Návody na létání a práci s dronem 2 minuty čtení

Průvodce výběrem dronu pod stromeček

30 listopadu 2019

Nikča

Máte doma malého dronaře? Nebo už trochu odrostlejšího? Podívejte se na naše doporučení na drony pod stromeček podle věku obdarovaného a nároků na výkon dronu.

Obsah článku

Malý dron pro nejmenší, co pobaví i naučí

Slyšíte to bzučení? To k vám pod stromeček letí mini dron Ryze Tello, který se hodí i pro indoor létání. Váží jen 80 gramů, má HD kamerku a fotí 5MP fotografie - prostě ideální parťák na osvojení základů létání, natáčení a focení z dronu, než synátor nebo dótir přesedlá na vyšší level. S verzí Tello EDU se může navíc naučit programovat – v balíčku s dronem najdete 12 hodin tréninku a 100 úkolů v aplikacích Tello EDU a DroneBlocks a navíc 4 mission pads, se kterými můžete ovládat více strojů najednou. Takže co rovnou Tello i pro mamku, taťku a sourozence?

TIPVyhrajte si s různými skiny a kryty a potuňte si Tello podle nálady.

Průvodce drony pod stromeček - RYZE Tello | BLOG DronPro.cz

Složte si společně svůj dřevěný dron a natáčejte nebo programujte

Složte si dron od píky – vyloupněte z forem dřevěné díly, připojte motorky a řídicí jednotku, sešroubujte, utáhněte a připojte kameru, nebo programovací modul. Tadá – váš dřevěný mini dron AirWood CUBEE je na světě. Můžete ho pomalovat a pobavit se hned dvakrát – užít si společně strávený čas při sestavování a pak při testování jeho leteckých schopností.

Průvodce drony pod stromeček - AirWood | BLOG DronPro.cz

Nejnovější skládací dron s 2,7K videem pro teens

Měkké dárky jsou super, ale...Pro aktivní teenagery (i jejich rodiče) je tu nejnovější skládací prcek Mavic Mini s muší vahou 249 g, rozlišením videa 2,7K a 12MP fotografiemi. Ovládání přes novou appku DJI Fly z něj i s přijatelnou cenovkou dělá univerzálního parťáka pro natáčení videí na YouTube i začátečnických filmečků. Je to nejskladnější, nejpraktičtější a nejjednodušší dron na ovládání, natáčení i editaci videí od DJI, který aktuálně na trhu najdete, aniž by to byla jen nějaká hračka – právě naopak, je nabušený těmi nejpokročilejšími a nejspolehlivějšími technologiemi od DJI. 

TIP Navíc se spoustou příslušenství, jako je DIY kreativní sada nebo průhledná nabíjecí stanice, abyste si mohli Miniho pěkně vystavit v pokojíčku.

Průvodce drony pod stromeček - DJI Mavic Mini | BLOG DronPro.cz

Pro ty, co sekali celý rok latinu 

Tady byl někdo hooodneeej… a proto si zaslouží nejpopulárnější dron od DJI - Mavic 2 ve verzi Zoom (pro milovníky fauny, flory a filmových záběrů), nebo ve verzi Pro navržený pro obdivovatele dramatických západů slunce. Ježíšek se trochu prohne, ale bude to stát za to. Verze Pro má exkluzivní kameru Hasselblad s 1palcovým CMOS senzorem, která zvládá i horší světelné podmínky a snímá 20MP fotografie. Verze Zoom zase umí přiblížit 2× opticky ve 4K kvalitě a 2× opticky a 2× digitálně ve Full HD kvalitě. Samozřejmostí je spousta automatických režimů, takže nemusíte být profíci, abyste natočili obdivuhodné záběry – Mavic 2 je prostě nejmenší dron s nejlepší kamerou ve své třídě, který rozhodně není pro děti (pro ty jsou určeny dětské drony).

Průvodce drony pod stromeček - DJI Mavic 2 | BLOG DronPro.cz

Jak vybrat dron?

Chcete se zorientovat ve všech druzích dronů na trhu? Pročtěte si našeho rádce Jak vybrat dron.

Letu zdar,

#DronPro Nikča

Pomohl vám tento článek?

Počet hvězdiček: 3.6667/5

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Nikča
Specialistka na drony a zákaznickou péči

776 86 88 86 (Po–Pá 9–18h)

První 3 místa vyhrávááá.. spokojený klient. Přes to neletí dron! Hlídám cashflow a hlavně Alexe. Jsem hlava gangu :))

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den