů s kamerou zároveň, gimbal lze instalovat i na horní část dronu. Díky skládacím ramenům a quick-release designu přistávacího zařízení je platforma úžasně flexibilní. Balení neobsahuje kameru.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

na dotaz

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIM210

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Matrice 210

Váha:
3840 g
MTOW:
6140 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. výška nad mořem:
3000 m
Max. rychlost:
83 km/h
Kapacita baterie:
4280 mAh
Maximální čas letu:
38 min.
Maximální síla větru:
10 m/s
Rozsah provozní teploty:
-20°C - 45°C
Provozní frekvence:
2,4GHz / 5,8GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Industriální
Požadované operační systémy:
Android, IOS
Ovládání:
Ovladačem
Podporované porty:
Micro USB, USB-C, Lightning, HDMI
Doporučený věk:
18+

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Matrice 210

Parťák pro profíky

Profesionální kvadrokoptéra DJI Matrice 210 ve složeném stavu měří 716 × 220 × 236 mm, snadno ji tedy přepravíte kamkoliv je třeba. S volitelnými bateriemi typu TB55, bez dodatečné zátěže, lze s M210 létat až 38 minut, standardní baterie TB50 umožňují 27minutový let.

Kvadrokoptéru DJI Matrice 210 připravíte k jakkoliv náročné akci během pár minut a jelikož podporuje SDK, snadno ji přizpůsobíte svým individuálním potřebám.

Odolnost, flexibilita, nosnost až 2 kg

Konstrukce DJI Matrice 210 splňuje stupeň krytí IP43 a umožňuje létání i za deštivého počasí. Díky samozahřívací funkci duálního napájecího systému odolá mrazivým teplotám a nezastaví se ani před extrémními horky.

Protože vývojáři z DJI dobře ví, jak specifické mohou být práce v různých industriálních odvětvích, navrhly platformu Matrice 210 tak, aby umožňovala variabilní připojení gimbalu. Na spodní stranu dronu je nyní možné instalovat 2 stabilizátory zároveň, možnost volby máte i v případě využití jednoho stabilizačního systému – umístíte jej standardně zdola, anebo přimontujete na horní část dronu?

S maximální vzletovou hmotností 6,14 kg navíc získáváte možnost připojit k platformě až 2 kg dodatečné zátěže. A protože je kompatibilní i se senzory od jiných výrobců, nemusíte je při „přesedlání“ na dron M210 vyřazovat z repertoáru.

Duální systém napájení

Multikoptéra DJI Matrice 210 je napájena 2 inteligentními bateriemi současně, což znamená vyšší spolehlivost a delší letový čas. Maximální doba letu se nepatrně liší dle typu využitých inteligentních baterií (standardní TB50, volitené TB55) a hmotnosti zátěže (model a počet kamer).

DJI ovladač s dosahem až 7 km

Ovladač dronu DJI Matrice 210 je vybaven video přenosovým systémem DJI Lightbridge s dosahem až 7 km*. Zařízení pracuje na 2 frekvencích, 2.4 GHz nebo 5.8 GHz, a podporuje ovládání 2 operátory v režimu Master/Slave, v němž lze nezávisle na sobě řídit pohyby dronu i sklon kamery. Ovladač je samozřejmě vybaven držákem mobilního telefonu/tabletu, tlačítky se specifickými funkcemi, porty USB, Micro USB, CAN Bus, HDMI a „polohovačem“ gimbalu. Napájení vysílače obstarává vestavěná 6000mAh 2S LiPo baterie s až 4hodinovou výdrží.

*FCC: 7 km, CE: 3.5 km při 2.4 GHz a FCC: 7 km, CE: 2 km při 5.8 GHz. Měřeno v prostředí bez překážek a mimo dosah elektromagnetického rušení. Podléhá místním předpisům.

Podporované Zenmuse kamery

Tak, jako ostatní multikoptéry ze série Matrice 200, lze i DJI Matrice 210 osadit více typy kamer. V současnosti je kompatibilní se Zenmuse systémy X4S, X5S, XT a Z30. Zenmuse X4S a X5S jsou standardní kamery pořizující 20megapixelové fotografie, Z30 disponuje 30násobným optickým zoomem. Zenmuse XT využívá termovizní kameru FLIR, umožňuje bodové i středové měření teploty a fotografování během natáčení videa.

Letové režimy DJI Matrice 210

Letové režimy zahrnují standardní úrovně P (Positioning), A (Attitude) a S (Sport). V režimech Attitude a Sport* je maximální letová rychlost dronu 23 m/s, v režimu Positioning dokáže vyvinout rychlost až 17 m/s.
Podporované inteligentní funkce jsou k dispozici v režimu P (Positioning), patří mezi ně:
Point of Interest – dron samostatně krouží kolem vybraného objektu. Vy se tak můžete zcela soustředit na pořizování žádaných obrazových záznamů. Kompatibilní s kamerami X4S a X5S.

TapFly – vysílá dron na místo vybrané prostřednictvím poklepání na displej mobilního zařízení. Jeho let tak řídíte, aniž byste pohybovali kniply ovladače.
ActiveTrack – dron samostatně následuje vybrané objekty v pohybu a zároveň je udržuje v záběru.
Spotlight Pro – dron směřuje kameru na vybraný objekt a nezávisle na směru letu jej udržuje v záběru. Stabilizovaný závěs se zcela automaticky vyrovnává a polohuje, zatímco vám je ponechána absolutní kontrola nad letem.
Tripod – snižuje maximální rychlost dronu a tlumí citlivost řídících pák ovladače.

Byl-li úspěšně nahrán bod vzletu, dokáže se dron samostatně navrátit do výchozí pozice. Během návratu se automaticky vyhýbá překážkám před sebou.

*Ve sportovním režimu není aktivní funkce pro detekci a vyhýbání se překážkám.

Všestranný dron pro průmyslové využití

Profesionální dron DJI Matrice 210 se díky své technické zdatnosti rychle stane vaším neocenitelným pomocníkem a přizpůsobí se specifickým potřebám mnoha průmyslových odvětví.

Inspekce elektrického vedení – M210 umožňuje detailní vizualizaci rozsáhlých sítí elektrického vedení a to i za nepříznivých podmínek.
Pátrací a záchranné akce – v kombinaci s termovizní a zoom kamerou pomáhá rychle lokalizovat pohřešované osoby ve vzdálených oblastech a naplánovat bezpečnou přístupovou cestu k jejich záchraně.
Inspekce větrných turbín – možnost montáže gimbalu se zoom kamerou na horní část dronu a zvýšená stabilita při létání za silnějšího větru umožňují detailní vykreslení těch nejnepatrnějších poškození na všech částech vrtulí turbíny.
Inspekce mostů – při montáži gimbalu na horní část dronu lze provádět důkladné revize mostů a na základě získaných dat efektivně zvyšovat jejich bezpečnost.
Inspekce solárních panelů – fotografie a termovizní snímky pořízené dronem DJI Matrice 210 umožňují důkladnou revizi solárních panelů a zjištění jejich případných závad.
Inspekce na moři – snímky a videozáznamy z dronu umožňují dálkovou inspekci stavu zařízení na volném moři a kontrolu jejich bezpečnosti.
Mapování stavenišť – pomocí dronu rychle získáte obrazová data potřebná k vygenerování přesné 3D mapy za účelem sledování vývoje stavby.
Telekomunikace – při provádění rutinních revizí rychle odhalíte i závady milimetrových rozměrů.
Zemědělství – současné využití optické a multispektrální kamery umožňuje rychlý průzkum úrody.
Boj s požárem – kombinace optické a termovizní kamery umožňuje důkladné zmapování situace v nebezpečných oblastech.

Optimalizace prostřednictvím SDK

Integrujte palubní počítač pro analýzu letových dat anebo připojte senzory od jiných výrobců. Vysoká kompatibilita dronu M210 umožňuje využívat například LiDAR skener a další. Prostřednictvím mobilní SDK můžete rovněž vyvíjet vlastní aplikace pro usnadnění plánování letu i sběru on-site dat.

DJI GO 4 + DJI Pilot

Aplikace DJI GO 4 nebo DJI Pilot, což je nová Android aplikace navržená speciálně pro firemní uživatele za účelem uvolnění plného potenciálu průmyslových dronů DJI, umožňují pohodlné ovládání všech bezpilotních systémů ze série DJI Matrice 200. Prostřednictvím těchto aplikací můžete navíc coptery přizpůsobovat svým individuálním potřebám. Plánování letu lze provádět pomocí DJI GS Pro.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

 

Víte, že......zprostředkováváme havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti nebo komplexní pojištění dronů DJI?

Obsah balení

 • Dron DJI Matrice 200 - hlavní 1x Dron DJI Matrice 210
 • 1x Dálkový ovladač DJI Cendence
 • 2x Přistávací podvozek
 • 1x Monitor CrystalSky 7,85"
 • 2x Baterie WB37 pro CrystalSky/Cendence
 • 1x Nabíjecí stanice pro 2 baterie WB37
 • Inspire 2 vrtule 4x Pár vrtulí
 • Akumulátor Inspire 2 TB50 2x Inteligentní baterie TB50
 • Inspire 2 nabíječ 1x Nabíjecí adaptér
 • Dron DJI Inspire 2 bez kamery Inspire 2 napájecí kabel 1x Napájecí AC kabel
 • Inspire 2 nabíjecí stanice pro 4 aku 1x Nabíjecí stanice pro 4 baterie
 • Inspire 2 USB A to USB A kabel 1x USB to USB kabel
 • Micro SD karta (16GB) 1x Micro SD karta 16 GB
 • 1x Přepravní box
 • Inspire 2 tlumící gumy stabilizovaného závěsu 3x Tlumiče
 • 1x Kalibrační deska vision systému
 • Inspire 2 izolační nálepky 4x Tepelná izolace pro baterie TB50
 • 1x Unašeč pro CW a CCW vrtule
 • 1x Držák horního gimbalu
 • 1x Držák spodního gimbalu
 • 1x GPS modul
 • 1x Šroubovák
 • 1x Manuály

Víte, že si můžete sami vyrobit jednomotorový dron o velikosti mince? Povíme vám jak.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Pravidla pro létání s drony jsou pro vás španělskou vesnicí?

Naučíme vás, jak létat bezpečně.

seminare@2x

Od konce roku 2020 platí nová pravidla

Projdeme s vámi novou legislativu z hlediska teorie i praxe.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky