Dron DJI Matrice 100

DJI Matrice 100 je flexibilní programovatelná platforma, kterou lze optimalizovat pro oblasti komerčního nebo vědeckého využití i zábavu. Kvadrokoptéra se pyšní vynikajícím výkonem, propracovaná konstrukce je vyhotovena z kvalitních materiálů, díky nimž odolá i v extrémních podmínkách. Sestavení Matrice 100 je snadné a ultra rychlé – během pár minut je připravena k letu. Do vnitřní výbavy spadají vysoce přesné střídavé motory, GPS, video přenosový systém DJI Lightbridge a vyspělá řídící jednotka N1.

Více informací

Toto zboží už nemáme v nabídce

93 990 Kč s DPH

77 678 Kč bez DPH

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
DJIM100

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro Dron DJI Matrice 100

Váha:
2355 g
MTOW:
3600 g
Max. dosah:
7000 m
Max. dosah (CE) (např. ČR):
3500 m
Max. rychlost:
79 km/h
Kamera:
Externí
Živý přenos obrazu:
ano
Kapacita baterie:
4500 mAh
Maximální čas letu:
40 min.
Doba nabíjení:
92 min.
Možnost napájení přes power banku:
ne
Senzory proti překážkám:
Ne
Maximální síla větru:
10 m/s
Skladnost:
Neskládací
Rozměry:
Střední
Rozměry rozloženého dronu:
635 x 558,8 x 330,2 mm
Rozsah provozní teploty:
-10° až 40° C
Provozní frekvence:
2,4GHz / 5,8GHz
Druh dronu:
Kvadrokoptéry
Typ dronu:
Pro vývojáře
Požadované operační systémy:
Android, iOS
Ovládání:
Ovladačem
Vlastnosti:
Bez kamery, Barometr, GPS
Doporučený věk:
18+
CZ manuál:
ano

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro Dron DJI Matrice 100

22 minut ve vzduchu a zátěž až 5,5 kg

Napájení profesionálního dronu DJI Matrice 100 obstarává inteligentní baterie TB47D s možností využití baterie TB48D a připojení d2. napájecí jednotky. Maximální doba letu platformy DJI Matrice 100 je při využití jednoho pohonného akumulátoru TB47D a bez externí zátěže 22 min, s 5.5kg zátěží lze za stejných podmínek létat ±17 minut. Se 2 akumulátory typu TB48D a bez dodatečné zátěže je celková doba letu prodloužena až na neuvěřitelných 40 minut.

DJI Matrice 100: 100+1 možností využití

Na bezkonkurenční spolehlivosti kvadrokoptéry DJI Matrice 100 má významný podíl využití materiálů prvotřídní kvality. Konstrukce dronu je vyhotovena z karbonových vláken, díky čemuž je extrémně odolná a zároveň lehká. Každé z ramen obsahuje nový absorpční materiál DJI, který účinně eliminuje vibrace působené motory. Připojená zařízení jsou za letu držena dokonale stabilně, a mohou tak běžet „na plný plyn“.

Odpružené nohy přistávacího zařízení dronu Matrice 100 jsou instalovány přímo na koncích jeho ramen. Během dosedání na zem efektivně snižují otřesy a pomáhají zabránit jeho nežádoucímu odražení. Přistávací zařízení lze ze systému velice snadno odejmout, jeho výměna nezabere více než pár vteřin.

Flexibilní konstrukce Matrice 100 umožňuje rovněž snadnou a rychlou úpravu úhlu natočení ramen. Nakloněním do 3° úhlu znatelně zvýšíte točivý moment a dosáhnete rychlejší odezvy.

Rozmístění posuvných bateriových modulů a ostatního zařízení lze operativně upravovat. Můžete tak dosáhnout precizního vyvážení v těsném souladu s požadovaným letovým výkonem, hmotností zátěže i způsobem využití dronu.

Prostřednictvím softwaru DJI SDK lze platformu Matrice 100 individuálně programovat a optimalizovat dle vašich profesních potřeb. DJI Matrice 100 můžete sami určit, jakým způsobem bude létat a jakou funkci má plnit.

Nepodřizujte se možnostem své kvadrokoptéry – přizpůsobte je sobě :).

Řídicí letová jednotka N1

Pokročilá řídicí jednotka N1 udržuje za letu dron stabilní a zesiluje jeho schopnost bezprostředně reagovat na každý váš povel. Modernizovaný modul GPS se sklopným držákem vám usnadňuje sledování jeho polohy a současně urychluje proces zjišťování satelitů. Umožňuje také přesnější držení pozice a plánování letu.

Pohonný systém DJI E800

Programovatelná kvadrokoptéra DJI Matrice 100 je vybavena vylepšenou verzí osvědčeného pohonného systému DJI E800. 4 integrované střídavé motory spolu se 4 ultra rychlými elektronickými regulátory otáček vám dávají absolutní kontrolu nad průběhem letu.

Se zvýšenou silou a nosností se vám do rukou dostává fantasticky flexibilní nástroj pro vytvoření vlastního bezpilotního systému – platformy, jejíž schopnosti zcela vyhoví vašim profesním potřebám.

Inteligentní baterie TB47D

Dron DJI Matrice 100 je standardně napájen inteligentní letovou baterií TB47D s kapacitou 4500 mAh. Pro zkvalitnění letových vlastností a prodloužení doby letu je však umožněno připojení 2. baterie, anebo využití výkonnější pohonné jednotky TB48D/5700 mAh.

Volitelný přídavný modul pro 2. baterii lze na základnu dronu velice snadno instalovat. Duální napájení zvyšuje celkový výkon platformy a umožňuje až 40ti minutový let*.

*Testováno při použití dvou baterií typu TB48D a bez dodatečné zátěže.

Uzpůsobitelný dálkový ovladač C1

Dálkový ovladač dronu DJI Matrice 100 je poháněn integrovanou baterií 6000 mAh LiPo 2S. Zařízení disponuje dedikovanými tlačítky pro zahájení/ukončení nahrávání videa, fotografování, automatický návrat do výchozí pozice, přepínačem režimů a 2 tlačítky, jimž lze přiřadit libovolnou funkci. Ve výbavě ovladače samozřejmě nechybí ani držák mobilního zařízení.

DJI ovladač C1 podporuje režim Master/Slave s maximálním počtem 6 Slave operátorů.

Integrovaný video přenosový systém DJI Lightbridge má dosah až 5 km*. Při použití závěsu s kamerou Zenmuse X3 zprostředkovává živý HD náhled právě snímaného obrazu.

*FCC: 5 km, CE: 3.5 km. Měřeno v prostředí bez překážek a mimo dosah elektromagnetického rušení. Podléhá místním předpisům.

Modul pro připojení dalšího zařízení

Speciální rozšiřující modul umožňuje připojení libovolného kompatibilního zařízení. Jeho prostřednictvím lze na dron instalovat kamery, senzory, výpočetní jednotky, komunikační vybavení a další. Zařízení, bez nichž se při své práci neobejdete, budete moci na extra výkonnou bezpilotní platformu DJI Matrice 100 připevnit pomocí pár jednoduchých kroků, bude dokonale stabilníje během pár minut dostanete celou soustavu do nebe.

Díky univerzálním napájecím a komunikačním portům lze k Matrice 100 připojit širokou škálu DJI zařízení včetně jednotek od jiných výrobců. Důležitá data jsou na zem přenášena v reálném čase. Paralelní CAN porty umožňují připojení pokročilých DJI zařízení včetně senzorového systému Guidance. Prostřednictvím portů UART lze připojovat kompatibilní komponenty od jiných výrobců.

Volitelný systém Guidance

Guidance je revoluční nástroj, díky němuž je dron za letu schopen vnímat a rozpoznávat překážky či jiné okolní objekty. Zařízení sestává z 5 senzorových modulů a centrálního procesoru – výbava zahrnuje integrovaný vizuální systém a ultrazvukové senzory. Guidance pracuje s pokročilými algoritmy, vnáší do létání bezpečnost a dává pilotům pocit jistoty.

DJI GO s podporou SDK

Řiďte svou kvadrokoptéru DJI Matrice 100 pomocí aplikace DJI GO, anebo si prostřednictvím DJI SDK vytvořte aplikaci vlastní. Pomocí vašeho mobilního telefonu nebo tabletu můžete sledovat živý video náhled právě snímaného obrazu, získáváte přístup k real-time mapě a skrze zobrazovaná data máte dokonalý přehled o aktuálním i celkovém stavu dronu a jeho baterie.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora a autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Víte, že......zprostředkováváme havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti nebo komplexní pojištění dronů DJI?

Obsah balení

 • 1x Centrální rám Matrice 100 s řídící jednotkou, ESC, bateriovým modulu
 • 4x Ramena
 • 3x Pár vrtulí
 • 1x Dálkový ovladač
 • 1x Držák mobilního zařízení
 • 1x Inteligentní baterie TB47D
 • 1x Nabíječ akumulátoru
 • 1x Napájecí kabel
 • 1x Micro USB kabel
 • 1x XT30-XT60 kabel
 • 1x UART kabel
 • 1x GPS modul
 • 1x Držák GPS
 • 4x Upevňovač ramen
 • 2x Rozšiřovací modul
 • 1x Montážní deska závěsu
 • 4x Tlumič
 • 1x Hexa šroubovák
 • 1x Štěrbinový šroubovák
 • 1x Šrouby
 • 1x Oboustranné pásky
 • 1x Manuály

Víte, že každý dron nad 0,91 kg musíte opatřit unikátním ohnivzdorným ID štítkem?

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete prorazit v Hollywoodu?

Nejsou snímky jako snímky a jen každý 10. pilot umí s dronem natočit použitelné záběry.

pro-profiky@2x

Staňte se odborníky na oblast natáčení a focení z dronu v našem individuálním kurzu

Zhodnotíme vaše schopnosti, připravíme plán na míru a za 12 hodin máte v malíku postupy profi kameramanů.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky