🚁 Letecká škola

Autorizovaná letecká škola. Naši certifikovaní piloti Vás naučí létat nebo Vás připraví na pilotní zkoušky od ÚCL (povolení k létání a povolení k leteckým pracím). Seznámíme Vás s Doplňkem X Leteckého zákona L2.

První start

1 500 Kč / kurz

První start je pro každého začínajícího pilota dronu minimum, které by měl absolvovat.
Délka kurzu: 1 - 1,5 hodiny

Teoretická část

V prvním startu Vás provedeme okrajově legislativou (Doplňkem X), dozvíte se o bezpečnosti před a během létání. Popíšeme si podstatné funkce v aplikaci DJI Go / DJI Pilot, která nejen přenáší záznam z kamery, ale v níž provádíme sekundární nastavení dronu, které je možné jen díky této aplikaci.

Praktická část

V praktické části se naučíte provádět základní manévry, správně vzlétat a přistávat. Kromě toho budeme simulovat ztrátu signálu, přerušení spojení a popíšeme si v základu režimy funkcí.

Nejbližší volné termíny:

IndividuálněObjednat

Režimy funkcí

3 000 Kč / kurz

Naučíme Vás efektivně používat inteligentní mód, neboli režim funkcí.
Délka kurzu: 2 hodiny

Teoretická část

Tento kurz je určený pro piloty, kteří mají alespoň základní zkušenosti s létáním. Během kurzu se zaměříme na jednotlivé režimy a popíšeme si jejich praktické využití.

Praktická část

V praktické části budeme trénovat létání v jednotlivých režimech. V průběhu létání Vám doporučíme pro jaké účely je vhodné využívat konkrétní režim.

Nejbližší volné termíny:

IndividuálněObjednat

Kondiční létání

5 000 Kč / kurz

Kondiční létání doporučujeme každému pilotovi. Vždy je kam posouvat své hranice.
Délka kurzu: 4 hodiny

Teoretická část

Zdokonalíme Vás v režimech funkcí i v manuálním ovládání. O teorii se budeme opírat v průběhu kondičního létání. Nejprve zjistíme jaké máte zkušenosti. Poté si nastavíme, kam se chcete posunout a následně Vám vytvoříme individuální plán.

Praktická část

Létat budeme s drony DJI. Pokud chcete létat s vlastním dronem, je to možné.

Nejbližší volné termíny:

IndividuálněObjednat

Povolení k létání a leteckým pracím

14 000 Kč / kurz

Dokumentace a legislativa. Pomůžeme Vám vyřídit povolení k létání a leteckým pracím.
Lhůta pro vyřízení: 3 až 6 měsíců

Teoretická část

Pomůžeme Vám s dokumentací nutnou pro povolení k létání a pro povolení k leteckým pracím. Provedem Vás veškerými formuláři, správními poplatky ÚCL, zajistíme Vám to nelepší pojištění dronu atd. Absolvujete s námi školení se zaměřením na dodatek leteckého zákona L2 – Doplněk X, který reguluje bezpilotní systémy váhových kategorií od 0 do 20 kg.

Praktická část

Povolení k létání můžete získat za 3 až 6 měsíců, stejně tak i povolení k leteckým pracím. Celková časová náročnost se pohybuje okolo 6 až 12 měsíců. Pro kompletní vyřízení se díky naší pomoci budeme pohybovat v intervalu od 3 do 6 měsíců.

Nejbližší volné termíny:

IndividuálněObjednat

Povolení k létání a leteckým pracím +

19 000 Kč / kurz

Legislativa, dokumentace a kondiční létání. Řidičák na dron - staňte se certifikovanými piloty.
Délka kurzu: 9 hodin
Lhůta pro vyřízení: 3 až 6 měsíců

Teoretická část

Na vzdělávání pilotů klademe veliký důraz. Naší snahou bude předat Vám maximum našich znalostí, dovedností a provést Vás úspěšně celým procesem vyřízení povolení k létání a povolení k leteckým pracím. Během tříhodinové lekce Vás seznámíme se zdroji, odkud čerpat potřebné informace, jak správně vést pilotní deník, deník údržby dronu, porozumíte legislativě, naučíme Vás komunikovat s příslušnými úřady a mnohem více.

Praktická část

V praxi se zaměříme na dodržování létání v mantinelech legislativy. Připravíme Vás na absolvování závěrečné zkoušky u ÚCL

Nejbližší volné termíny:

IndividuálněObjednat

Profi pilot a kameraman

24 000 Kč / kurz

Kurz profesionálního pilota a kamerana z dronu. Staňte se odborníky na oblast dronů.
Délka kurzu: 20 hodin

Teoretická část

V této části vás seznámíme s historií dronů. Naučíte se technické parametry nutné k provozu dronů a k natáčení. Rozebereme podrobně aplikace, které mají praktické využití. Podrobně si popíšeme telemetrické údaje nutné pro správné nastavení dronu a kamery. Dále se naučíte létat a snímkovat v souladu s platnou legislativou – Doplňkem X. Vaše znalosti si ověříte absolvováním závěrečného testu.

Praktická část

Praktická část bude probíhat zpočátku na volném prostranství, kde si osvojíte základy létání. Klíčovou roli budou hrát i teoretické znalosti, které zužitkujete především v úvodních hodinách létání. V dalším kroku Vás budeme učit jednotlivé techniky záběrů, zpočátku na volném prostranství, později na tématických místech pro jednotlivé techniky. Závěrečnou zkoušku absolvujete natočením vylosovaného typu projektu (reklama, prodej nemovitosti, zdokumentování přírody.. atp.).

 

Nejbližší volné termíny:

IndividuálněObjednat
0 Kč