Profesionální kamerový stabilizátor DJI RS 3 Pro je dalším krokem pro ty, kteří potřebují tu nejlepší techniku pro natáčení v různých prostředích bez složitého nastavování a komunikace se zbytkem štábu. Prodloužená ramena z uhlíkových vláken, komponenty potažené teflonem, bezdrátové ovládání, ostření pomocí LiDARu (k dokoupení zvlášť) a SDK nabízejí nekonečné možnosti pro natáčení superstabilizo­vaných záběrů.

Více informací

Vyberte variantu:

23 990 Kč s DPH

19 826 Kč bez DPH

ks

Záruka:
24 měsíců
Produktové číslo:
740320

dji@2x Další zboží značky: DJI

Parametry pro DJI RS 3 Pro Combo

Nosnost:
4500 g
Stabilizace:
3osá
Způsob stabilizace:
Elektronická
Kapacita baterie:
1950 mAh
Typ baterie:
BG30-1950 mAh-15.4V
Výdrž baterie:
720 min.
Doba nabíjení:
90 min.
Napájení:
Integrovaná baterie
Energie baterie:
30 Wh
Skladnost:
Skládací
Rozměry:
Střední
Rozsah provozní teploty:
-20°C až 45° C
Oficiální aplikace:
DJI Ronin
Podporované porty:
USB-C
Kompatibilita:
RS 3 Pro

Více parametrů Méně parametrů

Popis pro DJI RS 3 Pro Combo

Profesionální design stabilizátoru DJI RS 3 Pro s velkou nosností

Profesionální gimbal DJI RS 3 Pro má prodloužená ramena os vyrobená z uhlíkových vláken, takže v pohodě unese a vyváží profesionální kamery, jako jsou Sony FX6 nebo Canon C70 s objektivy 24-70 mm f/2,8. K tomu pomáhá i nová prodloužená spodní rychloupínací destička (v balení v rámci DJI RS 3 Pro Combo) pro stabilnější upevnění kamery nebo pro instalaci podpěry objektivu pro bezpečnější uchycení sestavy.

Aby byl proces vyvažování snazší, inženýři přidali knoflík pro jemné doladění osy náklonu pro přesnější pohyb kamery vpřed nebo vzad s přesností na milimetry. Díky komponentům potaženým Teflonem® umí RS 3 Pro vše vyvážit s menším třením a nižším odporem, a to i při montáži těžkých kamer.

Automatické zamykání os ruční stabilizátoru DJI RS 3 Pro

Začněte rychle natáčet stiskem tlačítka. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko napájení a všechny 3 osy se automaticky odemknou a rozbalí, takže můžete natáčet během několika sekund. Stiskněte tlačítko napájení jednou a osy se automaticky uzamknou a přejdou do režimu spánku. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a RS 3 Pro se automaticky složí a uzamkne pro přepravu.

Váha jen 1,5 kg, ale unese až 4,5 kg

Hmotnost kamerového gimbalu DJI RS 3 Pro zůstává, stejně jako u stabilizátoru DJI RS 2, pouhých 1,5 kg (to zahrnuje gimbal, bateriový grip a dvouvrstvé rychloupínací destičky), zatímco jeho nosnost je robustních 4,5 kg!

Bezdrátové ovládání závěrky

Díky Dual-Mode Bluetooth technologii podporuje tento stabilizátor pro kamery a fotoaparáty bezdrátové ovládání závěrky, čímž šetří čas a námahu při každém použití. Po úvodním spárování přes Bluetooth (vaše kamera musí ovšem být kompatibilní) můžete natáčení videí a pořizování fotografií ovládat pouhým stisknutím tlačítka nahrávání přímo na těle na stabilizátoru. Dříve spárované kamery se po prvním použití automaticky znovu připojí.

Okamžité přepínání režimů gimbalu

Pouhým posunutím nového přepínače režimu gimbalu můžete volit mezi režimy Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. U režimu FPV lze také volit mezi 3D Roll 360, Portrait nebo Custom.

Vestavěný 1,8palcový OLED displej pro skvělý přehled

Velký, vestavěný, 1,8palcový, plně barevný dotykový OLED displej zvětšuje velikost obrazovky o 28 % ve srovnání s RS 2, takže nastavování parametrů, kontrola stavu snímání a zaměřování sledovaných objektů je neuvěřitelně pohodlné. Díky přepracovanému uživatelskému rozhraní je navíc každé nastavení intuitivnější a přesnější. OLED displej také nabízí vyšší jas než obrazovka LCD u RS 2, má nižší spotřebu energie a je lepší pro venkovní použití.

Elegantní konstrukce profesionálního gimbalu Ronin z uhlíkových vláken

Ramena gimbalu RS 3 Pro jsou zkonstruována z vrstvených plátů neřezaných uhlíkových vláken, stejně jako tomu bylo u Ronin 2. Díky tomu jsou lehčí a pevnější než materiál ze spojovaných uhlíkových vláken použitý u RS 2, což zvyšuje pevnost stabilizátoru a snižuje jeho hmotnost.

3. generace profesionální RS stabilizace

Díky 3. generaci stabilizačních algoritmů RS je ruční gimbal RS 3 Pro ještě stabilnější, což potvrdilo laboratorní testování: Oproti RS 2 je o 20 % stabilnější a bez námahy zvládá záběry z nízkých úhlů, natáčení za běhu nebo přepínání mezi vysokými a nízkými polohami.

Ještě plynulejší záběry díky režimu SuperSmooth

Pokud potřebujete ještě plynulejší výsledky, zapněte režim SuperSmooth. Profesionální stabilizátor RS 3 Pro zvýší točivý moment motoru a poradí si tak i v situacích s vysokou rychlostí nebo při použití čoček s ohniskovou vzdáleností ekvivalentní 100 mm.

Profesionální ostření s LiDAR asistentem

Pro usnadnění ostření je u RS 3 Pro použita LiDARová technologie ostření známá z gimbalu Ronin 4D. Nový LiDAR Range Finder (RS) – k dokoupení zvlášť – dokáže promítnout 43 200 zaměřovacích bodů na vzdálenost 14 metrů. Je také vybaven vestavěnou kamerou s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 30 mm a širokým zorným polem 70°, který vyhovuje potřebám ostření ve většině situací. Podporuje režimy Wide a Spot. V režimu Wide hledáček automaticky detekuje objekt a zaostří. V režimu Spot mohou uživatelé objekt označit ručně nebo na něj klepnout.

V čem je ostření LiDARem lepší?

Ve srovnání s konvenční technologií ostření se při ostření LiDARem nemusíme spoléhat na povrchovou strukturu objektu. To je užitečné zejména v prostředí se slabým osvětlením nebo v komplikovaných situacích s více objekty.

Zcela nový ostřicí motor DJI RS Focus Motor

Ostřicí motor DJI RS Focus Motor nové generace nabízí 3x silnější točivý moment (až 1 N·m) a snižuje hlučnost o 50 %. To přináší plynulejší ostření a snižuje vliv na záznam zvuku. Má také rychloupínací strukturu, která pro rychlejší použití umožňuje snadnou montáž bez jakýchkoli nástrojů.

Objevte cinematický autofocus pro manuální objektivy

Spojení zaostřovacího systému LiDAR Range Finder s novým zaostřovacím motorem DJI RS Focus Motor mimo jiné umožňuje používat cinematické automatické zaostřování na manuálních objektivech. Jedním stisknutím tlačítka M na gimbalu rychle a bez námahy přepnete mezi manuálním ostřením a automatickým ostřením.

TIP

Po kalibraci manuálních objektivů můžete do zaostřovacího motoru uložit několik kalibračních profilů objektivů, takže je nemusíte před dalším použitím znovu kalibrovat. Některé filmové objektivy můžete dokonce připojit přímo k zaostřovacímu motoru pro automatické zaostřování bez nutnosti kalibrace.

Uživatelé mohou také LiDAR Range Finder a zaostřovací motor připojit přímo ke kameře a pracovat s nimi nezávisle na gimbalu, a automaticky tak ostřit na manuálních objektivech i s externí baterií.

ActiveTrack Pro pro sledování objektů

Sledování objektů u série stabilizátorů Ronin nebylo nikdy přesnější a citlivější. ActiveTrack Pro nové generace umí přímo číst snímky z kamery zabudované v LiDARu, aniž by potřeboval Ronin Image Transmitter (dříve známý jako Ronin RavenEye Image Transmitter). LiDAR Range Finder kromě toho obsahuje samostatně vyvinutý čip identický s čipem z Ronin 4D, který zvyšuje výpočetní výkon ActiveTrack Pro více než 60krát ve srovnání s ActiveTrack 3.0 na Ronin Image Transmitter.

Při použití ActiveTrack Pro můžete objekt přímo sledovat, nebo označit na dotykové OLED obrazovce RS 3 Pro. Latence živého vysílání je pouze 40 ms, tedy o 60 % méně než u vysílače Ronin Image Transmitter, takže můžete objekt sledovat, i když se pohybuje opravdu rychle. Pomáhá tomu i akcelerátor neuronové sítě, který dokáže identifikovat a sledovat cíle, i když je jich mnoho a jsou daleko.

Profesionální bezdrátový přenos videa s dlouhým dosahem a možností koordinovaného natáčení

Spárujte stabilizátor DJI RS 3 Pro se zcela novým DJI Transmission, který se může napájet přímo z RS 3 Pro tak, že ho namontujete na spodní část pomocí adaptéru. Nepotřebujete tak další baterie, což dále snižuje zátěž pro vaše ruce.

O3 Pro Video Transmission umožňuje až 6km dosah přenosu videa a zvuku s ultra nízkou latencí Automatické přepíná mezi pásmy 2,4 GHz, 5,8 GHz a DFS pro stabilní a nerušené vzdálené monitorování.

DJI High-Bright Monitor k dokoupení

DJI High-Bright Remote Monitor podporuje živé vysílání v rozlišení 1080p/60fps, ale také jeden vysílač s více přijímači. V režimu Control můžete současně použít 2 přijímače pro společné ovládání gimbalu RS 3 Pro, ostření a úpravu parametrů kamery pro komplexní příjem, monitorování a ovládání. Pro ovládání gimbalu a přesné zaostřování můžete monitor použít současně s rukojetí Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels nebo DJI Force Pro. Monitor je také vybaven vestavěným gyroskopickým senzorem, který dokáže bez dalšího příslušenství proměnit vzdálený monitor na samostatný pohybový ovladač pro RS 3 Pro pro dosažení složitějších pohybů kamery z jedoucího vozidla nebo na jeřábu.

Ronin Image Transmitter

RS 3 Pro podporuje 2 oficiální řešení přenosu videa. Kromě DJI Transmission je tu Ronin Image Transmitter pro živé HD vysílání, dálkové ovládání gimbalu a kamery, ActiveTrack 3.0, Force Mobile a mnoho dalších funkcí, které nezávislým kameramanům a malým týmům usnadní monitorování a ovládání.

Plynulé bezdrátové ovládání kamery v režimu Mirror Control

Když gimbal RS 3 Pro namontujete na nosiče, jako je jeřáb, cable cam nebo přísavný držák vozidla, v režimu Mirror Control můžete bezproblémově a hlavně bezdrátově ovládat stabilizátor odkudkoli na scéně. Tento režim umožňuje přímé ovládání základního menu bezzrcadlovek Sony prostřednictvím vzdáleného monitoru, aniž byste museli fotoaparát odpojovat.

Profesionální ekosystém RS, který snadno rozšíříte a přizpůsobíte svým potřebám

Díky 2 portům RSA/NATO a portu baterie můžete DJI RS 3 Pro připojit k různému příslušenství, jako jsou Twist Grip Dual Handle, Tethered Control Handle nebo nová rukojeť DJI Briefcase Handle.

Díky DJI RS SDK mohou také výrobci třetích stran a jednotliví vývojáři vytvářet vlastní řešení pro RS 3 Pro. Ať už natáčíte z jedoucího vozidla, s jeřábem či Steadicamem, s cable cam či sliderem, RS 3 Pro vám nabídne komplexní řešení natáčení a větší kreativní možnosti.

TIPy na vlastní aplikace

Sestavte si virtuální studiový systém, se kterým můžete používat PC nebo konzoli k ovládání RS 3 Pro. Podporuje také online ovládání více gimbalů, což umožňuje jednotlivým operátorům snadno spravovat několik zařízení. Nebo namontujte RS 3 Pro na slider a propojte je pomocí programování pro čtyřrozměrné ovládání. Trať snímání si můžete přizpůsobit tak, abyste bez námahy dosáhli výrazných pohybů kamery.

Příslušenství pro stabilizátor DJI RS 3 Pro

 • Přepracovaná rukojeť Briefcase Handle je skládací a dodává se s novou ergonomickou rukojetí, která usnadňuje a urychluje instalaci a přepínání do režimu Briefcase. Vestavěný adaptér a montážní otvory 1/4"-20 lze pro ulehčení natáčení připojit k externím monitorům, díky čemuž bude pohyb kamery při nízkém úhlu intuitivnější(v balení v rámci DJI RS 3 Pro Combo).
 • DJI RS Focus Motor
 • DJI LiDAR Range Finder
 • DJI R Quick-Release Plate rychloupínací destička
 • High-Bright Remote Monitor
 • Ronin 4D Hand Grips
 • DJI Master Wheels
 • DJI Force Pro

TIP

Hledáte subtilnější profesionální stabilizátor s nižší nosností? Mrkněte na stabilizátor DJI RS 3.

Obsah balení

 • Gimbal 1x Gimbal
 • Pouzdro 1x Pouzdro
 • BG21 Grip 1x BG30 Grip
 • USB-C Charging Cable (40 cm) 1x USB-C napájecí kabel (40 cm)
 • Podpora upevnění objektivu 1x Podpora upevnění objektivu
 • Extended Grip,Tripod (Plastic) 1x Grip/tripod
 • Rychloupínací deska 1x Rychloupínací deska (Arca-Swiss/Manfrotto)
 • Briefcase Handle 1x Briefcase Handle
 • Multi-Camera Control Cable (USB-C, 30 cm) 2x Multi-Camera Control Cable (USB-C, 30 cm)
 • Spodní rychloupínací deska 1x Spodní rychloupínací deska
 • Držák telefonu 1x Držák telefonu
 • Focus Motor (2022) 1x Focus Motor (2022)
 • Focus Motor Rod Mount Kit Combo 1x Focus Motor Rod Mount Kit Combo
 • Ronin Image Transmitter 1x Ronin Image Transmitter
 • Lens-Fastening Strap 1x Lens-Fastening Strap
 • Sada šroubů 1x Sada šroubů
 • USB-C Power Cable (20 cm) 1x USB-C Power Cable (20 cm)
 • Mini-HDMI to HDMI Cable (20 cm) 1x Mini-HDMI to HDMI Cable (20 cm)
 • Mini-HDMI to Mini-HDMI Cable (20 cm) 1x Mini-HDMI to Mini-HDMI Cable (20 cm)
 • Mini-HDMI to Micro-HDMI Cable (20 cm) 1x Mini-HDMI to Micro-HDMI Cable (20 cm)
 • Hook-and-Loop Strap 2x Hook-and-Loop Strap
 • Focus Gear Strip 1x Focus Gear Strip

Návod na ovládání stabilizátoru

Z naší půjčovny už se podívalo ven přes 300 dronů. Půjčte si dron i na svojí akci za pár stokorun.

Možnost koupět Voucheru na detailu produktu

Vybíráte pro někoho jiného a nevíte si rady?

Nevadí. Darujte dárkový poukaz a obdarovaný si vybere sám.

Chci dárkový poukaz

person-polygon

Chcete využít dron na max?

Naučíme vás efektivně používat inteligentní módy a jednotlivé režimy letu.

pro-pokrocile@2x

Staňte se droním power-userem a ovládněte všechny funkce

S pokročilými piloty si projdeme jednotlivé režimy a natrénujeme si s jejich pomocí létání. V průběhu školení vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Zobrazit detail školení

O dronech a jejich využití víme téměř vše
Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky