Online příprava na zkoušky u ÚCL

Připravíme vás od A do Z na den závěrečných zkoušek u ÚCL. Nyní i online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova. Součástí školení není kondiční létání ani správní poplatky.

Připravíme vás od A do Z na den závěrečných zkoušek u ÚCL. Nyní i online pro ty z vás, kdo jsou z daleka, nebo dávají přednost pohodlí domova. Součástí školení není kondiční létání ani správní poplatky.

Pro koho je školení určeno?

Pro ty, kteří chtějí být dokonale připraveni na den závěrečných zkoušek u ÚCL a s jistotou absolvovat písemnou, ústní a praktickou část. Zaměříme se na problematické pasáže Doplňku X leteckého předpisu L2 a na praktické tipy jako ovládat dron bezpečně a v souladu s legislativou.

Kurz probíhá online, je interaktivní s videem i zvukem (vy máte vypnutý mikrofon, svou kameru můžete, ale nemusíte mít zapnutou), otázky můžet pokládat v chatovacím okně.  

Co potřebujete ke školení online?Školení probíhají přes platformu Zoom, kterou si potřebujete nainstalovat. 10 min. před začátkem školení vám pošleme instrukce s odkazem.

Co se naučíte?

Na 4hodinovém semináři vás připravíme na písemný test a na ústní část, kdy vám komisař položí otázku z okruhu problematiky bezpilotního provozu, a dále vás seznámíme s praktickými úlohami, které musíte před komisaři zalétat. Kromě výše uvedeného vás naučíme orientaci v letecké mapě a práci s dalšími aplikacemi, které budete potřebovat pro předletovou přípravu v reálné praxi. V závěru si napíšete cvičný písemný test, který si společně opravíme.

PozorPokud budete chtít svou účast na školení zrušit, dejte nám prosím vědět minimálně 24 hodin předem, jinak školení propadá.

Harmonogram

První blok (45 min.)

  • Úvod do problematiky.
  • Rozbor Doplňku X leteckého předpisu L2.
  • Jak si vyřídit žádost o “JPkL” (jednorázové povolení k letu).

Druhý blok (50 min.)

  • Pokračování v rozboru Doplňku X leteckého předpisu L2.
  • Správné vedení leteckých deníků.

Třetí blok (50 min.)

  • Detailní rozbor provozu na letištích.

Čtvrtý blok (50 min.)

  • Letecké nástroje (aplikace).
  • Rozbor a orientace v letecké mapě.
  • Popis závěrečného dne u zkoušek krok za krokem.
  • Test.

Volná diskuse (10 min.)

Lektor

Alex Novotný Specialista na drony a pravidla létání

Alex je specialista na drony, kterým se věnuje už 6 let. Má za sebou víc jak 1000+ hodin létání a 500+ hodin školení. Vše za vás vyzkoušel (včetně pádů) a vy tak dnes můžete těžit z jeho know-how a radovat se ze svého nového stroje a krásných záběrů bez karambolů.

4 000 Kč

Doba školení
4 hodiny

Vaše nejčastější otázky

Co potřebuji ke školení online?

PC nebo notebook. Školení probíhají přes platformu Zoom, kterou si potřebujete nainstalovat. 10 min. před začátkem školení vám pošleme instrukce s odkazem. Webkameru nepotřebujete, ale pokud ji budete chtít používat, budeme rádi :-)

Nevíte, jaké školení vybrat? Nevadí, zavolejte nám a my vám poradíme

Nikča

Specialistka na drony a péči o zákazníky

776 86 88 86 (Po–Pá 9–18h)