Ruda

Zařídíme, není problém, zjistíme a zašleme. Roztrhám se pro vás do posledního kousku! Jsem vaše superspojka :)).

Zařídíme, není problém, zjistíme a zašleme. Roztrhám se pro vás do posledního kousku! Jsem vaše superspojka :)).
Porovnání Mavic Mini, Mini 2 a Mini SE, motory a vrtule

Existuje několik kategorií dronů, které disponují různými velikostmi, možnostmi a také cenovým rozsahem. A právě cena dronu je jedním z hlavních faktorů, které ovlivňují výběr zákazníka. Ten si obvykle stanoví nějaké přijatelné cenové rozpětí, kde se pak snažíme najít stroj, který v dané cenově hladině splní všechny nároky (nebo většinu), které na něj zákazník a pilot klade. Kolik stojí dron, co je na dronu nejdražší a co nejvíc šroubuje cenu dronu směrem nahoru?

Celý článek

63_kurz_nahledak

Toužíte po nové životní dráze? Hledáte svůj dream job, nebo si chcete rozšířit záběr? Právě pro vás jsme připravili 80hodinový rekvalifikační kurz Pilot dronu akreditovaný MŠMT, kterým už prošly desítky aspirujících dronařů. Pokud se navíc obrátíte na Úřad práce ČR, může vám při splnění několika podmínek kurz 100%, nebo částečně uhradit. Přečtěte si, proč se vyplatí uvažovat o změně kariéry, a jak vám k ní můžeme pomoci my v DronPro.

Celý článek

43_ce_stitek_nahledovka_2

31. prosince 2020 vstoupila v platnost nová evropská legislativa stanovená Evropskou agenturou pro bezpečnost letectví (EASA), která směřuje ke sjednocení pravidel pro létání s drony ve 27 členských státech EU, v Norsku, Lichtenštejnsku, Spojeném království a na Islandu. Změna pravidel vyvolala spoustu emocí a otazníků nad možným narušením provozu jednotlivých pilotů a společností využívajících produkty DJI. Na nedávném webináři se proto DJI zabývalo některými důsledky harmonizované regulace pro zákazníky a vydala podrobné FAQ týkající se nové legislativy a DJI produktů. Co jsme se dozvěděli?

Celý článek

Kategorie blogu