Ukázky práce s dronem: Natáčení svateb

Ve volných chvílích se rádi mrknete na letecké záběry z fotobanky a tajně toužíte po podobných fotografiích, které zdokumentují váš svatební den? Svatební záběry z dronu vám nabídnou originální vzpomínky, které nezestárnou ani po letech. Zajímavou představu o tom, jaký je výsledek natáčení videa dronem, vám předají třeba ukázky práce z filmu a reklamy. Popusťte uzdu fantazii a odměnou vám budou unikátní záběry svatebčanů a především novomanželů, u kterých se vám zaručeně zatají dech. Droní parťák vám může dělat společnost i na svatební cestě. Využijte služeb půjčovny, případně si přečtěte článek na našem blogu o tom, jak si půjčit dron.

  • 1000+ Spokojených klientů
  • 100+ Dokončených projektů
  • 5000+ Nalétaných hodin
  • 2000+ Odškolených hodin

Naši spokojení klienti

  • 8499-loga-klientu-ministerstvo-vnitra-dronpro.cz
  • 8500-loga-klientu-narodni-pamatkovy-ustav-dronpro.cz
  • 8498-loga-klientu-fn-motol-dronpro.cz
  • 8503-loga-klientu-cvut-dronpro.cz
  • 8501-loga-klientu-ceske-drahy-dronpro.cz
  • PČR_seal_CMYK.svg

O dronech a jejich využití víme téměř vše. Vyzkoušejte si nás

Školení

Od pilotních základů po profi licenci

Zobrazit volné termíny

Půjčovna a prodej

K vybraným modelům školení zdarma

Servis

Spolehněte se na nás

Pojištění

Zařídíme pojištění dronu

Natáčení a focení

Vybereme nejvhodnější stroj a pořídíme dechberoucí záběry

Workshopy a firemní akce

Pobavte s drony své zaměstnance a partnery

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám

216 216 022

(Po–Pá 9–18h)

author-polygon-anezka

Anežka

Specialistka na drony a péči o zákazníky

Dron na svatbě: Na co si dát pozor

Natáčení svatebního videa dronem by měla vždy předcházet kontrola lokace, aby se zabránilo případným komplikacím během vašeho velkého dne. Tvůrce svatebních záběrů z dronu musí dodržovat aktuální legislativu, které se týká bezpilotních letounů. V tzv. hustě osídlených oblastech (HOP) mohou létat jen vyvolení. Památkové zóny, hrady a zámky jsou oblíbeným místem pro svatební obřad, ale je dost možné, že povolení pro natáčení s kvadrokoptérou nebo dronem s kamerou vůbec nezískáte. Proto tedy důkladně zvažte, jestli o natáčení videa z dronu ze svatby skutečně požádáte svého bratrance, který se v droním světě teprve rozkoukává, nebo raději oslovíte profesionála, který se může pochlubit celou řadou spokojených klientů a zajistí všechna potřebná povolení. 

Svatební záběry z dronu jako trvalá vzpomínka

Pokud dáte přece jen přednost příbuzenskému poutu, prozkoumejte alespoň nabídku letecké školy, která nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé. V opačném případě se může stát, že skončíte s nepovedenými záběry, nebo váš svatební obřad okoření hlučný dron, který se pro natáčení svateb dronem vůbec nehodí. Raději než úplným nováčkům se tedy svěřte do rukou odborníků, kteří mají s profesionálním natáčení dronem a potažmo i zakázkovou výrobou svatebních videí bohaté zkušenosti. Jen tak si můžete být jisti, že získáte svatební video na míru, nad kterým se budou dojímat ještě vaše pravnoučata. Přesně takové machry přes svatební video 4K a natáčení svateb najdete v DronPro. Pro více informací a nezávaznou kalkulaci pro tvorbu svatebního videa odešlete poptávku prostřednictvím formuláře na webu nebo nám zavolejte či napište.