Ukázky práce s dronem: Akce a eventy

Drony můžete využít k natáčení událostí v životě firmy, ale stejně dobře poslouží také při dokumentování sportovních závodů, třídních srazů i dalších zajímavých akcí. Milovníci droního světa zcela jistě uvítají také workshop s dronem. Ten může začít krátkým úvodním školením pro létání s drony, po kterém bude následovat závodění na překážkové dráze a vyhodnocení souboje. Pokud tedy chcete, aby si vaši zaměstnanci nebo obchodní partneři letošní firemní akci pamatovali ještě dlouhou dobu, neváhejte a pozvěte si na pomoc dron.

  • 1000+ Spokojených klientů
  • 100+ Dokončených projektů
  • 5000+ Nalétaných hodin
  • 2000+ Odškolených hodin

Naši spokojení klienti

  • 8499-loga-klientu-ministerstvo-vnitra-dronpro.cz
  • 8500-loga-klientu-narodni-pamatkovy-ustav-dronpro.cz
  • 8498-loga-klientu-fn-motol-dronpro.cz
  • 8503-loga-klientu-cvut-dronpro.cz
  • 8501-loga-klientu-ceske-drahy-dronpro.cz
  • PČR_seal_CMYK.svg

O dronech a jejich využití víme téměř vše. Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Natáčení akcí z ptačí perspektivy

Chcete uchovat vzpomínku na firemní workshop a při týmové krizi tak pozvednout upadající pracovní morálku? K natáčení teambuildingů, ale i pro záznamy festivalů nebo záznamy koncertů, se skvěle hodí drony. Tedy přesněji řečeno kvadrokoptéry nebo drony s kamerou. Chcete, aby během tvorby videozáznamů z akcí vše fungovalo, jak má, a nedocházelo ke zbytečným zádrhelům? Svěřte se do rukou profesionálů. V DronPro pro vás připravíme balíček natáčení akcí a eventů na míru, a to včetně záběrů ze země a následné postprodukce. Vaše videozáznamy z teambuildingů tak konečně získají potřebný šmrnc.

Létání s dronem: Jak na to

Láká vás natáčení eventů ve vašem okolí s pomocí dronu? Tak neváhejte a vyzkoušejte létání s dronem pod taktovkou DronPro. Z nabídky letecké školy, která nabízí offline kurzy i online školení, si vyberou nejen úplní začátečníci, ale i pokročilí a experti. V kurzech nasajete základy o tom, jak se létá s dronem, dáme vám pokročilé tipy o pilotování dronu s kamerou a tedy i natáčení a focení dronem pro váš typ akce, abyste si mohli sami natočit dechberoucí záznamy festivalů a koncertů nebo firemní teambuildingy.