Max

DronNEWS novinky ze světa dronů4náhled

Drone Delivery Canada získala průlomové povolení od Transport Canada pro provoz dronů se zdravotnickým nákladem, který je klasifikován jako nebezpečný, a to mimo vizuální dohled (BVLOS). Tento krok slibuje revoluci v přepravě citlivých zdravotnických potřeb a zlepšení péče o pacienty. Inovace nabízí zcela nové možnosti pro rychlou a efektivní distribuci nezbytných zdravotnických zásob mezi nemocnicemi.

Celý článek

DronNEWS novinky ze světa dronů4náhled

Mitsubishi Electric US představuje platformu AnyMile, komplexní řešení pro logistiku a řízení provozu dronů. Tato inovace, poprvé oznámená na CES 2023, je nyní dostupná pro širokou škálu uživatelů včetně operátorů dronů a logistických společností. AnyMile nabízí efektivní správu zásilek a vozového parku s cílem snížit uhlíkovou stopu a zároveň zvýšit operativní efektivitu.

Celý článek

DronNEWS novinky ze světa dronů1náhled

Amatérskému pilotovi dronu, který málem narazil svým dronem DJI Mavic Mini do DJ Normana Cooka, známého jako Fatboy Slim, bylo britským soudem nařízeno zaplatit pokutu přes 1100 dolarů (více jak 25 000 Kč). Co přesně se stalo?

Celý článek

Kategorie blogu