Dron DJI Inspire 1 V2.0 + termokamera DJI Zenmuse XT 336×256 9Hz s 19mm objektivem

Využijte jedinečné kombo profesionálního dronu DJI Inspire 1 V2.0 a termokamery Zenmuse XT 336×256 9 Hz. Délka letu je v případě využití dronu Inspire 1 se zavěšenou kamerou XT celých 22 minut.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

169 990 Kč s DPH

140 488 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJI0602XT

dji@2x Další zboží značky: DJI

Popis pro Dron DJI Inspire 1 V2.0 + termokamera DJI Zenmuse XT 336×256 9Hz s 19mm objektivem

O dronu DJI Inspire 1

DJI Inspire 1 je profesionální kvadrokoptéra s 3osou stabilizací a polohovatelnými rameny z materiálu na bázi karbonových vláken, která pro kameru vytváří ničím nerušené 360⁰ zorné pole. Multikoptéra disponuje vyspělým vizuálně-pozičním systémem VPS, 3 letovými režimy a mnoha dalšími přidruženými funkcemi, které činí létání ještě snazší. Pokročilá video přenosová technologie DJI Lightbridge je zabudována přímo do dálkového ovládání a má dosah až 5 km. Celková doba letu dronu je až 18 minut, nejvyšší rychlost 22 m/s. Více o dronu Inspire 1.

O termokameře Zenmuse XT

Kamera Zenmuse XT disponuje 19mm objektivem, který zaznamenává detaily neviditelné lidským okem a zobrazuje i ty nejjemnější teplotní nuance, čímž usnadňuje záchranářské práce, umožňuje včasné odhalení poškození budov, popřípadě vyhledávání ztracených osob.

Zenmuse XT, verze Performance, je kompatibilní s platformami DJI Inspire 1 nebo Matrice 100 a Matrice 600 – délka letu je v případě využití dronu Inspire 1 22 minut, v případě využití Matrice 100 je let prodloužen až na 35 minut. Výbava Zenmuse XT zahrnuje Lightbridge video přenosový systém s dosahem až 5 km a režimy Point of interest (POI), Course/Home lock, Follow me. Systém podporuje DJI SDK.

DJI Zenmuse XT lze plně ovládat prostřednictvím aplikace DJI GO, skrze níž je k dispozici také přístup k základním funkcím kamery a živý náhled právě snímaného obrazu.

Funkce termovizní kamery:

 • Bodové měření teploty
 • Měření teploty ve středovém bodě
 • Digitální zoom
 • Režimy intervalové snímání/jeden snímek
 • Náhled/stahování fota/videa
 • Možnost fotografování během natáčení videa

Nastavení termovizní kamery:

 • Paleta (Look-up Table LUT)
 • Scéna (Automatic gain correction AGC)
 • Oblast zájmu (Region of interest ROI)
 • Izotermický režim

Možnosti využití:

Integrovaná termální kamera

Kameru DJI Zenmuse XT vyvíjí FLIR. Disponuje vysoce citlivým (50 mK) infračerveným skenováním při 640/30 fps, nebo 336/30 fps podle modelu kamery. Tato citlivost umožňuje přesné měření teploty, což je ideální pro analýzu a telemetrii. Pro obě kamery jsou dostupné 4 objektivy pro pokrytí různých potřeb. Kamera je stabilizována ovladatelným závěsem DJI, který je vyroben na míru a umožňuje pořizovat plynulé a čisté záběry s možností bezešvé rotace o 360°.

Precizní měření teploty na celé obrazovce s radiometrickou verzí kamery Zenmuse XTPotřebujete zaznamenávat údaje na každý snímek? Zenmuse XT Advanced Radiometry kamera umožňuje měřit teplotu s 2násobnou přesností oproti standardní Zenmuse XT a je doplněna o nové funkce pro analýzu a záznam. Jednoduše poklepejte na jakékoliv místo na obrazovce pro zobrazení teploty daného bodu, nebo proveďte výběr pro zobrazení průměrné, nejvyšší a nejnižší teploty a jejich umístění. Kamera může být také kalibrována pro dosažení ještě větší přesnosti měření tak, že nastavíte externí parametry jako jsou teplota pozadí, zářivost prostředí a další. Pokud jsou fotografie zaznamenány do formátu TIFF, teplota každého pixelu může být uložena pro další zpracování a analýzu. Teplotní práh pro upozornění může být nastaven a automaticky aktivován, pokud je nastavená teplota naměřena. Tato možnost může usnadnit a urychlit záchranné akce a kontrolní prohlídky.

Software pro zlepšení obrazu

Infračervený obraz vyžaduje optimalizaci pro zajištění maximálního rozlišení a zachycení informací. Zenmuse XT disponuje celou řadou vylepšení obrazu navržených spol. FLIR včetně Digital Detail Enhancement™ (DDE); Smart Scene Optimization™ (SSO), které zlepšují zobrazení extrémů bimodálních scén; Active Contrast Enhancemnt™ (ACE), který upravuje kontrast scény s ohledem na teplotní rozdíly; a Information Base HEQ™ (IBHEQ), který komprimuje komplexní obrazová data pro vytvoření obrazu s nejlepší kvalitou.

Ovládání na dosah ruky

Zenmuse XT může být ovládána kompletně přes aplikaci DJI GO, která umožňuje získat živý náhled z kamery s malým zpožděním a okamžitý přístup k hlavním funkcím kamery včetně:

 • Bodové měření, měření teploty ve středovém bodě
 • Digitální zoom
 • Režim pro jeden snímek nebo intervalové fotografování
 • Foto, video náhled a stahování
 • Řada nastavení kamery a parametrů včetně:
  • paleta, také pod názvem Look-up Table (LUT)
  • scéna, také pod názvem Automatic Gain Correction (AGC)
  • Region of Interest (ROI)
  • režim Isotherm

Plynule a efektivně - přesně jak to profík potřebuje

Při použití s Inspire 1 nebo Matrice 100 může být Zenmuse XT ve vzduchu během pár sekund. Kamera je integrovaná a umožňuje kompletní přístup ke klíčovým funkcím, jako je výkonný přenos obrazu Lightbridge (umožňuje HD přenos na vzdálenost až 5 km), automatické režimy Point of Interest, Course, Home Lock, Follow Me a DJI SDK.

* Maximální letový čas byl testován za ideálních podmínek v bezrušném prostředí.

* Inspire 1: doba letu závisí na aktuálních okolních podmínkách, maximální doba letu 22 minut byla naměřena při visení, použití TB48 akumulátoru a Zenmuse XT kamery.

* M100: doba letu závisí na aktuálních okolních podmínkách a vzletové hmotnosti, maximální doba letu 35 minut byla naměřena při visení, použití dvou TB48D akumulátorů, Zenmuse XT kamery a bez dalšího nákladu.

To není vše, přátelé...Termokameru Zenmuse XT pro vás máme s množstvím dalších objektivů, v různých rozlišeních a samozřejmě i v již výše zmíněné radiometrické verzi. Vyberte si tu pravou pro svoji misi!

Víte, že každý dron nad 0,91 kg musíte opatřit unikátním ohnivzdorným ID štítkem?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Začínáte s drony?

Naší leteckou školou prošlo už přes 1000 účastníků a 98 % z nich by nás doporučilo svým přátelům. Přidáte se také?

pro-zacatecniky@2x

Naši certifikovaní piloti vás naučí létat nebo vás připraví na pilotní zkoušky

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat. Provedeme základní legislativou, dozvíte se o bezpečnosti před a během létání, popíšeme si podstatné funkce a zkusíme základní manévry.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

776 86 88 86

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-nikola

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky