Návody 2 minuty čtení

Průvodce výběrem dronu pod stromeček pro malé, větší i největší

30 listopadu 2019

Nikča

Máte doma malého dronaře? Nebo už trochu odrostlejšího? Podívejte se na naše doporučení na drony pod stromeček podle věku obdarovaného a nároků na výkon dronu.

Malý dron pro nejmenší, co pobaví i naučí

Slyšíte to bzučení? To k vám pod stromeček letí mini dron Ryze Tello, který se hodí i pro indoor létání. Váží jen 80 gramů, má HD kamerku a fotí 5MP fotografie - prostě ideální parťák na osvojení základů létání, natáčení a focení z dronu, než synátor nebo dótir přesedlá na vyšší level. S verzí Tello EDU se může navíc naučit programovat – v balíčku s dronem najdete 12 hodin tréninku a 100 úkolů v aplikacích Tello EDU a DroneBlocks a navíc 4 mission pads, se kterými můžete ovládat více strojů najednou. Takže co rovnou Tello i pro mamku, taťku a sourozence?

TIPVyhrajte si s různými skiny a kryty a potuňte si Tello podle nálady.

Průvodce drony pod stromeček - RYZE Tello | BLOG DronPro.cz

Složte si společně svůj dřevěný dron a natáčejte nebo programujte

Složte si dron od píky – vyloupněte z forem dřevěné díly, připojte motorky a řídicí jednotku, sešroubujte, utáhněte a připojte kameru, nebo programovací modul. Tadá – váš dřevěný mini dron AirWood CUBEE je na světě. Můžete ho pomalovat a pobavit se hned dvakrát – užít si společně strávený čas při sestavování a pak při testování jeho leteckých schopností.

Průvodce drony pod stromeček - AirWood | BLOG DronPro.cz

Nejnovější skládací dron s 2,7K videem pro teens

Pro aktivní teenagery (i jejich rodiče) je tu nejnovější skládací prcek Mavic Mini s muší vahou 249 g, rozlišením videa 2,7K a 12MP fotografiemi. Ovládání přes novou appku DJI Fly z něj i s přijatelnou cenovkou dělá univerzálního parťáka pro natáčení videí na YouTube i začátečnických filmečků. Je to nejskladnější, nejpraktičtější a nejjednodušší dron na ovládání, natáčení i editaci videí od DJI, který aktuálně na trhu najdete, aniž by to byla jen nějaká hračka – právě naopak, je nabušený těmi nejpokročilejšími a nejspolehlivějšími technologiemi od DJI. 

TIP Navíc se spoustou příslušenství, jako je DIY kreativní sada nebo průhledná nabíjecí stanice, abyste si mohli Miniho pěkně vystavit v pokojíčku.

Průvodce drony pod stromeček - DJI Mavic Mini | BLOG DronPro.cz

Pro ty, co sekali celý rok latinu 

Tady byl někdo hooodneeej… a proto si zaslouží nejpopulárnější dron od DJI - Mavic 2 ve verzi Zoom (pro milovníky fauny, flory a filmových záběrů), nebo ve verzi Pro navržený pro obdivovatele dramatických západů slunce. Ježíšek se trochu prohne, ale bude to stát za to. Verze Pro má exkluzivní kameru Hasselblad s 1palcovým CMOS senzorem, která zvládá i horší světelné podmínky a snímá 20MP fotografie. Verze Zoom zase umí přiblížit 2× opticky ve 4K kvalitě a 2× opticky a 2× digitálně ve Full HD kvalitě. Samozřejmostí je spousta automatických režimů, takže nemusíte být profíci, abyste natočili obdivuhodné záběry – Mavic 2 je prostě nejmenší dron s nejlepší kamerou ve své třídě, který rozhodně není pro děti.

Průvodce drony pod stromeček - DJI Mavic 2 | BLOG DronPro.cz

Letu zdar,

#DronPro Nikča

Pomohl vám tento článek?

Počet hvězdiček: 4.3333/5

Líbí se vám článek? Sdílejte jej s přáteli

Nikča
Specialistka na drony a zákaznickou péči

776 86 88 86 (Po–So 9–18h)

První 3 místa vyhrávááá.. spokojený klient. Přes to neletí dron! Hlídám cashflow a hlavně Alexe. Jsem hlava gangu :))

Doprava zdarma při nákupu nad 10 000 Kč

Všechny produkty testujeme popisky jsou z naší dílny

Školení zdarma (nově i on-line) u vybraných produktů

Poradíme s výběrem protože s drony létáme každý den