Dron Phantom 3 4K

DJI Phantom 3 4K je dron nové generace, který navazuje na svého revolučního předchůdce DJI Phantom 3 Standard. Nově disponuje kamerou pořizující 4K ultra HD videa a systémem VPS s ultrazvukovými senzory.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

na dotaz

dji@2x Další zboží značky: DJI

Popis pro Dron Phantom 3 4K

Pokročilá kvadrokoptéra Phantom 3 4K nabízí řadu inteligentních letových funkcí

Využijte režimu pro začínající piloty, režim pro automatický návrat domů nebo populární sledovací režimu Follow Me. DJI Phantom 3 4K se může pochlubit letovou rychlostí 16 m/s a až 25minutovou výdrží baterie. Intuitivní dálkový ovladač má dosah až 1200 metrů. Prostřednictvím WiFi připojení je umožněn přenos 480p náhledu právě snímaného obrazu.

Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 4K je ideálním řešením pro každého, kdo se nespokojí s průměrem a touží pořizovat dokonale ostré letecké záběry. DJI Phantom 3 4K pilotům umožňuje zaznamenat každý důležitý okamžik v té nejvyšší kvalitě a proměnit jej v umělecké dílo.

Výbava dronu DJI Phantom 3 4K

Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 4K okamžitě reaguje na vaše pokyny, za všech okolností udržuje stabilitu a létání je s ní snazší, než kdykoliv předtím.

Výkonné motory

Střídavé motory kvadrokoptéry DJI Phantom 3 4K jsou řízeny každý zvlášť, k preciznímu chodu využívají IMU modul sestávající z 6osého gyroskopu a akcelerometru, pokročilé ESC a inteligentní řídící jednotku. K celkové vyváženosti letových vlastností přispívají odolné aerodynamicky tvarované vrtule, které jsou pro maximální usnadnění instalace i demontáže opatřeny barevně odlišnými maticemi.

Kvadrokoptéra DJI Phantom 3 4K je schopna okamžitě reagovat na každou změnu v náklonu, bezprostředně odpovídá na každý pilotův pokyn, nový fail-safe systém umožňuje automatický návrat do výchozí pozice a pomocí VPS technologie celkově navyšuje bezpečnost letu.

Inteligentní baterie a její správa

4480mAh inteligentní baterie dronu DJI Phantom 3 4K disponuje mnoha praktickými vlastnostmi - je vybavena ochranným systémem proti přebití/úplnému vybití, přepěťovou ochranou a samozřejmě světelnými indikátory informujícími o stavu baterie. Prostřednictvím DJI GO aplikace lze v reálném čase sledovat statistiky o celkovém počtu nabíjecích/vybíjecích cyklů, zbývající výdrž baterie a její celkový stav. V případě, že se během letu zbývající kapacita baterie začne blížit kritické hladině, DJI Phantom 3 4K zašle pilotovi upozornění, zahájí návrat do poslední nahrané domovské pozice, nebo automaticky přistane.

VPS s ultrazvukovými senzory

DJI Phantom 3 4K je vybaven vyspělou technologií VPS, která na základě ultrazvukových a obrazových dat pomáhá dronu udržovat aktuální pozici.

Systém během letu dronu „skenuje“ povrch země, rozpoznává její strukturu a tyto údaje využívá k identifikaci svého současného umístění. VPS umožňuje létání v oblastech s nedostatečným signálem GPS anebo v uzavřených prostorách. Tento systém se aktivuje automaticky se zapnutím dronu a je nejefektivnější ve výškovém rozmezí 0,3 – 3 metrů.

Dálkový ovladač a přenos HD videa

Ovládač dronu DJI Phantom 3 4K je multifunkční bezdrátová jednotka, která umožňuje řízení dronu, úpravy v nastavení kamery, polohování stabilizovaného závěsu a pořizování leteckých fotografií i videozáznamu. Prostřednictvím WiFi připojení je dispozici také živý SD 480p náhled právě snímaného obrazu. Ovladač je zespodu opatřen 2 tlačítky, jimž lze přiřadit libovolnou funkci. Samozřejmostí je tlačítko pro přímý návrat do domovské pozice. Jednotka je poháněna integrovanou LiPo18650 2S/2600 mAh baterií s výdrží neuvěřitelných 6 hodin, pracuje na frekvenci 5.8 GHz a její dosah je při optimálních podmínkách až 1200 metrů.

Letecká 4K kamera

Kompaktní kamera dronu DJI Phantom 3 4K je vybavena Sony EXMOR 1/2.3″ CMOS snímačem a F2.8 objektivem se zorným úhlem 94°. Kamera pořizuje ultra HD 4K/30 fps videa a perfektně ostré 12Mpx fotografie. ISO citlivost objektivu je 100 – 3200 pro video a 100-1600 pro fotografii, kamera podporuje formáty JPEG, DNG, MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264). Úložištěm je přiložená 16 GB micro SD karta, dodatečně lze používat micro SD karty s kapacitou až 64 Gb. Plynulost vašich záběrů zaručuje ±0.02° přesný 3osý stabilizátor.

Letové režimy dronu Phantom 3 4K

Do nabídky letových režimů nově přibývá režim P-OPTI, který pro vznášení i určování polohy dronu využívá technologii VPS. Samozřejmostí je inteligentní funkce pro návrat do výchozí pozice, který se v případě úspěšně nahraného bodu vzletu aktivuje při kriticky nízké kapacitě baterie, nebo při ztrátě řídícího signálu. Funkci pro návrat lze spustit také stisknutím dedikovaného tlačítka na ovladači.

Režim P (Positioning)

Režim P funguje nejlépe v prostředí se silným GPS signálem, kvadrokoptéra DJI Phantom 3 4K dle síly GPS signálu sama vybírá ze tří variant režimu:

P-GPS – k dispozici je GPS i VPS. K určování polohy dron využívá GPS.

P-OPTI – tato varianta je zvolena v případě nedostatečného signálu GPS, dron určuje svou pozici pomocí VPS (vizuální systém pozicování).

P-ATTI – není k dispozici ani GPS ani VPS, dron může využívat pouze barometr a udržovat jeho pomocí výšku.

Režim A (Attitude)

V režimu A není využíváno ani VPS, ani GPS, aktivní je pouze barometr, s jehož pomocí dron udržuje výšku. Je-li úspěšně nahrán bod vzletu, dron se v případě ztráty spojení může navrátit do své výchozí pozice.

Režim F (Function)

Režim F aktivuje IOC, který zahrnuje 5 inteligentních letových funkcí:

Course Lock (CL) – v režimu CL se dron pohybuje zcela samostatně a udržuje předem zvolený kurz nezávisle na směrování kamery. Během letu je zachována možnost volného otáčení dronu.

Home Lock (HL) – v režimu Home Lock se orientace a směr letu dronu vážou na domovskou pozici, pomocí  řídících pák ovladače lze dron přivolávat k sobě anebo jej naopak odesílat dále.

Point of Interest (POI) – v tomto režimu dron krouží kolem předem vybraného objektu/místa a neustále jej udržuje v záběru.

Follow Me – v režimu Follow Me dron následuje pilota a natáčí jej v pohybu. S jeho pomocí můžete pořizovat originální selfie záběry z ptačí perspektivy a dokumentovat svá cestovatelská dobrodružství.

Waypoints – režim Waypoints umožňuje přednastavení celkové letové dráhy dronu. Dron se po zvolené trase samostatně přesouvá a vy se tak můžete zcela soustředit na pořizování leteckých záběrů.

Sdílejte své snímky prostřednictvím DJI GO

Prostřednictvím aplikace DJI GO lze upravovat veškeré letové parametry, aktivovat jednotlivé letové funkce dronu a spravovat všechny vaše letecké záběry. Svá díla můžete nyní snadno a rychle sdílet na vašich oblíbených sociálních sítích, pochlubit se jimi můžete i na platformě SkyPixel, která sdružuje letecké fotografy ze všech koutů světa. Aplikace slouží i k přímému ovládání kamery a stabilizátoru, na obrazovce vašeho mobilního zařízení jsou zároveň s náhledem právě snímaného obrazu zobrazovány údaje o zbývající kapacitě baterie, letové délce i čase. K dispozici jsou také veškeré statistiky z předchozích letů, soubory uložené v  mezipaměti a mnohem mnohem více.

Víte, že největším dronem na světě je aktuálně americký vojenský dron Northrop Grumman RQ-4 Global Hawk dlouhý 14,5 metru a rozpětím křídel 39,9 metru?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete řidičák na dron?

Řidičák na dron si s námi už vysloužilo 341 nadšených pilotů a další stále přibývají.

ridicak-s-vlastnim-dronem@2x

Účastníci našich školení mají 100% úspěšnost v testech a u zkoušek ÚCL

V ČR už je téměř 500 certifikovaných pilotů z toho 1/4 z naší stáje.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky